Виграйте місце на новому онлайн курсі Stretch Your Dies від Online Card Classes

This post is also available in Українською мовою

Зі святом Весни вас! Сподіваюся, ви чудово проводете цей день! А щоб зробити його ще кращим пропоную вам шанс виграти місце в новому онлайн курсі Stretch Your Dies від Online Card Classes.

Ви ж знаєте на скільки я люблю ножі, ні, я їх просто обожнню. І ножі, і штампи і вишуканий скрап папір. Я маленький маніяк в цьому плані. Тому коли Дженніфер вкотре запросила мене стати гостем їхнього нового онлайн курсу Stretch Your Dies (дослівно “Розтягни свої ножі” – тобто опануй нові способи/методи використання ножів) я буквально стрибала від щастя. Я давно мріяла саме про такий онлайн курс, адже ножів зараз ого-го скільки є різних.

Свої листівочки та відео для них я зробила ще на початку лютого (насичений тоді у мене був період) і вже просто не могла дочекатися старту! Моя листівка, до речі, потрапила на заставку, можете вгадати котра з них?

Stretch Your Dies Class Giveaway!

Пару слів про цей курс:

This class is all about discovering new, cool ways to use dies for card making. It’s based on the same concept as their popular Stretch Your Stamps class—each day the class will focus on a different kind of die, so it’ll be easy to find a die or two in your stash to follow along with. The class will have 20+ videos! For more information, visit Online Card Classes.

Щоб отримати можливість виграти місце слід залишити коментар до англомовної версії цього запису ось тут до 23:59 суботи, 14-го березня. Переможець буде оголошений у тому ж пості і вивішений у сайдбарі в англомовній версії блогу. Успіхів!

Коментарі до цього запису до уваги в розіграші не приймаються.

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

21 Comments

  1. Я думаю твоя листівка верхня з права :)) З повітряними кульками

   1. цікаво так читати як ви вгадуєте 🙂 я поки що не скажу яка з них моя щоб потримати цю міні інтригу 🙂

  1. Я думаю, що Ваша листівка крайня нижня зліва. Тому що там такий колір видно і напис чорний, такий який Ви любите використовувати 🙂

  1. А мне кажется, что твоя – с кактусами. Ну, или с воздушными шариками.

   1. хе хе 🙂 ні 🙂 таких кактусів і таких повітряних кульок у мене немає 🙂

  1. Пришпильненько))) Та я вагаюсь – перші дві – нижня і верхня з лівого боку. Верхня з віконцем, в тебе такі є)), Нижня – яскраві срібні написи, чорненький рукописний текст. Фото обидва світлі, завжди дивуюсь твоїм фото, ну як можна зробити їх такими світлими у всіх відношеннях цього слова. Навіть не знаю, Яночко, а можливо , ти помиляєшся , можливо твоїх там 2));) на заставці?))

   1. хе хе 🙂 ні, моя там тільки одна і то дійсно перша, тобто ліва верхня із негативом. Віка, здається перша вгадала, але якщо мені пам’ять не зраджує, то вона її бачила 😀

    а фото світлі виходять завдяки зовнішньому спалаху на фотоапараті. Якщо я не використовую його, то фотографую при денному світлі коли на вулиці не надто хмарно, але тоді фото виходять зернистими. Плюс я багато редагую у фотошопі і там дуже сильно висвітлюю усе.

    1. Яна, мені , здається, що твої фото завжди вирізняються поміж інших, досконало не зможу навіть пояснити, вони світлі на енергетичному рівні, ну чи якось так)) І дякую за поради!)

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.