Переможці цукерки, коментарі у блозі та мобільна версія ЗС

This post is also available in Українською мовою

Розпочну із приємного! Я була безмежно рада читати ваші коментарі до запису про цукерку, хотіла відписати усім і кожному і подякувати, але часу на жаль, не вистачає. Тому подякую тут – ДЯКУЮ! Дуже рада, що ви у мене є 🙂 .

Переходимо до переможців! Отже маємо 5 пакетів і поїдуть вони до:

Переможці цукерки, коментарі у блозі та мобільна версія ЗС

Переможці цукерки, коментарі у блозі та мобільна версія ЗС

Переможці цукерки, коментарі у блозі та мобільна версія ЗС

Переможці цукерки, коментарі у блозі та мобільна версія ЗС

Переможці цукерки, коментарі у блозі та мобільна версія ЗС

Нагадую, доставочку оплачуєте ви. Переможці, будь ласка, напишіть мені на letrodectus (собачка) gmail.com свої дані для відправки. Можу відправити УкрПоштою, Новою Поштою, Інтайм, Делівері. Від вас мені потрібно: ПІБ, назва перевізника, місто, № складу, № телефону.

Про коментарі

Розповім трішки про те, як працюють коментарі у Зроби Сам(А). Коли ви вперше залишаєте коментар (або залишаєте його не вперше, але використовуєте для цього інший нік або іншу електронну пошту; або ж залишаєте коментар, що містить в тексті самого коментаря посилання на будь що), ваш коментар потрапляє на модерацію (перевірку). Що це означає? Вам він відображається на сайті із приміткою your comment is awaiting moderation (або щось аналогічне), але насправді його на сайті немає, і перезавантаживши сторінку скоріш за все ви його вже не побачите. Багато хто думає, що коментар на сайті вже є і потім зайшовши ще раз на сайт і не побачивши його думають що я така погана його витерла.

Коментарі я читаю, модерую і відписую на них переважно один раз не день. Тому якщо ви залишили коментар скажімо о 14 годині, а я на той день із коментарями вже працювала, то до наступного дня на сайті його не буде.

Також іноді ваші коментарі потрапляють до спаму. Система сама автоматично згідно якихось алгоритмів вирішує, що ви спамер і заносить ваш коментар до спаму. Сповіщення про такі коментарі я не отримую тому що у блозі їх назбирується дуже багато. Зазвичай більше сотні за день. Я намагаюся їх періодично вручну переглядати, але це займає багато часу. Тому якщо ви коментарі залишаєте, а вони не з’являються у блозі, вам слід написати мені щоб я ваші коментарі пошукала у спамі. Багато хто думає, що я ці коментарі витираю і ображається на мене. Я їх не витираю, я їх елементарно не бачу.

Мобільна версія блогу

Зважаючи на останні нововведення пошукових систем мені довелося увімкнути мобільну версію блогу Зроби Сам(А). Що це означає? Якщо ви читаєте ЗС із телефону чи планшету, то вам буде відображатися спрощений дизайн блогу. Це зроблено з метою економії трафіку (мегабайтів) і є особливо корисним на повільному мобільному інтернеті. Спрощена версія блогу вантажиться швидше ніж повна версія. Якщо ж вам таки до вподоби повна версія ви можете увімкнути її прокрутивши на телефоні до кінця сторінки – там є для цього спеціальне посилання.

Англомовна версія блогу

У Зроби Сам(А) є повністю автономна англомовна версія блогу. Деякі записи українською містять переклад англійською мовою. Коментарі до цих записів різні, посилання на ці записи також різні, часто у них різні переліки матеріалів (переліки однакові, але ведуть на різні магазини).

Підписки на різні версії блогу у мене також різні, є підписка на україномовну версію, і є окрема підписка на англомовну.

Зроблено це для зручності читання. У мене є читачі, які говорять лише англійською, відтак їм читати записи на українській мові абсолютно не цікаво. Так само і вам, україномовним читачам, можливо вам мої англомовні записи зовсім не цікаві. Тому ці дві версії розділені.

Вирішила написати це тут і пояснити що до чого, щоб прояснити ситуацію так би мовити.

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

19 Comments

  1. Яночка, ДЯКУЮ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Дякую за навчання; дякую за те, що надихаєш; дякую за різні можливості (почути новини у світі скрапбукінгу, отримати подарунок, бачити відео майстер-класи та ін.) Я радію, від усього серця радію!!;) В такі моменти думаєш, як мало потрібно для щастя)))))) Це просто благословіння!

  1. Нехай мені і не пощастило( я дуже хочу подякувати за можливість і за чудовий блог)Дякую!!!

   1. дякую, Злато! Не пощастило сьогодні, обов’язково пощастить завтра 🙂

  1. Юху круто!!! Дуже дуже дякую! Як приємно щось виграти! Клас клас клас.

  1. Я? Справді я??? Очам своїм не вірю!!! Яночко, дякую тобі! Побігла писати листа тобі!!!

  1. Ох, чуть не пропустила пост) Спасибо за розыгрыш, побежала писать данные!

  1. Вітаю всіх переможців!)) Чудовий подарунок та сюрприз для дівча!))

  1. Дівчта, дякую! Листи від усіх отримала, хто ще не отримав, тому посилочки сьгодні поїдуть.

   1. Отримала сьогодні свою смачненьку цукерочку! Дякую, Яна за чудовий подарунок і настрій до кінця дня! 🙂

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.