Листівки та подарунки для Дня Вчителя. Підсумок

This post is also available in Українською мовою

Сьогодні у школах святкують День Вчителя (хоча офіційно це свято випадає на першу неділю жовтня). Сподіваюся, ви встигли зробити красиві листівочки та гарно упакувати подарунки щоб сьогодні поздоровити вчителів та вихователів своїх діток.

Ось збірка посилань на саморобки присвячені цьому святу:

А з понеділка на Зроби Сама стартує Місяць Привидів – готуємося до Хеловіну!

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

4 Comments

  1. Столько всего аж дух захватывает! Я бы, как обычно, подарила бы матери (она у меня учитель) обычную магазинную открытку, но так загорелась, Яна, Вашими открытками, что не удержалась и сделала мини-копию)) Точно так же, озаренные идеей: “Каждой первоклашке – по открытке” – сидели и делали с помощью примитивных предметов (пока еще я начинающий и дилетант, и не все выходит, как хотелось бы, вобщем не все еще у меня есть для этого дела), но детишки были рады)))
   Так что, спасибочки, за чудесный блог, который вдохновляет, магазин, в котором вот_такущий выбор товаров!, консультации в аське (да-да, это я!), без которых бы я просто повесилась от горя (иронизирую, конечно)))!

  1. Самое главное не дописала!!! Будьте на связи! Творческих успехов! Много пч (постоянных читателей) и хороших клиентов!

  1. Accona, дякую 🙂 вибачай якщо не завжди відпрсую в аську, можу часом забігатися і забути. про дістрес – мені ним теж погано штампується, не чітко виходить, воно довше сохне, відтак встигає “розтікатися”, я його використовую тільки для тонування. найкраще і найчіткіше штампування виходить поки що із чорнилом Staz On

  1. радію, що знайшла цей пост, хоч минуло вже добряче часу.
   Дуже зручно, що все в списку – якраз мені згодиться 🙂

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.