Листівки за допомогою ножів Spellbinders – Its Your Day

This post is also available in Українською мовою

Я продовжую знайомити вас із новими ножами від Spellbinders Paper Arts, які компанія представила на зимовій виставці CHA Winter 2013.

Враховуючи вже доступність ножів від Spellbinders Paper Arts, що були представлені на зимовій виставці CHA, я вважаю доцільним буде показати у блозі декілька варіантів їх застосування, а про деякі ножі розповісти детальніше та познайомити читачів Зроби Сам(А) із ними ближче.

Інші записи з цієї серії: Листівка Thinking of You |

Сьогодні я підготувала для вас листівку під назвою Its Your Day:

Листівки за допомогою ножів Spellbinders – Its Your Day

Для цієї листівки я скористалася ножами із наступних наборів:

  • Фігурний бордюр – A2 Curved Borders One S5-180. За допомогою ножів із даного набору ви зможете виготовити красиві бордюри для листівок стандартного розміру. Довжина ножа дозволяє створювати бордюр довжиною до 15 см за один прохід (звісно ж ніж можна переставити ще раз та зробити безперервний бордюр потрібного вам розміру). Ці ножі діють за принципом ножів із серії Edgeabilities, де окремо існує бордюр (декоративний край) та декоративна вставка. Відтак маючи декілька ножів у наборі існує декілька варіантів поєднання. Ножі належать до серії Borderabilities Card Creator і розроблені спеціально для виготовлення листівок.

Деталі листівки:

Листівки за допомогою ножів Spellbinders – Its Your Day

Листівки за допомогою ножів Spellbinders – Its Your Day

Листівки за допомогою ножів Spellbinders – Its Your Day

Матеріали | Картон: Dovecraft (Premium White). Скрап папір: Graphic 45 (Secret Garden). Машинка для вирізання та тиснення: Spellbinders (Grand Calibur). Ножі: Spellbinders (A2 Curved Borders One S5-180). Штамп: Technique Tuesday (Wildflowers). Чорнило: Tsukineko. Стрази: Dovecraft. Клейкі матеріали: Dovecraft.

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

11 Comments

    1. І знову чудова листівка! Ножі від Spellbinders Paper Arts допомогають робити казкові роботи!!! Папір чарівний – я дуже люблю такі кольори!

    1. Листівка неперевершена. Цікаво, а теги виймаються чи вони зафіксовані тільки для декору? Фіолетовий- супер я його обожнюю!!!

      1. Rukodelnitha – теги зафіксовані, але за бажанням можна зробити листівку із не зафіксованими і написати там потаємне привітання 🙂 дякую!

    1. Спасибо за информацию и вдохновение! недавно приобрела машинку Гранд Калибур(прошу прощения за русский) и набор ножей! Восторг! удачи Вам!

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.