Thinking of you – листівка в осінніх тонах

This post is also available in Українською мовою

Thinking of you - листівка в осінніх тонахЩоразу коли в магазин приходить новий товар я щосили намагаюся стриматися і не забрати більшу половину собі, а це дуже важко коли всі ці милі штучки можна не тільки побачити але і пощупати і покрутити в руках. Цього разу не оминув мої руки новий набір паперу Bloom&Grow від My Mind’s Eye.

Використовуючи цей папір я зробила ось таку листівку, яка вийшла у стилі Хеловіну (одне з моїх улюблених американських свят) – коричнево-оранжева. На неї мене надихнуло відео із чудового американського магазину twopeasinabucket.

Їхні відео це такі собі прогулянки складом магазину, під час яких вони показують нові товари. Цього тижня вони показували нові дироколи від Марти Стюарт. Навіть якщо ви не знаєте англійської все одно раджу подивитися відео – отримаєте задоволення 🙂 .

Матеріали:

Зробити таку листівку дуже просто. Спочатку я декілька раз виштампувала зображення пташки на альбомному листі (на днях завела собі спеціальний альбом для цього) і розмалювала кожну по іншому. Спершу я хотіла зробити кольоровий акцент за допомогою яскравої пташки, але потім відмовилася від цієї ідеї і вирішила використати коричневу пташку.

Thinking of you - листівка в осінніх тонах

сови ще з попередньої листівки – не могла правильно підібрати чорнилко.

Далі усе просто – надироколила бордюр, приклеїла стрічку паперу, посадила зверху пташку і готово 🙂 :

Thinking of you - листівка в осінніх тонах

нижній листок із тисненним малюнком, мені дуже сподобався такий ефект

Thinking of you - листівка в осінніх тонах

Thinking of you - листівка в осінніх тонах

в середині виштамповані пташечки

Розміри листівки як завжди – мініатюрні, всього 8х10см.

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

15 Comments

  1. Красиво, как всегда 🙂 зайди пожалуйста в мой блог за виртуальной наградой 🙂

  1. Листівка дуже приємна і Хелоуін мені зовсім не нагадує. А у відео мене просто вразили стелажі з папером. Яно! Коли у тебе такі будуть? Тоді всі будуть напрошуватися до тебе в гості і я перша :).

  1. На такому фоні дійсно дуже гарно виглядає. Суперська відкритка!

  1. дівчата дякую 🙂
   Kriss – огромное спасибо! мне ТААААААК приятноЙ
   Ліля, дякую, манікюрні ножиці справляються з цїею задачею найкраще 🙂 і ще я виявила, що альбомний лист легше акуратніше обрізати ніж картон (рашіне завжди на картоні штампувала і вирізала)
   Freetany – мені такий хоча б один для свого власного паперу, тому що тут щось знайти – просто не реально!

  1. Листівок на лотках і в магазинах багато. Трапляються і такі хороші, як на фото у цієї статті авторки.
   Проблема одна, що звичайненьких простеньких листівок з українською мовою і більш традиційним для українців змістом дуже мало. Не один раз зіштохувався з цим під час навчання у Львові. Здавалось українське місто, але гарну листівку знайти нелегко.

  1. таке маленьке-чуднеьке і гарненьке пташеня, коричневе – як раз природнє. я помітила біля стрічки ще щось схоже на бісерикни стрирчить. що то?

  1. Хмаринка, дякую 🙂
   то маленькі перлинки-бусінки на струні (такі часто у весільних букетах бувають)

  1. листівка дуже класна. Яна, дякую за ідею штампувати на альбомному папері, розфарбовувати і вирізати “манікюрними” ножницями :))) Але навіть вони не можуть справитися з такими тоненькими лапками як у цієї милої пташечки 🙂 ти супер-класно акуратно їх домалювала :))

  1. а лапки доштамповані 🙂 я приміряла де має бути шташка і там виштамупала суто її лапки, а потім вже наклеїла тіло пташки

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.