Spellbinders + Graphic45. Частина V

This post is also available in Українською мовою

Я продовжую показувати вам листівки використовуючи нові ножі від компанії Spellbinders та товари із колекції Botanical Tea від Graphic 45. Ці ножі, до речі, уже доступні у нашому магазині, а товари від Graphic 45 будуть доступні на днях.

Попередні листівки:

Листівка із трояндами та метеликом:

Використані ножі Spellbinders: Romantic Rectangles Two S5-211Les Papillions S4-3715 x 7 Matting Basics A S6-001 та Gold Corbels and Accents S4-432. Папір та тег від Graphic45 із колекції Botanical Tea. Ця колекція вже на днях буде у нашому магазині.

Spellbinders + Graphic45. Частина V

Розмір цієї листівки 5×7 дюймів, я ж звикла працювати із трішки меншим форматом, тому як на мене ця листівка не настільки гарна як попередні.

Трішки деталей:

Spellbinders + Graphic45. Частина V

Spellbinders + Graphic45. Частина V

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

7 Comments

    1. листівка дуже гарна, ножі, папір просто вражає, в поєднанні вийшов дуже чудовий результат

    1. А я вважаю, що ти не права. Ця листівка дуже гарна! Яскраві кольори, неймовірні ножі, і вона , як і всі твої роботи – прекрасна! 🙂 🙂 🙂

    1. Интересная работа! А я вот не решусь на бумагу от Graphic-45, для меня она сложная…возможно это пока. Лежат пару листиков и ждут своего времени . У тебя, Яна, отлично получается с ними работать, открыточка красивейшие)

    1. Дуже гарна листівочка!!!!! Подобається такий стиль!!!!!!)) дякую Яночка!!

    1. очень красивая! правда с дюймах мне размеры не совсем ясны, хочется такой нож бабочку, сгеодня у подруги нарезала,хочу еще)

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.