Spellbinders | Новорічна листівка із віконечком. Відео + новий дизайн блогу

This post is also available in Українською мовою

Розпочну цей пост напевно з того, що тепер у Зроби Сам(А) є новий свіжий дизайн, залишилося лише лого (яке я теж, напевно, з часом перемалюю). Старому дизайну було більше 6 років, він програвав у функціональності (хоча дуже мені подобався маленькими прев’юшками), не працював коректно на мобільних пристроях і мав ще купу проблем. Новий, звісно ж, теж не ідеальний, але ми над ним активно працюємо. Перекладаємо щоб на україномовній версії все було українською, на англомовній – англійською та доробляємо багато маленьких деталей. В футері (кінці блогу) тепер замість банерів можна знайти мої останні фото з instagram. З часом тут будуть з’являтися і інші маленькі оновлення. Буду вдячна за відгуки стосовно нового дизайну, а також пишіть, якщо знайдете якісь проблеми із блогом.

Щоденного розкладу публікацій у ЗС вже не буде, я не встигаю цього робити, хоча матеріалів для записів у мене більш ніж достатньо. Але раз-два на тиждень публікувати щось нове буду обов’язково. Тому залишайтеся на зв’язку.

Повертаємося до листівки! Це одна із моїх робіт в рамках роботи в дизайн команді Spellbinders. Не повірите, але я зробила цю листівку ще минулого квітня. Так, так, квітня. Саме так рано ми зазвичай починаємо працювати із новорічними матеріалами. Пам’ятаю у мене на той момент ще не всі новорічні прикраси були зняті вдома (деякі настільки гарно вписалися в домашню атмосферу та дизайн, що я їх просто не помітила, коли прибирала новорічні декорації).

Пам’ятаю я пакувала валізу в поїздку на Кіпр і доробляла цю листівку. І от знайшла вільну хвилинку щоб показати її у блозі лише зараз. Сподіваюся, ще не надто пізно.

Spellbinders | Holiday Window Card. Video. Card using S5-236 Create a Flake ⦁ S6-025 6 x 6 Matting Basics A ⦁ S6-042 6 x 6 Holly Deco Accent

Я знаю, багатьом не подобається фіолетовий колір. Мені ж, навпаки, у поєднанні із золотим він здається дуже красивим. Ось ще декілька ідей листівок із фіолетовим картоном в головній ролі (просто клікніть на фото щоб перейти до запису із листівкою, кожна також має відео майстер клас).

purple-card-1 purple-card-2

Для виготовлення листівки, яку я показую у цьому записі я використала декілька різних наборів ножів від Spellbinders (в кінці запису є посилання на усі ці набори у магазині Зроби Сам(А)). Розпочала із нового для 2015 року набору 6 x 6 Holly Deco Accent S6-042 та додала сніжинки із набору Create a Flake S5-236. Листівка вийшла досить великою, я такі рідко роблю, її розмір 15х15 см. Вона містить приховане привітання, яке щоб прочитати слід відкрити віконечко із кальки. Приховане привітання можна прочитати/подивитися на першому фото у цьому записі.

Spellbinders | Holiday Window Card. Video. Card using S5-236 Create a Flake ⦁ S6-025 6 x 6 Matting Basics A ⦁ S6-042 6 x 6 Holly Deco Accent

Мені сподобалося робити цю листівку в плані випробовування нових речей/технік. Ніколи раніше не робила ось такі віконечка із “віконницями”, що закриваються. Мені здається, вийшло досить гарно.

Spellbinders | Holiday Window Card. Video. Card using S5-236 Create a Flake ⦁ S6-025 6 x 6 Matting Basics A ⦁ S6-042 6 x 6 Holly Deco Accent

ВІДЕО МАЙСТЕР КЛАС

Я також зняла відео майстер клас по виготовленню цієї листівки. Ви можете переглянути його на початку цього запису або ж на каналі Spellbinders.

МАТЕРІАЛИ

Grand Calibur Die Cutting Machine, Spellbinders, GC-200
ЗС
S5-236 Spellbinders CREATE A FLAKE SIX Die Set
ЗС
Spellbinders 6 x 6 Matting Basics A S6-025
ЗС
S6-042 Spellbinders DECORATIVE HOLLY FRAME
ЗС
Spellbinders TOOL 'N ONE T-001
ЗС

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

11 Comments

  1. Мені подобається поєднання фіолетового і золотого! Дуже вишукано! Стосовно блогу – то як на мене, жовтий шрифт занадто світлий на білому фоні. Може в мене настройки монітору якісь специфічні, і всім решта добре видно, проте мені потрібно дуже напружувати зір, щоб прочитати написи жовтим.

  1. Такі гарні зміни у блозі, шкода лише, що нема звичних публікацій – пригадую як завжди починала суботній ранок з твоєї підбірки

   1. на них, на жаль, не вистачає часу. Була б можливість, я б із задоволенням продовжила писати щодня і по суботах теж 🙂
    дякую!

  1. Мне очень нравится новый дизайн. Я только с телефона пока смотрела, но с жёлтым все пучком. Я бы даже его назвала желто-светло-коричневым.
   Открыточка великолепна. Фиолет люблю очень, с золотом у тебя всегда смотрю и думаю – надо и себе попробовать.
   Ну и приём с окошками очень эффектный!

   1. так, так, є трішки коричнуватого 🙂 Лесик зараз пробує зробити щоб кнопки маленькі на повній англомовній версії відображалися, бо зараз там лише прямокутнички 🙂 ще треба віджети оновити і все буде чудово 🙂
    і дякую! я теж так люблю фіолетовий. кажуть він подобається людям в кого “не всі вдома”, але я все не вірю 😀

  1. Листівка надзвичайно гарна, мені дуже подобається комбінація кольорів, а новий дизайн блогу взагалі супер!!!!

  1. Дизайн очень современный!прикольно,но пока не привычно)открыточка тоже классная!Я благодаря тебе полюбила сочетание золото+фиолетовый)

  1. я тільки недавно з”ясувала, що Вашого блогу (чомусь) немає у мене в підписці, і тепер перечитую всі записи починаючи з кінця ))) новий дизайн блогу – зашибезний, дуже свіжий, світлий і стильний. і дуже Ваш 🙂

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.