Spellbinders | Листівка до Дня Народження використовуючи нові ножі

This post is also available in Українською мовою

Дівчата і хлопці, я хотіла швиденько забігти у блог і показати вам прев’ю нової листівки, яка сьогодні вийшла у блозі Spellbinders. Я використала один із великих ножів (розміром в листівку А2 – тобто 4 1/4 на 5 1/2 дюйми), що будуть доступні у кінці жовтня. Діставайте свої записники із списками бажань, впевнена, вони обов’язково поповняться новими ножами!

Ось маленький клаптик моєї листівки:

Yana Smakula for Spellbinders | Sneak peak using S4-450 Contemporary Circles full card size die. For more cardmaking ideas and video tutorials please visit https://www.yanasmakula.com/?lang=en/

Бачите як я використала цей ніж? Я зробила суцільну листівку-віконечко без додаткових зусиль! Справді, з новими ножами це дуже легко! Обов’язково заходьте до блогу Spellbinders щоб побачити решту листівки та покрокові фото інструкції.

Цей ніж, до речі, називається Contemporary Circles S4-450. Я також використала теги із набору Build-a-Tag One SCD-010 із лінійки Celebrations, маленьку бабку із набору Dragon Delight S2-092. А напис – це штамп від Spellbinders із набору Many Words SCS-004.

Ну як вам? Подобається?

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

16 Comments

  1. Невероятно красивая работа!!!! Ещё сутра видела её в инстаграме, понравилась безумно, но не прочитала хозяина.

   1. хе хе 🙂 а власник то я 😀 вона ще вчора вечором мала вийти, я її до 1-шої ночі виглядала-виглядала і так і не дочекалася. дякую!

  1. Какая красота! Очень стильная открытка!
   Новинки Spellbinders просто волшебные!!! Мой вишлист в шоке:)))

  1. шикарная открытка! я в диком восторге прям! и цвета, и нож ) вот единственное, за что не люблю твой блог – после каждого поста мне хочется скупить если не всего Саймона, то весь твой магазин – точно )

   1. хе хе, дякую! 🙂
    п.с. в англомовну версію блогу сьогодні, в такому випадку, не заходь, там нове відео 😀

  1. Як я вже мрію про ножики і мою машинку, яка їде до мене! А дивлячись на Ваші роботи руки взагалі дико чешуться))))

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.