Spellbinders: Золота Осінь

This post is also available in Українською мовою

Золота осінь – мені здається це чи ненайкраща назва українською для нової лінійки ножів Spellbinders – Spellbinders Classic 2015. Поки що вона ще не доступна, але з’явиться у продажі за декілька днів, а в Україні буде доступна орієнтовно у жовтні. Тому поки що можна усього лиш оновлювати свй список бажань і занотовувати туди нові набори ножів.

Yana Smakula Spellbinders: For You Card featuring Spellbinders Classic 2015 Collection

Для виготовлення цієї листівки я використала безліч новинок. Перш за все – це нова машинка Platinum. Я нарешті мала нагоду нею погратися і повноцінно випробувати її в ділі. Що можу сказати – сподобалося! Звісно ж, мені сподобалося. А якому дай-каттеру може не сподобатися гратися новим інструментом? Ці машинки також поки що не доступні, але будуть в наявності у нас за декілька тижнів. Тому знову ж таки, оновлюйте свої списки бажань.

Базові панелі для листівки, яку показую сьогодні я виготовила використовуючи ножі S6-025 та S6-026, це копія ножів A2-Matting Basics A та В, але для квадратиних листівок. Панелі вирізала із скрап паперу із набору Christmas Wishes від First Edition. Зараз у мене невеличка “криза” із скрап папером, тому доводиться використовувати новорічні дизайни для осінніх листівок. Тим не менше вийшло досить гарно, правда ж?

Далі я використала найбільший ніж із набору Labels 49 Decorative Accents і вирізала за його допомогою велику лейбу із золотого картону від Dovecraft. Ви якщо придивитесь, побачите маленькі жолуді та дубові листочки на кутах. Вони такі милі!

Поверх золотої лейби я розташувала ще два елементи, що вирізані за допомогою ножів із набору Labels 49. Вони ідеально підходять по формі та дизайну (не дарма ж вони мають ідентичну назву).

Yana Smakula Spellbinders: For You Card featuring Spellbinders Classic 2015 Collection

Листівку також прикрасила атласною стрічкою, ще в серпні купила собі по 2 метри різних стрічок і от тепер маю з чого зав’язувати красиві банти, хоча мені це ще вчитися і вчитися робити. Я також доповнила листівку прапорцем-банером та ще одним золотим елементом із жолудем.

Yana Smakula Spellbinders: For You Card featuring Spellbinders Classic 2015 Collection

На заверешння я відштампувала напис For You (для тебе) і покрила його золотою пудрою для тиснення від Hero Arts (напис, до речі, також від цього виробника) і доповнила листівку білими перлинками.

Yana Smakula Spellbinders: For You Card featuring Spellbinders Classic 2015 Collection

Якщо вас цікавлять детальні покрокові інструкції та фото-процес, будь ласка, зайдіть до блогу Spellbinders. Дякую, що залишаєтесь зі мною! До скорого!

Матеріали:

Spellbinders Platinum Die Cutting and Embossing Machine Spellbinders Labels Forty Nine S4-567 Spellbinders Labels 49 Deco Accents Dies S4-568 Spellbinders Acorn Accents S4-570 Spellbinders 6 x 6 Matting Basics A S6-025 Spellbinders 6 x 6 Matting Basics B S6-026 Bazzill MARSHMALLOW Card Shoppe Heavy Weight 8.5 x 11 Cardstock DCBS40 gold mirror First Edition 8x8 Paper Pad Christmas Wishes FEPAD099x15 Штемпельна подушечка для гарячого ембоссінгу VersaMark Watermark, Tsukineko, VM001 ScraPerfect PERFECT CRAFTING POUCH Multi-Purpose Craft Tool 000013 Hero Arts EMBOSS GOLD EMBOSSING POWDER PW100 Precision Heat Embossing Tool Gun Hero Arts PW200 Wagner Hero Arts Clear Stamps CHEERS MESSAGES BY LIA CL903 Lia Griffith  Hero Arts 48 Count PEARLS 3MM SMALL ch136 Scrapbook Adhesives 3D 217 White Foam Squares

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

15 Comments

  1. Яно, яка краса! Ці жолуді – щось неймовірне! Дійсно, осіння вишукана листівка!

  1. По назві очікувала щось яскраве жовто-оранжеве, а тут дійсно золота осінь 🙂 ги ги
   Останні дизайни від ножі Spellbinders це щось неймовірно. Якщо з минулих років я до них ставилась як до класичних різноманітних рамочок, то тепер передивляються розсилки з магазинів з відкритим ротом 🙂 Просто ВАУ!

  1. Ни за что не подумаешь, что использован новогодний кардсток. Получилось крайне осенне! Открытка – торжество роскоши и элегантности!

   1. дякую, Світлано! крутила той папір як могла :))) добре, що набори мають і звичайні нейтральні дизайни

  1. Очень красивая открытка и новая линейка ножей) Яна, плохо верится,что у тебя кризис со скрапбумагой)))

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.