Sketchabilities Sketch #70 Reveal. Сторінка за скетчем від Sketchabilities

This post is also available in Українською мовою

Сьогодні у мене для вас ще один запланований пост із сторінкою за скетчем #70 від Sketchabilities.

Hello ladies! Today I’m shing a layout based on the sketch #70 from Sketchabilities.

Sketchabilities Sketch #70 Reveal. Сторінка за скетчем від Sketchabilities

Сторінка називається “Твоя супер вагома причина щоб поїхати в Англію”. Справа в тому, що відвідавши Англію минулого літа ми горіли бажанням знову провести час в цій країні і приїхати в гості до наших партнерів. Протягом осені ми не раз збиралися, планували все і потім майже в останній момент відміняли поїздку. Будучи в Англії влітку ми об’їздили всі місця, які нас цікавили, залишилося хіба що декілька музеїв в Лондоні та парки розваг. Але восени та взимку парки розваг закриті, а їхати всього лиш щоб сходити в музей  – марна трата грошей. Тому я сказала Лесику що ми поїдемо лише якщо у нього буде вагома причина на це. І ось, за 3 дні до закінчення терміну дії нашої візи у Лесика таки з’явилася це неймовірно вагома причина поїхати в Англію 🙂 . Власне про це і розповідає ця сторінка (не називаючи причину, її я залишу таємницею).

The layout is called Your super valid reason to go to UK. The thing is, after we visited UK last summer we had this unstoppable desire to go there again. We planned new visits during Fall – booked hotels, airplane tickets but every time canceled on the very last minute. We already visited almost everything we had on our “Places to see in UK” list except for British National Museum and a few attractions like Thorpe Park and Alton Towers. But the latter two are usually closed in late Fall and Winter so there really was no sense going. After all – its not that cheap. So I told Lesyk that we’ll go to UK again only if he comes up with a good reason. And just 3 days before our visa expired he did! So we jumped on the plain and went to UK again 🙂 .

До речі, на фото вище сторінка подана не повністю, в реалі вона виглядає ось так. Я просто її трохи обрізала щоб підігнати під скетч.

BTW, thats how the layout really looks like, I had to crop it a bit to make a better fit for the sketch:

Sketchabilities Sketch #70 Reveal. Сторінка за скетчем від Sketchabilities

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

18 Comments

  1. Цікава сторінка=)) та ще й з інтригою;-)))

  1. Упс:) оце сюрприз, вдруге зайшла вже чисто автоматично сьогодні, а тут сюрприз – така чудова робота , вся така повітряна, в хмарках таких милих-милих. А край той що обрізаний за для скетча, додає ще більшої грайливості:) Здається листівка на серйозну тему, – про вагому причину. але разом з тим, яка ж вона легка, невимушена, навіть весела, спасибі Яночко, одержала неочікуванне задоволення від перегляду:).

  1. клас, чисто, але вже не просто, ти вже дуже добре “набила руку” з сторінками і багатошаровість з накладеними елементами виходить в тебе надзвичайно гармонійно!
   і таки цікаво, що ж то за причина злітати в Англію на день чи два в самий кінець візи, вона таки точно має бути вагомою-)))

  1. Дуже класна сторінка!!! І літачки такі гарненькі, і хмаринки!!!!

  1. Гарна та легка сторінка. Дякую за додаткову розповідь про те як Ви планували поїздку і т.д. Цікаво почитати ))

  1. літаки, хмаринки, все так продумано з фото)) подобається сторінка)

  1. Чудова сторінка, ніби дійсно у повітрі !!! І напис цікавий, з інтригою…

  1. Fantastic layout, Yana…love the colours & how you’ve done your title. Cute little airplanes too! 🙂

  1. Очень воздушная страничка)
   А маленькие самолетики это дырокол?

   1. Мао_23 – дякую 🙂
    літачки це штамп, він дещо складніший (із всілякими виступами), але я його обрізала якомога простіше залишивши лише контури літачків

  1. Love your take on the sketch! So fresh and nice! Like your long title and those superqute airplanes and skies..

  1. Кольорово приємна сторінка!
   А мені ще й стало дудже цікаво, яка це неймовірно вагома причина поїхати в Англію… ?:) Пов”язана якось з літаками чи авіалініями? )))

  1. Awesome layout Yana! Love all the little details you included, like that filmstrip and the planes.
   Great take on the sketch!

  1. Красива робота! Подобаються мені сторінки у вашому виконанні) талант!

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.