Sketchabilities Sketch #69 Reveal. Сторінка за скетчем від Sketchabilities

This post is also available in Українською мовою

Сьогодні у мене для вас запланований пост із сторінкою, яку я зробила за скетчем #69 від Sketchabilities. Це моя перша сторінка для цього челлендж блогу, попереду ще три місяці співпраці та ще 5 сторінок.

Заохочую вас брати участь у челленджі – ще одна причина нарешті розпочати скрапити свої фото. Особисто для мене це хороший стимул оформити фотографії із наших поїздок та весілля у альбоми та й просто зробити щось для себе. Оскільки Sketchabilities це англомовний блог цей пост (та й усі наступні пости із сторінками для Sketchabilities) будуть двомовними.

Welcome Ladies! Today I’m sharing my first layout for Sketchabilities. This one is based on the sketch #69. I encourage you to participate in the challenge as well – the sketch is fabulous, plus its another reason to start working on those photos you might have stored away. 

There is also a stop-motion video at the bottom of this post for those of you who like to see a work in progress. Hope you enjoy! If you have any questions or simply like my layout please do leave me a comment. Thanks!

Sketchabilities Sketch #69 Reveal. Сторінка за скетчем від Sketchabilities

Матеріали/Supplies:

І на завершення я підготувала коротеньке фото-відео із процесом створення цієї сторінки. Сподіваюся, вам сподобається!

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

34 Comments

  1. Wonderful layout, I love the color combo you choose!! I’m happy to take part of the Sketchabilities team with you 🙂

  1. Приємна сторінка. Мені подобається техніка вирізання всяких малюнків (тут квіток) з паперу.

  1. Получилось очаровательно)))
   Яна, а капельки(точечки) сделаны чем/ из чего?

   1. Ася – дякую!
    вони вирізані із паперу з двостороннім скотчем за допомогою ножів на машинці для вирізання (в основному це серединки від ножів-алфавітів – літер та цифр, інших таких дрібних ножів у мене немає)

  1. Дуже гарна сторінка! Я люблю коли деталі не перекривають всю красу фотоподій! Суперова сторінка!

  1. Прикольно! Яна, молодец, что взялась привести свой фотоархив в порядок. Да, еще и так активно. Еще днем увидела твою страничку в блоге Sketchabilities и все ждала, когда же появится сообщение в твоем блоге.
   Я вот тоже в этом году решила сделать альбом про нас. Если все пойдет хорошо, то планирую сделать альбомы и о прошлых годах. Потом буду показывать внукам……

  1. Яночка, я закохана у твої сторінки!!! Дуже подобається як вони зроблені у тебе!!! Так все гармонійно і стильно!!! Нічого ні добавити ні відняти!!! Гармонія повна!!!

  1. Яночко, дуже, ну дуже світла, гарна та мила сторінка. На скільки я зрозуміла з відео, то в хід ідуть навіть мілкі деталі, які могли бути викинуті, наприклад, підложки вугликів під фото – це ж по-моєму обрізки від дироколу? Тобто б”юджет сторіночки – це практично 3-4 сторінки картону та серветки, на Ваших роботах можна вчитись, як робити красиво, але при цьому не дорого чудові витвори:) За, що Вам окрема подяка!:)Ще дуже сподобалась ідея використання малярного скотчу в ролі удержувача сторінки та регулятора меж для роботи:)Велике спасибі за МК та з нетерпінням чекатиму нових!:)

   1. babypusya – дякую!
    зазвичай я викидаю такі дрібні деталі (так, це якраз обрізки від дироколу), але оскільки ця сторінка формує розворот в парі ще з однією я використала один аркуш скрап паперу (він у мене був тільки в одному екземплярі) для обох сторінок і тому використовувала навіть найменші обрізки

  1. гарно. але хай виглядатиму свинею в хорі натхнених коментаторів, та все ж переклад на рідну мову не зашкодив би. Тут не всі поляглоти…

   1. так спочатку текст йде нашою мовою, а вже потім англійською))) Може Ви подумали, що там шось інше?)

  1. Ой а у мене виникло запитання -Яночко а який скотч ти використовуєш для тимчасового використання? це звичайний будівельний чи якийсь спеціальний- а то я пробувала будівельним так він як на зло так сильно приклеївся що зіпсував мені листівку:((( Чи його потрібно поклеїти на щось перед тим як використовувати на скрап об*єктах???

   1. marusya-dv – це звичайний малярний скотч. я думаю що його “ступінь приклеювання” залежить від типу паперу, до деякого паперу він дійсно дуже сильно прилипає і відриваючи рве його, а до більш гладкого майже глянцевого картону не дуже сильно липне.
    я також іноді використовую його до утримування ножа та паперу під час різання у машинці – в таких випадках в більшості відстає нормально, якщо ж наклеїти його поверх елементу з яким зробити тиснення – він не відклеїться взагалі.

  1. Розглядаю, і як завжди – зачоровуюсь! Наскільки все гармонійно!Гарна сторіночка і фото просто супер!

  1. Wow, your layout is stunning! I really love the simplicity of it & the gorgeous colours. Awesome take on your first sketch as DT…I’m really looking forward to working with you 🙂

  1. What an amazing take on the sketch! Love the bright colours and those pictures are AMAZING!
   hugs ‘n smiles,
   Emmy

  1. Супер сторіночка) Стільки цікавих деталей- дуже гарно!

  1. дуже гарно!!! стильно і зі смаком. як завжди в принципі!хочеться розглядати деталі.

   p.s. це тільки в мене не відкривається сторінка на великий екран? хочеться все зблизька побачити.

    1. так відкрилася. дякую. сторінка суперська.

  1. I love the beautiful spring colors you used in your layout. It’s just gorgeous. I’m excited to get to work with you at Sketchabilities.

  1. Гарна та романтична сторінка! А ще дуже лаконічна. Мені подобається!

  1. Очень понравилось видео – подбора материалов для странички)) И страничка просто замечательная)))

  1. The white backgroud really makes everything else just pop right off the page!! Beautiful job!

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.