PayPal як спосіб оплати покупок через eBay

This post is also available in Українською мовою

Що таке PayPal і як ним користуватись?

Розпочнемо з того, що PayPal це – платіжна система в Інтернеті. З недавнього часу PayPal почав підтримувати розрахунки з українськими банками. Сам сервіс не приймає оплат, він просто виступає посередником між власником кредитної картки (покупцем) та отримувачем коштів  (продавцем).

Для чого це потрібно?

Це забезпечує безпеку платежів та позбавляє зайвої мороки. Навіть якщо виникають проблеми з продавцем, ви маєте можливість заблокувати платіж та поскаржитись на продавця, при цьому PayPal спробує вирішити ваші проблеми щодо повернення коштів.
Як писалось у попередньому записі про покупки через eBay, в 99% випадків оплатити замовлення можна за допомогою саме PayPal і це не випадково, адже eBay є власником платіжної системи PayPal.

Реєстрація:

Щоб розпочати роботу необхідно зареєструватись в системі:

та обрати тип облікового запису (пізніше його можна змінити):

 • Личный – для тих хто здійснює покупки через Інтернет.
 • Premier – для тих хто купує та продає через Інтернет.
 • Business – для продавців, котрі працюють від імені компанії чи певної групи

Для здійснення покупок достатньо створити “Личный” обліковий запис.
Після натиснення кнопки “Открыть счет” потрібно вказати особисті дані. Слід вказувати правдиву інформацію, особливо це стосується адреси прописки, адже вона буде звірятись з інформацією з банку, що видав кредитку та телефонного номеру, котрий може бути використаний в разі виникнення проблем з вашим рахунком або покупкою (телефон потрібно вказувати в міжнародному форматі 380 ХХХ ХХХХХХ).

Заповнивши анкету переходимо до наступного кроку натиснувши “Я согласен открыть счет“. Бажано перед цим ознайомитись з “Соглашением с пользователем“.

“Прив’язуємо” кредитну карточку

Обираємо як будемо оплачувати наші покупки:


Здійснюємо «додавання» кредитної карти до облікового запису: у відповідних полях вводимо дані кредитки. Зверніть увагу, що кредитна карта мусить бути іменною і ім’я вказане в обліковому записі має співпадати з іменем вказаним на картці. Також бажано, щоб адреса виставлення рахунків, співпадала з адресою, яку ви подавали в банк при оформленні кредитної карти.

Ще одна вимога – карта повинна мати CSC код. Детальніше де його знайти прочитаєте навівши курсор на напис “CSC Что это“.

Необхідно, щоб банк, що видав карту підтримував розрахунки через Інтернет по типу картки, який ви намагаєтеся використати.

Більшість банків в Україні має свої спеціальні карти для розрахунку через Інтернет, так звані віртуальні картки (наприклад Visa virtual). Для їх оформлення можете звернутись в будь-яке відділення банку.

Додати або активувати кредитну карту можна і пізніше зайшовши у свій обліковий запис та обрати пункт Подключить и подтвердить мою дебетовую или кредитную карту:

Далі потрібно активувати обліковий запис. Для цього заходимо на поштову скриньку, яку ви вказали при реєстрації. Там ви знайдете листа про активацію – заходимо в обліковий запис, створюємо секретні запитання та відповіді до них. При прив’язці карточки PayPal знімає комісію у розмірі $1 та  $1.95 ($1.95 обіцяє повернути після закінчення перевірки карточки).

Для верифікації карточки потрібно ввести 4-значний код, яким можна знайти у описі платежу, який буде зазначений у вашій системі роботи з віртуальною картою (наприклад Приват 24). Якщо у вас немає доступу до системи роботи з віртуальною картою, запросіть в банку розширену виписку по віртуальній карті.

Як поповнити віртуальну карточку:

Поповнити карточку можна стандартним способом через касу банку, або перевівши гроші з іншого рахунку. Детально про умови поповнення можна дізнатися у вашому банку.

Як оплачувати покупку PayPal’ом на eBay:

Отже ви виграли лот і тепер потрібно за нього заплатити.

Якщо ви виграли декілька лотів від одного продавця, зачекайте поки вам на e-mail прийде інвойс із загальною вартістю покупок.

На e-mail вам прийде лист з проханням оплатити покупку, в листі натискаємо pay now та переходимо на сайт аукціону. Обираємо форму оплати (PayPal) та логінимося (на сайті eBay) у свій PayPal обліковий запис. Підтверджуємо платіж натиснувши Confirm Payment. Готово, покупка оплачена. За деякий час (день-два) вам прийде ще один лист, в якому продавець проінформує про відправку товару. Залишилося почекати 1-2 тижні. В залежності від розміру посилки, її або залишать у поштовій скринці, або пришлють повідомлення щодо отримання на пошті.

Успіхів та цікавих покупок! 🙂

Варто почитати Ви ще не користуєтесь PayPal? Ми йдемо до вас

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

59 Comments

  1. оу дяка якраз вчасно ))) намірилася замовляти дещо із аксесуарів з Канади

  1. Дякую, все зрозуміло та “по поличкам”. Спробую.
   Відверто кажучи, прочитавши статтю з блога Нововоставського трохи злякався.

  1. Чи є можливість створити рахунок, не прив’язуючи його до картки, а поповнювати обмінюючи вмз?

  1. нажаль з Вебмані PayPal непрацює. Щодо поповнень то є можливість крім кредитки використати поточний рахунок, але це стосується лише рахунків в банках з США.

  1. Судячи з тексту Ви користуєтесь системою Приват24? Платіж можна провести з віртуального рахунка? на який можна перекинути частину коштів.
   1.Щоб основний№ картки не світити в PayPal? (на всяк випадок).
   2.Основний рахунок гривневий, а віртуальні є в інвалюті, не потрібно витрачатися на конвертацію. (я так міркую).

  1. Gut.ViVa – можна оплачувати з гривневого, конвертація відбуваєтся за курсом НацБанку або ж курсом самого комерційного банку, що в теперішній ситуації є суттєво вигідніше, ніж конвертація за реальним курсом. Що стосуєтсья віртуального рахунку, то дійсно слід “закидати” на нього лише ті кошти, які збираєтеся потратити для безпеки ваших коштів.
   ЛАРИСА – наскільки мені відомо, дана функція є недоступна для більшості жителів СНД (в тому числі і України).

  1. ЛАРИСА, я часом міняю свої WebMoney(можу перевести прямо на картки укр.банків) на ваші PayPal в сумах від $100 до $1000. Оплати не беру але комісійні ваші (PayPal, WebMoney, вивід на картку). Кому треба, звертайтесь на 2laset@gmail.com

  1. Скажи, будь ласка, що якою мовою там заповнювати. А то я спробувала свою приєднати від правекс банку, але нічого не вийшло. Я так розумію прізвище треба англійською, а адресу тоді якою, українською (якщо я в анкеті в банк її українською записувала)?

  1. Якщо маєш хоча б маленьке бажання, аби тебе зрозуміли, то потрібно заповнювати все англійською 🙂

  1. усі дані треба вписувати англійською (за кордоном люди ж не знають нашої, тому тільки англійською)

  1. а що вони звіряють? тільки прізвище з ім’ям? бо я ж пишу, що адресу в банк українською писала, не думаю, що в банку її перекладали

  1. для міжнародних транзакцій адреса та ім”я транслітеровані. також адресу та ім”я вказані на PayPal рахунку використовують щоб заадресувати посилку, відповідно дані повинні бути вказані згідно міжнародних стандартів – на англійській.

  1. Добрий день!
   Якщо я маю кредитну картку американського банку, але проживаю в Україні, чи зможу я перевести гроші з PayPal на цю америк. кредитку а потім в Україні в банку зняти?????

  1. треба підв’язати цю карту у пейпалі як основну і при поступленні грошей на пейпал – вони будуть автоматично зараховуватися на карту.
   а знімати можна у будь-якому банкоматі, у деяких навіть в долларах, щоб не втрачати на курсі

  1. А це точно? Я зможу зніманти готівку?
   Ще ось таке питання: заказавши товар на ібей, оплативши його через paypal, то при отриманні я буду платити тільки за доставку??? Яка приблизна вартість доставки з сша в Україну, наприклад мобільного ????

  1. Скільки часу переводяться гроші з пейпал на кредитку?

  1. так, можете знімати готівку. якщо через касу банку – то візьмуть “конячі” відсотки, якщо знайти банкомат, що видає бакси – то втрати грошей будуть мінімальні.
   >оплативши його через paypal, то при отриманні я буду платити тільки за доставку???
   варітьсять доставки ви оплачуєте зразу, при оплаті за саму покупку, тобто вона вже буде “забити” в суму. наприклад, телефон куштує $100 + $20 за доставку. Ви зразу оплачуєте $120 і при отриманні посилки нічого доплачувати не потрібно (хіба що мито, але це тільки у випадку отримання величезних посилок, і то дуже рідко).
   >Яка приблизна вартість доставки з сша в Україну, наприклад мобільного ????
   кожен продавець на ібеї (а ібей це попросту збір різних продавців) сам собі визначає вартість доставки. зазвичай вона є вказаною на сторінці лоту, якщо вона не вказана – краще написати продавцю і запитати, щоб уникнути потім непорозумінь. Доставка може бути і безкоштовною, і $1, і $10, і $50

  1. читав в неті що цей пайпел суцільний розвод, це правда???
   які гарантії що вони перерахують гроші?

  1. пейпал це власна платіжна система найбільшого в світі онлайн аукціону ebay (власник paypal і ebay один і той самий) тому судіть самі чи це може бути суцільний розвод, чи людина яка це написала просто не вміла ним користуватися 🙂

  1. чи співпрацює paypal з спонсором з сайту depacco??? і чи виводить цей спонсор гроші?

  1. без поняття 🙂 відповідь на це запитання напевно можна отримати в службі підтримки пейпала 🙂

  1. А заповнюючи адресу англійською, робити це відповідно до анг. граматики чи слід писати просто транслітом, щоб потім наші поштарі розібрались що-куди?

  1. просто транслітом, наприклад вул. Замкова я пишу просто як Zamkova (без str чи vul).
   ти вже теж надумала щось купити на ібеї? 🙂

  1. дякую 🙂 так, надумала зробити подарунок хлопцю

  1. Будь – ласка допоможіть!!!!!
   Одним словом така ситуація я купив на ебей телефон і оплатив чекав на нього декілька тижнів і тел так і не прийшов тоді я відкрив справу і англік вернув мені гроші на пейпал акаунт до вас наступне питання як мені тепер ці гроші перевести на карточку і зняти їх з карточки і ще одне можливо таке нехай ці гроші залишаються на пейпал акаунті а я куплю ще якийсь товар і чи змоу я його оплатити якщо гроші не будуть на карточці а на пейпал акаунті !!!!Будь ласка допоможіть дуже треба а то я вже 2 день ніяк не можу з цим розібратися!!!

  1. Тарас, гроші і є на карточці. аккаунт пейпала і карточка, що прив”язанв до нього – це одне і теж “місце”, якщо гроші є на пейпалі – значить вони є і на карточці і навпаки

  1. Яна Смакула всетаки ви були не праві гроші якимось чином потрібно закинути з акаунту на карточку тому що я купив товар і не можу його оплатити!!!!

  1. а можливо потрібно зачекати пару днів????

  1. Працюю фрілансером в американському журналі,мені сказали відкрити рахунок пейпел і вони туди будуть перераховувати гроші. Якимось чином можна буде ними користуватись не в інтернеті? Я зрозуміла, що можна прив”язати картку до рахунку. Це буде так:
   – йдеш робш в будь-якому банку картку;
   – вбиваєш її номер у своєму аккаунті;
   – можеш йти в магазин, платити за морозиво.
   Чи все складніше? Поясніть, будь ласка!

  1. якщо пейпал зареєстровано в україні, то приймати гроші він не може, його можна поповнювати тільки через кредитні картки, що прив’язані до нього. якщо він зареєстрований за кордоном, для прикладу в США – то все без проблем, можна і в магазині за морозиво платити 🙂

  1. а який тип картки підтримує pay pal бо є VISA Classic,VISA Electron ,VISA Gold?????
   чи нема різниці ??????
   і в якому банку краще створити картку???

  1. mishana97 – це питання до служби підтримки пейпала. і маленька порада, щодо манери спілкування, з такою кількістю знаків питання ????????????????????????????? вам ніхто ніколи не буде нормально відповідати

  1. підcкажіть будь-ласка чи картка visa classic від приват банку підійде до пай палу? будь-ласка бо я студент не маю великих грошей а карточка коштує 250 грн.

  1. petro – до Вашого відома, стандартна інтернет картка коштує грн 10-20, не більше. питання стосовно чи підійде картка чи ні – до служби підтримки пейпалу.

  1. Я підробляю в неті, живу в Україні і зареєстрованйи на пейпел в Україні… і тому і мене питання. Так, я перечитав всі повідомлення але все ж запитаю! У мене є віртуальна карточка від приватбанку яку я привязав до ПейПел… Ця сума яка у мене буде на пейпел – я її спокійно знімаю з рахунку через банк так?!

  1. myroslav я знаю точно шо виводити не можна з пай палу на карту але можна через обміники! о от ви підробляєте в неті ви вже вивели гроші на пай пал.прото я теж підробляю але мені всеж таки цікаво чи хтось вивів ?

  1. 2 vova
   Ще не вивів… хочу привязати віртуальну карточку від приватбанку до пейпел! і тоді буду консультуватись і пробувати! Адже якщо я незможу отримати кеш, тоді таки підзаробіток стає не дуже цікавим… 🙁
   Повторюсь – я не вивів… але тому то і питаю чи можна отримати їх кешом в Україні маючи пейпел екаунт!

  1. А як через обмінники? Це про які такі обмінники? Мається на увазі з пейпел на вебмані?

  1. 2 vova
   Ну там і відсотки… 🙁
   Якщо не вийде нічого… тоді ще трішки назбираю грошиків і куплю собі якусь техніку по пейпел… це буде досить зручно! Єдиний вихід получити свої гроші алк у товарному вигляді!

  1. myroslav є ще два способи через порядну людину або поїхати в польщу заказати картку в них 10 євро.

  1. мда… пейпел виявився мертвим варіантом! Пробував!

  1. по поводу цього коментаря хтось йому скидував гроші?він порядна людина? і що дійсно він собі жодного відсотка не бере?

   LaSet
   January 11th, 2009

   ЛАРИСА, я часом міняю свої WebMoney(можу перевести прямо на картки укр.банків) на ваші PayPal в сумах від $100 до $1000. Оплати не беру але комісійні ваші (PayPal, WebMoney, вивід на картку). Кому треба, звертайтесь на 2laset@gmail.com

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.