Layout Monday #16: Greatest view

This post is also available in Українською мовою

Рубрика Layout Monday – виходить двічі на місяць, по понеділках, і чергуючись із сторінками, які я роблю для Арт Уголка щопонеділка показує вам нові оригінальні скрап сторінки від мене та скетчі до них.

Спонсором, так би мовити, сьогоднішньої сторінки є австралійський магазин беджів Greatest View. Саме за допомогою їхніх матеріалів (та моїх улюблених папірців та наклейок від American Crafts) я зробила сторінку, що так і називається – Greatest view. Взагалі сторінку робила для журналу та блогу Jot, там зараз проходить міні челлендж, де ви можете виграти невеличкий пакунок із подарунками від спонсора.

Layout Monday #16: Greatest view

Тема челленджу звучить так: Greatest View. Її можна розуміти як дослівно – красивий краєвид, або ж у переносному значенні – ваш погляд на якусь подію чи момент.

Я використала фотографію, яку зробила із вікна двоповерхового автобуса під час екскурії у Лос Анджелесі – на фото набережна Санта Моніки. Краса неймовірна (особливо взимку, коли у нас температра падає до -20, а там спека і пальми і блакитне небо).

Для свої сторінки я використала беджі із набору The Good Stuff, а також безліч дрібничок від American Crafts, що є у нашому магазині (детальний перелік в кінці запису).

Layout Monday #16: Greatest view

Layout Monday #16: Greatest view

Layout Monday #16: Greatest view

Деякі елементи на сторінці, як ось ця полароідна рамка, не відштамповані, а обмальовані. Справа в тому, що я не люблю (і не вмію) робити спочатку фон для сторінки, а потім усе решта. Я роблю навпаки – підбираю фото, папірці, прикраси, а потім, коли вже все приклеєне, починаю вигадувати фон. Так і на цій сторінці – мені захотілося додати відштампованої рамки позаду фото, але не було можливості це зробити, оскільки заважали вже приклеєні прикраси. Тому рамку я відштампувала на шматочку паперу, вирізала її і обмалювала на фоновому папері.

Layout Monday #16: Greatest view

Layout Monday #16: Greatest view

Layout Monday #16: Greatest view


SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

7 Comments

  1. Красива сторінка,та багато різних і цікавих елементів:)

  1. Интересная страничка, много деталек))) Мне понравились твои полароидные снимочки!! и цветочки, они придают страничке изюминку 😀

  1. Стильная страничка – мне она еще с журнала Jot нравится:)))

  1. Яна, сторіночка, як завжди чудова, дуже гарно видержаний колір, а бірюзовий є прикольним акцентом, та ізюминкою. Спасибі за можливість спостерігати таку красу))

  1. фото таке гарне.освітлення чудове,сонечко)і кольори дуже подобаються сторінки)

  1. Узнаваемый уже стиль в страничке!)) Красивые тона!) И головокружительное количество деталек!)

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.