Layout Monday #15: Today

This post is also available in Українською мовою

Рубрика Layout Monday – виходить двічі на місяць, по понеділках, і чергуючись із сторінками, які я роблю для Арт Уголка щопонеділка показує вам нові оригінальні скрап сторінки від мене та скетчі до них.

Дехто з вас, напевно, давно чекає на якісь підсумки скетчу для сторінки #1. Скажу чесно, я не знаю чи варто продовжувати вести челлендж для сторінок чи ні. З однієї сторони – варто, з іншої – у мене і так величезний брак часу. Відтак хочу почути ваші думки у коментарях. Якщо хтось хоче стати дизайнером і зробити сторінку за скетчем – виявляйте своє бажання у коментарях, можливо я наберу якусь міні-команду для наступного челленджу і надішлю вам наступний скетч заздалегідь. Якщо хтось хоче ще якимось чином брати активне життя у веденні Зроби Сам(А) – також пишіть, роботи вистачить на всіх 🙂 . Результати першого підводити не буду оскільки робіт було мало (хоч я, по правді кажучи сподівалася на ще меншу кількість робіт).

Сьогодні показую вам сторінку Today. Зробила її для участі у двох челленджах, у обох вона потрапила в топ. На фото я вдома у мами позую перед величезним дзеркалом, що стоїть прямо на підлозі у красивій рамці. Фотографія сторінки You, me & Simona зроблена в аналогічному місці.

Layout Monday #15: Today

Для сторінки використала мої улюблені матеріали від American Crafts – це нові та старі товари із колекції від Dear Lizzy, в кінці запису є детальний перелік та посилання на наш магазин:

Layout Monday #15: Today

Layout Monday #15: Today

Layout Monday #15: Today

Layout Monday #15: Today

Layout Monday #15: TodaySUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

26 Comments

  1. Чудесная страничка, в прочем, как и всегда))))))
   Яночка, а когда новинки будут в магазине??))) А то еще с 16 числа не было пополнений))) Боюсь опять все пропустить♥

   1. Барбариска – будуть! я от тільки “віддихаюся” від усіх цих поїздок туди-сюди і вони обов’язково будуть. Вони власне кажучи є, але ще просто не в магазині.
    Дякую!

  1. Ой, а еще… а можешь сделать пост с обзором материалов. Которые буду нужны на десембер дейли? Мы же скоро приступим?!)) Хочу заранее поискать материалы и заказать.. НУ это так, пожелание)))

   1. Барбариска – аяяй, куди ж дівається час? я геть забула. Постараюся зробити, маю надію до кінця місяця я цим питанням займуся і напишу перелік до кінця жовтня.

  1. Як завжди гарна сторінка! Така яскрава! Чорно-біле фото виглядає на ній дуже вигідно!

  1. Чудова сторінка, така тепла-притепла)), фото дуже пришпильне)), матеріали чудово поєднані, вражає.
   Шкода, на рахунок челленджу, маю надію, що дизайнери приєднаються, і рубрика буде жити)) Особисто я мала нагоду працювати за скетчами сторінок від тебе , Яночко, щоразу вони даються мені дуже легко і якось невимушено, оскільки досвід у мене дуже малий, то інколи і виникають деякі труднощі, із твоїми ж скетчами працювати дуже легко, дякую))) Дуже маю надію, що тебе підтримають, тому, що звичайно ж одній людині дуже важко все охопити.

  1. супер)дуже класний брадс)і ця фотографія мені вже давно дуже подобається!ти красуня)я б теж хотіла чимось допомагати по веденню,якби знадобилась моя допомога)дуже хочеться брати участь активну у якихось проектах)

  1. Замечательная страничка! Я как-то совсем забыла об этом скетче :(. Я бы с удовольствием сделала страничку по скетчу, они у вас такие классные, Яна!

  1. Чудова сторіночка!

   Я довго дивилася на скетч для сторінки №1 і не думала нічого робити, бо пізно побачила це завдання і відпустка була у цей період. А потім пару разів заходила подивитися на роботи і бачила, що ще можна приєднатися – був відкритий лінк для додавання робіт. І у мене ніяк не сходилися в голові ці події – по даті вже пізно, а начебто ще можна додавати роботи і люди їх додають, потім подовження начебто було строку – все це просто збило з пантелику і я вирішила просто спостерігати за розвитком подій:))))

   Думаю ця рубрика була б дуже корисною і її варто залишити – по одному скетчу не варто судити про зацікавленість.

   Особисто я дуже люблю сторінки, навіть більше ніж листівки, і зовсім не вмію працювати зі скетчами:)))Чи хотіла б я активно брати участь у цьому завданні? Чесно? Так! У всіх завданнях Зроби Сама – але не завжди є на все час і найголовніше натхнення:)))) Тому, я була б дуже вдячною, якщо б ця рубрика продовжила своє існування:)))

  1. Все задания и проекты в блоге очень интересные, но сейчас настолько не хватка времени, что я часто читаю сутра пост, а потом в течении дня перечитываю и оставляю комментарии. Как-то в последнее время сама себя загрузила и работой, и своими занятиями, и малыш болеет. Но я с удовольствием читаю и по-возможности принимаю участвие в заданиях 🙂 они действительно очень интересны 🙂
   Так что я всегда “За”!

  1. Дуже красива сторінка,я десь бачив ії))Я б задоволенням взявби участь в наступному скечі,і зробив сторінку.

    1. Так я вже дома,але захворів 🙁 навіть в школу не ходжу.

  1. Страничка как всегда динамичная, яркая, привлекающая внимание!) Красивое фото..множество отличных деталек! Мне очень нравятся твои странички (как и все остальные работы и блог в целом!)! С удовольствием бы сделала бы еще страничек по твоим скетчам, можешь на меня рассчитывать 😉

  1. отличная страничка!
   по поводу скетча… для меня он оказался тяжелым, хотя я смотрела на него неоднократно, мне вообще тяжело даются странички 30х30, сделала две и обе “пошли” в ведро ))))) вот лежит пара фотографий, никак не решусь взяться за них ))) я пока засматриваюсь на скетчи с одной, максимум с двумя фото.
   по поводу помощи для блога, интересное за неделю у меня всегда на карандаше ))) а, если что еще – обращайтесь!

   1. так, скетч дійсно був складним. Моєю помилкою було те, що я малювала його з готової сторінки, а не навпаки.
    Стосовно допомогти – ти і так допомагаєш більше ніж я можу просити, я завжди вдячна 🙂
    дякую!

  1. і я дуже хочу щоб ця рубрика продовжувалась, довго хотіла зробити сторінку, ходила-думала, але я зовсім не вмію працювати з скетчами на такому рівні щоб не було соромно і сторінка подобалась. хм, вже стільки назбиралось фотографій, треба пробувати щоб шось вийшло 🙂

  1. Яна я вот вообще сохранила твой первый скетч, и обязательно по нему сделаю работу. он очень интересный. я люблю такие композиционные движухи! просто мне по мимо скетча еще нужна идейка. а она не всегда вовремя приходит. очень люблю и уважаю твой труд

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.