Layout Monday #14: You, me & Simona. Відео

This post is also available in Українською мовою

Рубрика Layout Monday – виходить двічі на місяць, по понеділках, і чергуючись із сторінками, які я роблю для Арт Уголка щопонеділка показує вам нові оригінальні скрап сторінки від мене та скетчі до них.

У сьогоднішньому записі я підготувала для вас сторінку під назвою You, me & Simona. Цю роботу я зробила не просто так, а заради невеличкого експерименту – мені страшенно кортіло випробувати текстурну пасту від Martha Stewart та трафарет від ClearSnap у дії.

Layout Monday #14: You, me & Simona. Відео

Детально про пасту та трафарет я розповідаю у наступному відео, де в більшості показую процес виготовлення цієї сторінки. Перегляньте відео на Youtube або нижче:

Layout Monday #14: You, me & Simona. Відео

Layout Monday #14: You, me & Simona. Відео

Layout Monday #14: You, me & Simona. Відео

Layout Monday #14: You, me & Simona. Відео

Layout Monday #14: You, me & Simona. ВідеоSUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

20 Comments

  1. прекрасна сторінка! колір просто неймовірний1))) дякую за натхнення!!!

  1. Красивая страничка, приятная в тонах! Мне нравится работы с использованием паст и трафаретов, это добавляет изюминку 🙂

  1. Чудова сторінка! Експеримент з текстурною пастою вдався! Дякую за відео МК!

  1. Дуже свiтла сторiнка, зроблена з великим натхненням!

  1. отличная страничка!! девичья )) и фотка, и декор странички замечательные ))

  1. Очаровательная страничка – отличное фото в сочетании с легким стилем смотрятся потрясающе!)

  1. О, эту страничку я помню, отличная! рассмотрела на крупных планах и возник вопрос, а паста у тебя с песком? структура какая-то рыхлая. Я сама летом начала использовать пасту, из своих экспериментов скажу, если нужно наносить пасту на большой участок, удобнее пользоваться обычной карточкой, типа кредиток, а вот если небольшой или узкий участок, то мастихин в этом деле весьма полезен, в любом художественном магазине можно купить, около 17 грн. Им очень удобно наносить и размешивать пасту.

  1. Чудова сторінка, я не перша в цьому списку закохана в цю сторінку, дуже гарна дівчача, текстура приваблює, теж хочеться вже поекспериментувати з цим матеріалом)) Спасибі, Яночко, за МК, МК як завжди дуже детальне і зрозуміле)

  1. Я не перестаю захоплюватися твоїм надхненням! Твої роботи на мій погляд НЕПЕРЕВЕРШЕНІ !!! ТИ молодець!!! 🙂

  1. Страничка очень хорошенькая!) Отличная фото, вы так похожи!) Такие приятные зефирные цвета) интересный декор! Очень нравятся детальки!

  1. Відео дуже сподобалось, сторінка така повітряна, ідея з наклеюванням наклейок-літер навколо круглого чипборду просто чудова.

  1. Дуже шикарно!)))
   Навіть мій чоловік зацікавився пастою!))

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.