Layout Monday №5: Скрап сторінка Size. Відео!

This post is also available in Українською мовою

Сьогодні у мене для вас сторінка із незвичною темою – розмір одягу. Я часто купую одяг за кордоном і постійно маю проблему – не пам’ятаю свого розміру. Тобто такі розміри як S/M/L я знаю, а от розмір взуття, розмір штанів – постійно забуваю.

Відтак із підказки моєї мами (яка просто казала: “запиши десь, щоб не забувати”) я вирішила зробити сторінку і записати на ній. Можливо, комусь така ідея видасться дивною і неочікуваною, але мені (як людині, яка робить щонайменше по 1 сторінці на тиждень) іноді бракує звичайних ідей тому я і шукаю ось такі оригінальні.

Скрап сторінка Size

Один із моїх найбільш улюблений магазинів – Forever XXI. У них хороший вибір одягу, і ціни, порівнюючи з нашими, смішні. Якість не завжди найкраща, але загалом речі у них хороші. Так от, усі лейби на цій сторінці – саме з цього магазину. Та й на фото я в одязі від них.

До речі, увесь процес створення сторінки я зняла на відео, якщо вам цікаво – запрошую переглянути:

Деталі сторінки:

Скрап сторінка Size

Скрап сторінка Size

Скрап сторінка Size. Відео!

Скрап сторінка Size. Відео!

Скрап сторінка Size. Відео!

Скрап сторінка Size. Відео!


SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

12 Comments

  1. Оригинальная идея для странички.
   Все время удивляюсь, как же легко у тебя получается создавать страничку…

  1. Очень интересная идея!!))) и необычная)
   Страничка классная, особенно мне понравилась булавочка 🙂

  1. Не можу не погодитись з mara_ko , сторінки і дійсно ніби на одному подиху створюються і так все чудово, швидко та легко складається. Дуже красива сторінка:) Яночко, спасибі велике за відео МК, аж вже хочеться побігти і щось зробити, мабуть, потрібно відкласти вишивку, та хоч листівку зробити:))) Яночко, СПАСИБІ!!!! Дуже, ДУЖЕ люблю твої відео:))!!!!!

  1. Дуже сподобалась сторінка! Дуже гарна фотографія і подобається кольорова гамма. А на відео так це так просто.

  1. Дуже оригінальна ідея!Настільна підказка!)))
   І фоки твої чудові!

  1. Какая страничка просто мега-супер!)) Идейка создания очень необычна..воплощение импонирует своей простотой и сложностью в одном флаконе, деталек тьма!) Очень понравилось видео, спасибо!

  1. Так, так…. Ти не одна така, я теж часто забуваю свої розміри (в європейських розмірах) і твоя ідея дуже корисна. Знаєш, напевно ще можна зробити малесенький блокнотик і в ньому теж зробити таку супер -шпаргалочку!!!! :)Відео – класне!!!!

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.