Hero Arts: Тропічні листівки. Відео

This post is also available in Українською мовою

Я вже геть остаточно вибилася зі свого графіку, зараз я куди більше публікую записів у англомовній версії блогу, на українську не завжди є час перекладати. Але сьогодні у мене дуже стильні тропічні листівки та відео по їх виготовленню, тому мені кортить їх показати вам і в українській версії блогу, думаю ви не проти.

Yana Smakula | Hero Arts: Modern Tropical Cards. Video

Я вже напевно з мільйон разів казала, що мені страшенно подобається робити різноманітні фони для своїх листівок. Я люблю використовувати для цих потреб як штампи так і ножі і робити те, що душа забажає. Ось такі фони дозволяють вийти за звичні рамки і відчути себе справжнім художником. Зазвичай я використовую шматочки паперу, яких за розміром достатньо для виготовлення однієї листівки, сьогодні ж я зробила фон на цілому А4 аркуші.

Yana Smakula | Hero Arts: Modern Tropical Cards. Video

Я працювала із більшими за розміром елементами і тому мені було важливо штампувати їх на більшій за площею поверхні. Якщо ви придивитесь на листівки, ви побачите, що на одній можна розгледіти всього одну – дві пташки. А все тому що ці пташки дуже великі. Процес виготовлення фону за допомогою великих елементів можна глянути на моєму Youtube каналі або ж тут:

Штампування фону на великому аркуші паперу дозволяє виготовити одразу 4 листівки. Свій фон я розрізала на 4 частини і наклеїла на основи із чорного картону (який до речі, в середині білий). Листівки доповнила простими написами із золотим ембоссінгом.

Yana Smakula | Hero Arts: Modern Tropical Cards. Video

Я також багато експериментувала із різними кольорами для штампування пташки із набору Bird and Branch (для усіх варіантів використала чорнило від Hero Arts). Деякі мені дуже сподобалися, інші так собі. Є пару варіантів, які підійдуть і для новорічних листівок (у мене вже новорічний настрій на всю потужність).

Yana Smakula | Hero Arts: Modern Tropical Cards. Video. Color Layering ink guide for Bird and Branch stamp set

Матеріали:

Hero Arts Snow Layering Paper PS697 Hero Arts Midnight Mixed Layering Paper WHITE FUN FOAM 12 Pack 118711 9 x 12 Scrapbook Adhesives Crafty BLACK Foam Tape Roll Adhesive Hero Arts Color Layering Hibiscus CL868 Hero Arts Color Layering Bird And Branch CL866 Hero Arts Stamp Your Own Plant CL834 Hero Arts Stamp Your Own Salad CL833 Hero Arts Rubber Stamp LOVED YOU ARE BY LIA D6095 Lia Griffith Hero Arts Create Your Dream By Lia D6091 Hero Arts Handmade By Lia D6092 Hero Arts The Best Things By Lia D6094 Штемпельна подушечка для гарячого ембоссінгу VersaMark Watermark, Tsukineko, VM001 Hero Arts EMBOSS GOLD EMBOSSING POWDER PW100 Hero Arts Ombre Pink To Red Hero Arts AF263 Ultra Pink Mid-Tone Ink Hero Arts Red Royal AF225 Hero Arts Charcoal Mid-Tone Shadow Ink AF236 AF207 Hero Arts Butter Bar Shadow Ink Mid-Tone Hero Arts Ombre BUTTER TO ORANGE Ink Pad AF309 Hero Arts Shadow Ink Pad MINT JULEP Mid-Tone aF246 Hero Arts Forever Green AF229 Hero Arts Ombre Mint To Green AF310 ScraPerfect PERFECT CRAFTING POUCH Multi-Purpose Craft Tool 000013 Fiskars 4 Acrylic BLOCKS SET w Storage 00007

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

6 Comments

    1. Дуже класні, яскраві та цікаві листівки! Зважаючи на відсутність великої кількості кольорів для штампування та штампів-конструкторів – дивлюся на твої відео з величезним задоволенням! Щиро дякую!

    1. Які незвичайні листівки! Дякую, що ти поділилася з нами прицесом іх створення! До речі, я теж вже не можу дочекатись новорічних свят, так кортить взятися за зимову тему)

    1. Фон на большом листе это отличный приём, когда надо сделать несколько открыток за раз.
      Открыточки получились великолепные! Такие сочные фоны! И как они шикарно смотрятся с надписью на чёрном фоне!

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.