Hero Arts | January'16 My Monthly Hero Kit

Hero Arts | Набір для виготовлення листівок до Дня Валентина

This post is also available in Українською мовою

Мені зовсім не віриться, що вже розпочався 2016 рік, час летить шаленими темпами, пам’ятаю ще як 1999 році ми з мамою збиралися в гості на Новорічну вечірку і не могли повірити, що вже ось ось буде 2000 рік, а тут вже 2016!

Але сьогодні не про це. Компанія Hero Arts щомісяця випускає нові цікаві набори для творчості (наборів є обмежена кількість і їх переважно можна придбати лише під час місяця, коли вони вийшли). Напередодні Дня Закоханих у них звісно ж вийшов набір до Дня Валентина – романтичні штампи-написи, ножі у формі сердечок та інша атрибутика до цього свята.

Hero Arts | January'16 My Monthly Hero Kit

Замість традиційних рожевих та червоних кольорів я використала світло блакитний та сріблястий для своєї листівки, а також я зробила її листівкою-шейкером. Я не фанат таких листівок, але тут не могла втриматися щоб не використати набір паєток та бісеру, що був у моєму наборі і зробила шейкер (листівку – брязкальце).

Hero Arts | January'16 My Monthly Hero Kit

Напис You Make My Heart Flutter я відштампувала двічі, спершу чорнилом сірого кольору – Сharcoal (я дуже люблю цей колір), а потім срібним пігментним поверх (усі чорнила від Hero Arts). Також додала декілька маленьких сердечок, які вирізала із блакитного та срібного картону.

Hero Arts | January'16 My Monthly Hero Kit

ІНСТРУКЦІЇ

  • Зробіть основу листівки розміром 4 1/4 x 5 1/2 дюймів (близько 11х14 см) із блакитного картону.
  • Виріжте панель розміром близько 3 3/4 x 5 1/2 дюймів (9,5 ч 14 см) із білого картону. Розмістіть на ній маленький ніж-серце і виріжте на машинці отвір для шейкера. Далі розмістіть серце із хвильками і виріжте його сформувавши таким чином цікавий контур навколо попередньо вирізаного серця.
  • Відштампуйте напис на білій панелі використавши сіре та срібне чорнило.
  • Приклейте шматочок прозорої плівки із зворотньої сторони білої панелі, так щоб утворити віконечко. Обклейте його по периметру об’ємними клейкими квадратиками, насипте в середину паєтки та бісер і заклейте. Таким чином ви сформуєте шейкер.
  • Наклейте смужку срібного паперу із блискітками на основу листівки. Приклейте білу панель із віконечком.
  • Зробіть гарячий ембоссінг пудрою білого кольору на смужці блакитного картону і наклейте поверх сердечка. Виріжте декілька додаткових сердечок і доповніть ними листівку.

Хочете знайти більше натхнення із цим набором від Hero Arts? Відвідайте блоги нижче:

Дякую, що завітали! Вдалого вам дня.

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

2 Comments

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.