December Daily – альбом-щоденник грудня

This post is also available in Українською мовою

December Daily - альбом-щоденник грудня

Ми далі готуємося до Нового Року і продовжуємо наш щорічний новорічний марафон.

Перегляньте кращі новорічні роботи 2009 та 2008 року та підпишіться на новини Зроби Сам(А) щоб не пропустити наступні випуски!

Цього тижня ми будемо працювати із чудовим папером від Echo Park, а саме їхніми трьома новорічними серіями – Merry Christmas, Everybody Loves Christmas та Wintertime.

Моя перша робота з цим папером – альбом December Daily “за мотивами” альбому Ali Edwards. Що таке December Daily? Перекладаючи дослівно, це грудень щодня (або щоденно). Тобто це альбом про кожен день грудня, як місяця, що передує Новорічним та Різдвяним святам. Це можливість задокументувати приємні моменти приготувань до свята. Оскільки Новий Рік та Різдво це мій найбільш улюблений період року і готуючись до нього я витрачаю безліч часу я не могла пропустити можливість зробити такий альбом.

Матеріали:

Роботу над альбомом я розпочала із створення заготовок для сторінок. В якості прикладу використала платні заготовки від Ali Edwards, але переробила їх на свій манер. Замість дат зробила заготовки із днями тижня – з понеділка по неділю, також одну порожню заготовку та декілька заготовок із внутрішніми рамочками.

Якщо ви бажаєте отримати безкоштовні заготовки для виготовлення такого записника, будь-ласка, повідомте мене про це у коментарі до цього запису. Я вишлю заготовки на вашу електронну пошту.

Заготовки я роздрукувала на білому картоні та зробила їх двосторонніми. Далі у фотошопі зробила оверлеї та роздрувала їх на прозорій плівці:

December Daily - альбом-щоденник грудня

Використовуючи лист Christmas Countdown із набору Merry Christmas я вирізала дати з 1-25, а дати 26-31 зробила за допомогою наклейок.

December Daily - альбом-щоденник грудня

Використовуючи обкладинки Zutter 20х20см зробила обкладинки для альбому, попередньо їх обрізала до розмірів 20х14см:

December Daily - альбом-щоденник грудня

Зібравши заготовки, обкладинки та оверлеї підрівняла їхні розміри ножем:

December Daily - альбом-щоденник грудня

І зшила за допомогою брошурувальника Zutter на червону пружину:

December Daily - альбом-щоденник грудня

Зшивши альбом я почала його декорувати – добавила смужки паперу із набору Merry Christmas, наклейки та дати. В результаті у мене вийшов ось такий альбом для фотографій грудня. Я думаю, що я продовжу його декорувати вже по ходу вклеювання фотографій і журналінгу. В кінці грудня покажу фінальний альбом. А поки що трішки детальних фото:

December Daily - альбом-щоденник грудня

December Daily - альбом-щоденник грудняDecember Daily - альбом-щоденник грудня

December Daily - альбом-щоденник грудня

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

21 Comments

  1. Шикарний щоденник-яскравий, тематичний, функціональний! Очей не відвести.) Дуже мені сподобався!!! Брошурувальник, виявляється, дуже цікава річ ))) А він і пробиває дірочки і пружину вставляє? А яку товщину максимальну картону він бере?

   1. murlikatam – дякую!
    Hrustiashka-Кучеряшка – так, і пробиває, і вставляє. максимальна товщина картону відповідає ширині отвору – скільки вставиш, стільки він і проб’є. я пробивала дірочки частинами, ак як за раз він не влазив у брошурувальник. точну ширину не скажу, близько 2 мм

  1. Чудовий щоденник! Новий Рік та Різдво – насправді такі дивовижні свята, хочеться залишити з собою кожну мить!
   Одне питаннячко – що таке оверлеї?

   1. Ольга Гореликова – дякую! в цьому випадку оверлеї це прозора плівка із надрукованим зображенням, яка накриває кожну наступну в альбомі сторінку (від overlay – класти зверху).

  1. Чудовий щоденник! Мені ця ідея дуже подобається, але поки що я морально не готова до такого 🙂

   1. MaxaFly – дякую! ти влучно підмітила “морально не готова”, я теж декілька років “виношувала” ідею і готувалася до неї 🙂 тепер головне не забувати фотографуватися кожного дня та робити записи в альбомі )

  1. Яка краса ! Теж хочу такий брошурувальник !!! Думаю, що для Новорічного подарунку це найкращий варіант, що дорослим, що дітям різного віку підійде !

  1. Така цікава ідейка…тільки б не забути фотографуватись кожного дня=)))
   А можна заготовки попросити?
   Буду дуже вдячна!

  1. І гарно, і практично, і така память! Дякую за детальний опис! І взагалі, дякую, Яно, за ту красу, якою ділишься з нами…!

  1. Мені дуже сподобалася ідея та її втілення! Гарно, святково і цікаво!! Можна мені теж попросити заготовки?? Буду дуже вдячна якщо зможеш відправити на електрон.пошту.

  1. Як співпало! 🙂 Я, саме, задля такого щоденника и хочу почати скрапити. Навіть купила саме такі інструменти, але щось не можу справитись з різаком 🙁
   У Вас так гарно виходить. Супер!

  1. хочу-хочу) блокнотики-моя манія))) якщо не важко, скинь заготовочки))

  1. Я була дуже зайнята останнім часом і скільки красоти на ЗробиСама пропустила! Тепер аж очі розбігаються…

  1. Яна, какой класнючий альбом-дневник, супер!!! Я тоже уже начала кроить странички! Заразила ты меня этой идеей! Спасибо.

  1. Вишліть будь-ласка заготовки для записника на мою електронну пошту,дякую.

  1. Сподобався Ваш майстер-класс. Вишліть будь-ласка заготовки для записника на мою електронну адресу.

  1. Я бы хотела получить бесплатные заготовки для этого блокнота. Спасибо!

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.