Clean & Simple Die Cutting #9: Листівка XO з поцілунком. Відео

This post is also available in Українською мовою

Рубрика Clean & Simple Die Cutting продовжується і сьогодні я підготувала для вас доволі незвичну чоловічу листівку про кохання. Для виготовлення цієї листівки мені довелося трішки імпровізувати і використати те, що було під рукою. Детальніше на відео.

Рубрика Clean & Simple Die Cutting демонструє листівки в стилі Clean & Simple / Чисто і Просто невід’ємною частиною яких є вирізаний або витиснений на машинці для вирізання та тиснення елемент.

Стилю Clean & Simple / Чисто і Просто притаманна велика кількість білого (вільного, візуально незагромадженого) простору із мінімальною кількістю декоративних елементів.

Clean & Simple Die Cutting #9: Листівка XO з поцілунком. Відео

Clean & Simple Die Cutting #9: Листівка XO з поцілунком. Відео

Увесь процес виготовлення цієї листівки (разом із імпровізацією) я зняла на відео. Сподіваюся, воно виявиться для вас цікавим та корисним і ви спробуєте застосувати таку техніку і в своїх роботах. Врешті решт штампування підручними засобами завжди було доволі популярним, а для початківців – це саме те!

Перегляньте відео урок:SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

12 Comments

  1. ухти))супер)дуже індивідуальна листівка))думаю,кожному чоловіку було б цікаво таке отримати з губками його коханої)

  1. Шкода, мені не вдається переглянути, чомусь збій іде, спробую пізніше, бо це ж телефон, все може бути. Але зараз не про це) А листівка то гаряченька;) Яночко, ну і потенціал творчий в тобі закладений) Дуже сподобалася ідея, цікава, креативна, романтична) А результат дуже красивий , ну і ще багато епітетів в голові, але зупинюсь на одному слові) Дуже подобається ще коли основа листівки кольорова, а декоративні елементи розміщені на білому папері, має тоді дуже чудовий вигляд. Яночко, Спасибі за ідею!:)

  1. Вот уж точно “чисто и просто”))) Наверно фото не передает всех эффектов (особенно объема и блеска), потому как на видео всё намного интересней)..спасибо!

  1. очень оригинально!!!!! Яночка, напиши свой адрес мне! хочу тебе маленький подарочек выслать!!

  1. очень оригинально! и действительно, упущение производителей – штамп губы – думаю он пользовался большим успехом ))

  1. Листівка дуже класна, хороша ідея для листівок на 23 лютого :)))) Яночко ти геній !

  1. Так интересно вышло и по-особенному) Я думаю, что такая открыточка на всякий праздник для любимого подойдёт)
   Помада очень жирная, со временем на бумаге не появятся ли пятна?

   1. Ольга Смайлик – не знаю 🙂 але ми не ж не на все життя листівки робимо 🙂 подарувати – полюбуватися і все. дякую!

    1. Я люблю хранить такие вещи) Когда родился ребёнок, я сделала небольшую коробочку, там где хранятся его некоторые крохотные первые вещи, среди них и мои открыточки и книжечка для пожеланий на день рождения) Поэтому для меня важно, что бы они сохраняли свой первичный вид как можно дольше 🙂 Поэтому интересно, ведь идея с губками- супер)

  1. Очень понравилось! И необычно и “чисто и просто” 🙂

  1. дуже гарний шов, не прямо а так трошки виляє – дуже мені сподобався. а ще цікаво, я коли вирізаю цими ножами то в мене застрягають літери в ножах і я не можу їх витягнути, може це того що ножі нові, чи може папір затонкий?

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.