Clean & Simple Die Cutting #47. Листівка із великим віконечком

This post is also available in Українською мовою

Продовжуємо робити листівки використовуючи ножі Spellbinders, сподіваюся ви не проти? У мене попереду ще не одне відео за участю цих дійових осіб 😉 . Сьогодні пропоную зробити листівку із віконечком використовуючи ножі Majestic Oval. Ви знаєте, мені здається, що овали я люблю чи не найбільше. Листівки у мене майже завжди прямокутні, рідше великі квадратні, тому овали до них пасують чи не найкраще.

Yana Smakula | Spellbinders Get Well Window Card

Рубрика Clean & Simple Die Cutting демонструє листівки в стилі Clean & Simple / Чисто і Просто невід’ємною частиною яких є вирізаний або витиснений на машинці для вирізання та тиснення елемент.

Стилю Clean & Simple / Чисто і Просто притаманна велика кількість білого (вільного, візуально не загромадженого) простору із мінімальною кількістю декоративних елементів

Окрім овалу я також використала свою улюблену квітку – ніж піон. Я просто обожнюю робити його у рожевому кольорі – краса та й годі (часу, звісно, на таку квітку йде багато, але воно того варте)! Рамка навколо віконечка, що зроблена за допомогою ножа Majestic Oval у мене об’ємна,  навмисне зробила її саме такою. Іноді приклеїти дуже детальні елементи використовуючи об’ємні квадратики буває дуже складно, тому я використовую інший метод – просто вирізаю ідентичний елемент із вспіненої гуми і склеюю обидва докупи. Так і більш надійно і більш об’ємно виходить.

Yana Smakula | Spellbinders Get Well Window Card

Для цієї листівки я також використала штампи від Avery Elle – напис Get Well. Замість паперу для напису використала кальку і чорну пудру для ембоссінгу, напис вирізала ножицями залишаючи маленький контур.

Yana Smakula | Spellbinders Get Well Window Card

Свою листівку я також доповнила кольоровими емальованими цятками, а середину заклеїла скрап папером для краси.

Yana Smakula | Spellbinders Get Well Window Card

Процес виготовлення цієї листівки можна подивитися тут або ж на Youtube каналі Spellbinders. Приємного перегляду!

Сподобалося відео? Будь ласка лайкніть його та поділіться зі своїми друзями. Дякую!

Матеріали:

Картон білий Dovecraft Premium White Card, А4, 10 аркушів, DCBS65 Машинка для різання та тиснення Grand Calibur Teal, Spellbinders, GC-200 Peony Spellbinders S2-165 Majestic Oval, Spellbinders, S4-541 Штемпельна подушечка для гарячого ембоссінгу VersaMark Watermark, Tsukineko, VM001 Пудра для тиснення Чорна ніч, непрозора EP111 Dovecraft Heat Tool DCBS24EU  Pixie Play Spellbinders SCP-008

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

10 Comments

  1. Чудова листівка! Так квітка варта того часу, що на неї витрачено! Дякую за відео!

  1. Ошеломительно! Рамка и цветок придают такой роскоши! А вырезанная надпись на кальке такой интересный приём!

  1. красивая открытка! давно ждала, что бы рассмотреть ее хорошо )))

  1. Круто!! Яночко, ну вмієш ти надихнути!!!!!
   Я вже давно дивлюся на ніж для піона і все ніяк не куплю. Може зроблю собі новорічний подарунок)))))))

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.