Clean & Simple Die Cutting #45. Святкуй День Народження із тортиком. Відео

This post is also available in Українською мовою

На вулиці стоїть така неймовірна спека, що роботи не хочеться геть нічого. Навіть просто лежати і відпочивати теж не хочеться. Але я маю для вас декілька нових робіт і відео і тому поспішаю показати їх у блозі. Згідно мого розкладу – сьогодні у нас рубрика Clean & Simple Die Cutting, будемо працювати із ножами Spellbinders – трояндами і зробимо простеньку листівку до Дня Народження.

Yana Smakula | Spellbinders Eat Cake Card Clean & Simple Die Cutting #45

Рубрика Clean & Simple Die Cutting демонструє листівки в стилі Clean & Simple / Чисто і Просто невід’ємною частиною яких є вирізаний або витиснений на машинці для вирізання та тиснення елемент.

Стилю Clean & Simple / Чисто і Просто притаманна велика кількість білого (вільного, візуально не загромадженого) простору із мінімальною кількістю декоративних елементів

Для виготовлення цієї листівки я використала неймовірно красиві троянди із набору Roses and Thorns S5-235. Тут і завитки, і листочки і самі квіти; вирізай скільки хочеш. Спершу я виготовила завитки для свої листівки – вирізала декілька елементів із білого картону і просто повідривала від них завитки (на відео зрозуміло про що я говорю). Далі врізала рожеві і жовті троянди і зробила на них тиснення, без тиснення вони зовсім не красиві, тому тут його робити слід обов’язково.

Yana Smakula | Spellbinders Eat Cake Card Clean & Simple Die Cutting #45

До троянд звісно ж нарізала зелених листочків і скомпонувала усе це в квітучу рамку навколо напису Let us celebrate the day of your birth with cake (давай відсвяткуємо день твого народження з тортом). Троянди зверху я доповнила блискітками за допомогою ручки Wink Of Stella. Це просто must have для любителів стилю чисто і просто. Ручка досить дорога, але вона того варта. І на завершення я наклеїла декілька білих перлинок.

А далі звісно ж маємо відео. Цього разу без українського перекладу, але я сподіваюся, там і так все зрозуміло. Глянути його можна або ж тут, або ж на моєму Youtube каналі у вищій якості. Приємного перегляду!

Сподобалося відео? Будь ласка, поставте лайк і поділіться з друзями, дякую!

Матеріали:

Картон білий Dovecraft Premium White Card, А4, 10 аркушів, DCBS65 Simon Says Stamp Card Stock 100# FOG Gray FG27 Simon Says Stamp Card Stock 100# DOLL PINK DP17 Simon Says Stamp Card Stock 100# SUNSHINE SS9  Машинка для різання та тиснення Grand Calibur Teal, Spellbinders, GC-200 Roses and Thorns, Spellbinders, S5-235, Avery Elle Clear Stamps CAKE & CANDLES Set ST-14-07 or 021242 Hero Arts WHITE EMBOSSING POWDER PW110 Emboss Штемпельна подушечка для гарячого ембоссінгу VersaMark Watermark, Tsukineko, VM001 Dovecraft Heat Tool DCBS24EU  Двосторонні об'ємні клеєві квадратики, 5х5мм, 400шт, DCBS01 ZIG Wink of Stella GLITTER CLEAR Brush Tip Marker 025320 Ножі A-2 Matting Basics B, Spellbinders, S5-132 Інструмент Tool ‘n One, Spellbinders, T-001

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

15 Comments

    1. Какие розы!! Чувствую будет пополнение в моём виш листе.
      Открытка великолепна. Обалденное смотрится этот фон с приглашённой надписью в контрасте с яркими цветочками.

      1. так, так, рози ці дуже гарні, кутик мені не надто подобається, а от самі троянди із пелюстками – саме те що треба для КАС листівок. Дякую!

    1. Така краса. неймовірне поєднання кольорів, дуже красива листівка!))

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.