Yana Smakula | Spellbinders Home Decor Frame - Thanks For Being You

Clean & Simple Die Cutting #46. Домашній декор у рамці

This post is also available in Українською мовою

І знову я трішки відхиляюся від теми “Чисто і Просто”, але я думаю ви мене пробачите. Поки що показую вам ті роботи, і ті відео, які були зняті заздалегідь і от тепер чекають свого зоряного часу. На нові листівки ні часу (ні часто фантазії) уже не залишається. Сьогодні демонструю простий спосіб виготовити красивий декор для дому використовуючи ножі Spellbinders.

Yana Smakula | Spellbinders Home Decor Frame - Thanks For Being You

Я дуже люблю прикрашати стіни нашої квартири різноманітним декором. Фотографії, постери, цитати, мапи з подорожей – це лише частина того, що можна знайти на стінах у нас вдома. Ось таку рамку із написом “Thanks For Being You” (Дякую за те, що ти – це ти) я зробила використавши ножі Labels One Card Front S6-023 та Peony S2-165. На стіні така рамка виглядає суперово, робиться елементарно просто і по часу не більше години. Її розмір (внутрішньої частини) – 15х15 см.

Yana Smakula | Spellbinders Home Decor Frame - Thanks For Being You

Рамка доповнена великою квіткою – піоном, яку я зробила із рожевого текстурного картону від Spellbinders. Я вже неодноразово показувала як робити квіти (паперові орхідеї (відео), паперові орхідеї (фото), паперові піони (фото), паперові нарциси), та й листівки із різними квітами показувала теж, а сьогодні покажу як зробити ось такий піон:

Сподобалося відео? Будь ласка, поставте лайк та поділіться зі своїми друзями. Дякую!

Матеріали:

Машинка для різання та тиснення Grand Calibur Teal, Spellbinders, GC-200 Інструмент Tool ‘n One, Spellbinders, T-001 Stylus Tips для Tool 'n One™ Spellbinders T-003 Spellbinders Labels One Card Front S6-023 Peony Spellbinders S2-165 Captivating Coral Spellbinders SCP-003 Lucious Lime Spellbinders SCP-007 Golden Glow Spellbinders SCP-009 Штемпельна подушечка для гарячого ембоссінгу VersaMark Watermark, Tsukineko, VM001 Hero Arts EMBOSS GOLD EMBOSSING POWDER PW100 Картон білий Dovecraft Premium White Card, А4, 10 аркушів, DCBS65 Двосторонні об'ємні клеєві квадратики, 5х5мм, 400шт, DCBS01

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

11 Comments

  1. Неймовірно гарно! Яка класна квітка!!! Чудова ідея прикрашати стіни власноруч зробленими речами!

   1. Дякую за відео! Люблю дивитися як інші роблять квіточки))

  1. Дуже гарно, хочеться і собі щось таке зробити)

  1. Дуже гарно і вишукано! Піон неймовірний, мені подобається його реалістичність!

  1. Дуже просто та неймовірно красиво! Чудовий декор, чудова ідея!) Дякую!)

  1. Декор неймовірний!! А який піон!!!!!!! Дякую за відео!!!
   Краса – вона і без слів КРАСА!!!!!

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.