Clean & Simple Die Cutting #44. Листівки із котиками. Відео українською

This post is also available in Українською мовою

Поки на офіційному Youtube каналі Spellbinders повиходили мої відео із ножами з нових релізів їх можна показувати і тут, тим більше якщо вони підходять для моєї улюбленої рубрики Clean & Simple Die Cutting! Цього разу я продемонструю вам декілька листівок із маленькими пухнастими котиками! А може і не маленькими і зовсім не пухнастими 😉 . Коти ж бувають різні.

Yana Smakula | Spellbinders Cats Trio Cards. Negative die cutting 3 ways

Рубрика Clean & Simple Die Cutting демонструє листівки в стилі Clean & Simple / Чисто і Просто невід’ємною частиною яких є вирізаний або витиснений на машинці для вирізання та тиснення елемент.

Стилю Clean & Simple / Чисто і Просто притаманна велика кількість білого (вільного, візуально не загромадженого) простору із мінімальною кількістю декоративних елементів

На листівках, які ви бачите вище показана техніка негативного різання. Кожен кіт вирізаний у прямокутнику білого кольору і негатив від нього використаний на листівці. На кожній цей негатив інший. Перша (зліва) – простий негатив наклеєний на об’ємні квадратики на скрап папір. Друга (середня) – негатив має блакитну тінь. Аналогічний котик прорізаний у блакитному картоні і підставлений під білий негатив імітуючи тінь. Третя (з правої сторони) – негатив має кольоровий контур. Котик прорізаний 3 рази – 1 у білому картоні, а ще двічі чи тричі у салатовому, який розміщено так, що він утворює кольоровий контур.

Yana Smakula | Spellbinders Cats Trio Cards. Negative die cutting 3 ways

Насправді все дуже просто і робиться елементарно легко, головне мати кольоровий картон і трішки додаткового часу. А коти ці дуже кумедні, в наборі ножів, який я використала для цих листівок є повний “котячий” арсенал – клубок ниток, лапки, мишка, рибка чи то скелет від неї.

Yana Smakula | Spellbinders Cats Trio Cards. Negative die cutting 3 ways

Коти до речі, у наборі мереживні, але використовуючи лише їхні негативи можна уникнути мережива, якщо воно комусь не до вподоби.

Звісно ж процес виготовлення цих котиків, тобто листівок знятий на відео, його можна глянути на моєму Youtube каналі або ж тут, воно доступне українською мовою!

Сподобалося відео? Будь ласка, поставте лайк і поділіться з друзями, дякую!

Матеріали:

Картон білий Dovecraft Premium White Card, А4, 10 аркушів, DCBS65 Lucious Lime Spellbinders SCP-007 Pixie Play Spellbinders SCP-008 Sea Spray Spellbinders SCP-001 Двосторонні об'ємні клеєві квадратики, 5х5мм, 400шт, DCBS01 Pixie Play Celebra’tions™ Spellbinders SCI-005 Luscious Lime Celebra’tions™ Spellbinders SCI-004 Sea Spray Celebra’tions™ Spellbinders SCI-002 Kitty Play Spellbinders S4-522  Машинка для різання та тиснення Grand Calibur Teal, Spellbinders, GC-200 Ножі A-2 Matting Basics B, Spellbinders, S5-132

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

25 Comments

  1. Дуже класна ідея! Які чудові яскраві листівочки з такими кумедними котиками!

  1. с удовольствием посмотрела видео, еще раз ))) замечательные открытки!

  1. Вони такі класні)) І коти, і листівочки!

  1. Супер!! Такие грациозные кошаки! Негатив всегда смотрится эффектно. А ещё когда вот с такими тенями – тем более.

  1. Ухти!!!Такі веселі і позитивні котики…не можу очей відвести:)

  1. Які прикольні листівки!!!!! Супер!!!!!!!
   Яночка, а який ти використовувала папір (з малюнком)? Для фону дуже класний!!!!

  1. Як зажди чудові листівки! Завжди приємно бачити нові шедеври у Вашому блозі)))

  1. me encantó el video, precioso trabajo !!!
   saludos desde Chile

   yo estoy recién aprendiendo , y me quedo maravillada de tantas cosas lindas
   acá en Chile esta técnica es apenas conocida, no existen tiendas especializadas en scrapbooking,
   así que uno simplemente reemplaza los materiales y las herramientas

  1. Коти- котяки, мурки, – мурляки, які вони чудові!)) Це зовсім інший світ, це зовсім інше бачення))) Листівки з котяками – це щось неймовірне, вони такі світлі та такі позитивні, і так передають характер цих пухнастиків, і не тільки пухнастиків)) Листівки крутецькі)))

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.