Clean & Simple Die Cutting #41. Робимо фон із окремих елементів! Відео

This post is also available in Українською мовою

Доброго ранку! У нас знову четвер, а це означає, що пора показувати вам нову листівку та відео в рамках рубрики “Clean & Simple Die Cutting“. На сьогодні у мене був запланований інший запис із двома романтичними листівками, але його довелося перенести на 23 квітня (один випуск цієї рубрики у квітні випаде), тому показую вам ось таку просту листівку із велосипедами та розповідаю як зробити чудернацький фон використовуючи окремі вирізані елементи.

Рубрика Clean & Simple Die Cutting демонструє листівки в стилі Clean & Simple / Чисто і Просто невід’ємною частиною яких є вирізаний або витиснений на машинці для вирізання та тиснення елемент.

Стилю Clean & Simple / Чисто і Просто притаманна велика кількість білого (вільного, візуально не загромадженого) простору із мінімальною кількістю декоративних елементів.

Yana Smakula | Bicycle The Best Is Yet To Come Card #cardmaking #diecutting

Для виготовлення цієї листівки я використала досить “кислотну” кольорову гаму – чорний, салатовий та білий. Не часто її зустрінеш, але мені ось такі “радикальні” листівки іноді дуже подобаються. Щоб зробити фон я використала один із своїх улюблених ножів – велосипед і вирізала за його допомогою декілька елементів. На таку ідею, до речі, мене наштовхнуло ось це фото – такий оригінальний підхід до використання цього зображення!

Yana Smakula | Bicycle The Best Is Yet To Come Card #cardmaking #diecutting

Колеса велосипедів я наклеїла одне на інше і таким чином утворила один безперервний фон, вийшло досить круто. Це можна запросто переробити на ніжну дівчачу листівку якщо використати рожевий + білий, і можливо трішки жовтого чи сірого. Я навіть думаю, що це варто спробувати. Часу б тільки десь взяти.

Yana Smakula | Bicycle The Best Is Yet To Come Card #cardmaking #diecutting

Якщо вам кортить побачити процес виготовлення цієї листівки, запрошую вас глянути моє відео, спеціально для Youtube каналу Spellbinders. Це до речі, одне із перших. Тоді я ще зовсім не знала що роблю і кожного разу страшенно переживала. Зараз вже якось втягнулася.

Сподобалося відео? Будь ласка, лайкніть його та поділіться з друзями. Дякую!

А ще хотіла показати вам листівки на основі робіт та ідей із попереднього випуску, де я робила тиснення на попередньо затонованих смужках. Так мене ця ідея затягнула, що я зробила декілька варіацій. Ось вони на фото:

Yana Smakula | Clean & Simple Die Cutting - embossing with dies #spellbinders #altenew

Варіант перший – поверх затонованих смужок відштамповані чорним кольором листочки, що доповнюють вирізане на машинці листя із жовтого картону. Штампувати тут слід перед тиснення щоб відбиток був якомога більш чітким.

Yana Smakula | Clean & Simple Die Cutting - embossing with dies #spellbinders #altenew

Варіант другий – затоновані смужки вирізані, без тиснення; наклеєні на чорний фон для неабиякого контрасту. Красиво, правда ж? Я навіть не знаю який із варіантів мені подобається більше. А ви що скажете?

Yana Smakula | Clean & Simple Die Cutting - embossing with dies #spellbinders #altenew

Матеріали:


SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

27 Comments

  1. Дивовижно, мені здавалося, що не люблю чорний колір, але листівки з чорним фоном дуже вишукані і мені дуже подобаються!Тому моя фаворитка – з чорним фоном:)

  1. Кльовий контраст!!!) Всі листівки подобаються! Сучасно!
   Чудове втілення ідеї фото!! Дякую!!!:)

  1. Дуже гарнi всi, важко визначити яка фаворитка. З велосипедом такожц класна Iдея!

  1. Вау, с велосипедом открытка такая необычная – сочетание цветов понравилось!!!
   Очень нарядно смотрятся открытки с черными акцентами – даже не скажу, какая понравилась больше – все хороши!!!

  1. Дуже подобається кольорова гамма)Вмієш ти ,Яно, підібрати кольори)
   І ці велосипеди.Я дуже люблю листівки з велосипедами)Дякую за МК.Мені прям захотілося зробити щось таке з своїм штампом-велосипедом.Дякую,що надихаєш!)

   1. зі штампом теж таке можна легко зробити 🙂 цікаво буде глянути на фінальний результат, якщо зробиш – покажи, будь ласка. дякую!

  1. крутище нереальное просто! я просто обожаю твои сочные, яркие черные открытки!!!

  1. Последняя очень эффектно выглядит – черный с цветными акцентами – очень стильно!

  1. Листівки напрочуд гарні, Яно і як тобі це все вдається ? 🙂 🙂

  1. ООО, як же мені сподобались велики!))) Неймовірно, неймовірно, неймовірно геніально!)) Вони мегабомбезні, мегакрутезні!)Така чудова ідея, аж захотілось спробувати!) Я їх побачила – і все кохання!))) А листівка на чорному фоні така вишукана, дуже гарно!) Та всі вони крутецькі!)) Дякую , Яна, за задоволення споглядати таку красу!))

   1. Дякую, Наталю! От і в мене була приблизна реакція, коли я те фото побачила із велосипедами 🙂

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.