Clean & Simple Die Cutting #40. Тиснемо ножами! Відео

This post is also available in Українською мовою

Доброго ранку! Сьогодні четвер, а це означає, що на вас чекає новий випуск рубрики Clean & Simple Die Cutting. Я підготувала для вас дві листівки та відео, які і покажу у цьому записі.

Рубрика Clean & Simple Die Cutting демонструє листівки в стилі Clean & Simple / Чисто і Просто невід’ємною частиною яких є вирізаний або витиснений на машинці для вирізання та тиснення елемент.

Стилю Clean & Simple / Чисто і Просто притаманна велика кількість білого (вільного, візуально не загромадженого) простору із мінімальною кількістю декоративних елементів.

Yana Smakula | Clean & Simple Die Cutting - embossing with dies #spellbinders #altenew

Ось таким чином виглядає моя перша листівка. Вона має затонований смугастий фон, на якому зроблене красиве тиснення використовуючи один із нових ножів від Spellbinders. Це справді дуже проста у виконанні техніка, яка дає, як на мене, чудовий результат.

Yana Smakula | Clean & Simple Die Cutting - embossing with dies #spellbinders #altenew

Спершу потрібно затонувати картон, тобто нанести на нього колір. Я обрала смужки, тому що я їх дуже люблю, та й робити їх елементарно просто. Я використала паперовий скотч шириною близько 2 см і за його допомогою замаскувала смужки на картоні, далі обрала декілька кольорів чорнила від Spellbinders і використовуючи інструмент для тонування нанесла чорнило на картон. Смужки можна замінити на будь який інший елемент, можна намалювати щось або ж використати фоновий (і не тільки) штамп і просто щось відштампувати. А можна поєднати і фонове штампування із такими смужками і ще чимось. Варіантів тут справді безліч, був би час та бажання їх втілювати.

Yana Smakula | Clean & Simple Die Cutting - embossing with dies #spellbinders #altenew

Після того, як чорнило нанесене на картон його можна тиснути. Я використала для цього новий ніж Grate Effect від Spellbinders, але для цієї техніки підійде і папка для тиснення і навіть невеличкий ніж, за його допомогою можна буде зробити часткове тиснення. Одним словом варіацій цієї техніки і цього дизайну сила-силенна. Я от пишу цей запис і постійно виникають нові ідеї. За наявності часу дуже хочу спробувати втілити їх у життя.

Yana Smakula | Clean & Simple Die Cutting - embossing with dies #spellbinders #altenew

Моя листівка також доповнена написом – цитатою від Altenew. Страшенно мені подобається – A moment of patience in a moment of anger prevents a thousand moments of regret (Момент терпіння в хвилину гніву запобігає тисячі моментів жалю). Він відштампований чорнилом Versa Fine Onyx Black від Tsukineko, яке до речі, нарешті є в нашому магазині. Це моє найбільш улюблене чорнило для штампування написів. Його треба раз спробувати і ви більше не будете хотіти використовувати інше чорнило. Воно хо і пігментне, штампує дуже чітко та якісно, підходить як для тоненьких написів так і для суцільної заливки і, головне, зовсім не бруднить штампи. Любов з першого погляду одним словом. У мене такого чорнила цього кольору вже дві подушечки – перша від коли я почала цим всім займатися, а другу я купила цього літа. Вистачає чорнила на дуууууже довго.

Yana Smakula | Clean & Simple Die Cutting - embossing with dies #spellbinders #altenew

Під написом розташовані вирізані на машинці листочки від квітів. Я їх завжди ігнорувала, але побачила, як Марія їх красиво використовує і вирішила що і мені пора вирізати декілька штук. Використала листя від майорців та айстри і вирізала їх із зеленого та жовтого картону. Тут можна і будь які інші листочки використати, я взяла саме ці, тому що вони були під рукою, а інші шукати було лінь.

Також доповнила листівку декількома емальованими цятками і білим шнурком. Як завжди, процес виготовлення цієї листівки можна подивитися на відео тут або ж на моєму Youtube каналі. І не забувайте підписатися на нові відео, я публікую їх щотижня!

А ось і ще одна листівка зроблена використовуючи аналогічну техніку. Вона значно простіша. Робила її для публікації в журналі вже дуже давно, але журнал закрився, тому щоб робота не пропадала показую її тут.

Yana Smakula | Clean & Simple Die Cutting - embossing with dies #spellbinders #averyelle

Кольорова гама практично ідентична, оранжевий змінений на блакитний колір. Тиснення виконане іншим ножем – Botanical Swirls.

Yana Smakula | Clean & Simple Die Cutting - embossing with dies #spellbinders #averyelle

Напис дуже простий – Congratulations, це штамп від Avery Elle, один із найбільш мною улюблених штампів.

Yana Smakula | Clean & Simple Die Cutting - embossing with dies #spellbinders #averyelle

Листівка доповнена цього лиш перлинкою у формі серця від Hero Arts.

Який варіант вам подобається більше? Чи пробували ви робити тиснення використовуючи лише ножі?

Матеріали:

Посилання ведуть на декілька різних інтернет магазинів – ЗС (Зроби Сам(А)), SSS (Simon Says Stamp), Spell (Spellbinders). Приємних покупок!


SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

27 Comments

  1. замечательные открытки, листик добавляют изюминку! делать тиснение ножом очень даже интересно, я вот в понедельник этим занималась ))) я даже брала маленькие ножи, выкладывала их на листе и тиснила, фон, конечно получается не сплошным, но тоже интересно ))

   и видео не видно )))

   1. звичайно не видно, я забула його вставити 😀 я вже це виправила 🙂 дякую, Віка! то ти щось зробила з тим фоном, чи тільки практикувалася?

    1. еще ничего не сделала, просто тиснила, думаю над работой для блога на апрель )))

  1. Я затрудняюсь сказати яка із листівок подобається більше, вони обидві дуже класні. Техніка тиснення ножем цікава і дає більше можливостей для виготовлення цікавих фонів.

   1. ох і я від цих зелених листочків просто в захваті! маю ще одну з ними ідею, скоро спробую її втілити в життя. дякую!

  1. Потрясающие открытки получились!!! Фактура, объем и сама идея вдохновляющая!! Для меня это еще один пример того, что для создания на первый взгляд “простой” изысканности нужен опыт и вкус)
   Спасибо за мастер-класс, Яночка!!!

  1. Чудова листівка.Такі….ммм…веселі поєднання кольорів і ці смужечки-чудово!)

  1. Вау!) Вони дуже красиві!) Яна, дякую за МК. Я ще, здається жодного разу не робила листівок з тисненням ножами, тепершкодую)) Вихідними спробую, дуже вже цікавий єфективний вигляд вони мають, дякую!)

   1. обов’язково спробуй! Виходить гарно не з усіма ножами, але багато саме так можна застосувати
    дякую!

  1. Яна, какие они замечательные! от второй вообще без ума! такие весенние! красивые! душевные!

  1. Чудова листівка.Дуже гарне поєднання кольорів.І листочки додають веселощів.Класно.)))

  1. Дивно, але мій коментар зник. Тому ще раз напишу. Дуже сподобався МК, хотіла повторити, але немаю спец килимки для тиснення ножами, тому в хід пішла папка для тиснення. Ось мій результат http://diisim.blogspot.com/2015/03/blog-post_19.html?m=1

   1. Diisim – він не зник, він просто на момент написання вами повторного коментаря ще не був заапрувлений. Будь який коментар, який містить посилання (як у вашому випадку посилання на ваш блог) потрапляє на модерацію (це зроблено як метод боротьби зі спамом) і не з’являється у блозі доти, доки я його не заапрувлю. Роблю я це раз на день, переважно зранку. Вам блог коментар відображає, але над ним пише щось на зразок “Ваш коментар знаходиться на модерації” чи щось аналогічне англійською мовою.
    Що стосується власне коментаря: дякую! дуже рада, що змогла надихнути на створення листівки. Обов’язково зайду глянути.

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.