Clean & Simple Die Cutting #37. Текстурний папір та валентинки. Відео

This post is also available in Українською мовою

Не можу повірити, що пройшов майже місяць з моменту публікації останнього епізоду Clean & Simple Die Cutting.

Рубрика Clean & Simple Die Cutting демонструє листівки в стилі Clean & Simple / Чисто і Просто невід’ємною частиною яких є вирізаний або витиснений на машинці для вирізання та тиснення елемент.

Стилю Clean & Simple / Чисто і Просто притаманна велика кількість білого (вільного, візуально не загромадженого) простору із мінімальною кількістю декоративних елементів.

Останнім часом я настільки зайнята (спершу приготуванням до Новорічних Свят, потім подорожуванням на Виставку CHA, а потім переїздом магазину Зроби Сам(А), який до речі, все ще в процесі), що все роблю практично в останній момент. Хочу щоб настали вихідні, але знаю, що і на вихідних у мене буде повно справ. Вчора, для прикладу, майже увесь день довелося витратити на поїздку до Львова в аеропорт за нашим багажем. Оскільки у нас постійно мінявся маршрут польоту (про це я якось іншим разом розповім) наші сумку загубилися і знайшлися лише вчора. Моя взагалі приїхала до Львова через Туреччину, а Лесикова через Варшаву (при тому що ми через ці міста та країни ми не летіли). Але добре, що сумки вже вдома, я нарешті можу їх розпакувати та повернутися (або хоча б спробувати повернутися) до нормального життя. Ще ж і ялинку нашу треба розібрати.

До речі, поки ми були на виставці CHA наш Youtube канал набрав 4000 підписчиків! Ура! Ура! Ура! Я планую зробити з цієї нагоди giveaway (подарувати подарунок), тому залишайтесь на зв’язку. А тим часом у Зроби Сам(А) проходить ще 2 розігрування подарунків, ось вони (в англомовній версії блогу). Щоб взяти участь треба просто залишити коментар.

Ну що ж, повертаємося до листівок і різання на машинках? Ви до речі, бачили нову машинку від Spellbinders? Я від неї в захваті! За наявності часу я ще багато про що планую вам розповісти.

Отже, сьогодні я підготувала для вас 3 листівки до Дня Святого Валентина використовуючи саморобний текстурний папір. Зауважте, папір не з тисненням, а текстурний.

Yana Smakula | Clean & Simple Die Cutting #37. Textured paper Valentine's Day Cards. Video #cardmaking #diecutting #spellbinders #averyelle

Насправді на створення цих листівок мене надихнула інша робота до Дня Валентина, яку я показувала у блозі декілька днів тому – Вишукані валентинки своїми руками. Це дуже схожі між собою листівки, проте вони виготовлені із трішки різних матеріалів.

Для листівок, які я показую вам сьогодні я використала пластини для текстурування. Це спеціальні металеві пластини із лінійки A Gilded Life від мого улюбленого Spellbinders.

Yana Smakula | Clean & Simple Die Cutting #37. Textured paper Valentine's Day Cards. Video #cardmaking #diecutting #spellbinders #averyelle

Що мені подобається в цих пластинах, так це те, що за їх допомогою можна надати текстури різним матеріалами. Їх напевно, найчастіше використовують із шкірою, але на картоні вони також працюють чудово. У своєму відео я показую різні результати використання цих пластин – використовуючи із “бутербродом” для тиснення і різання.

Yana Smakula | Clean & Simple Die Cutting #37. Textured paper Valentine's Day Cards. Video #cardmaking #diecutting #spellbinders #averyelle

Якщо вам цікаво подивитися на процес виготовлення цих листівок ви можете переглянути його на нашому Youtube каналі, або ж тут нижче.

Матеріали:

Посилання ведуть на SSS – Simon Says Stamp, ЗС – Зроби Сам(А), Spell – Spellbinders


SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

20 Comments

  1. Яночка, стильно і вишукано!!! Дякую за детальне відео та вітаю із поверненням багажу!!!

  1. романтичный получились открытки! а пластины какие интересные, Vintage Damask конечно больше всего понравилась )))

   1. дякую, Віка! В них ще й інші дизайни є, але мій улюблений – зі смужками 🙂

  1. Очень и очень классные открыточки! Соглашусь с девочками- они стильные и мне нравится цветовая гамма!

  1. вот это поездочка у вас вышла! аварийная посадка, во Франкфурте застряли, багаж потерялся…. даже без СНА есть что вспомнить!

  1. Вишуканi листiвки! Гарненький пiнцетик.

  1. Так., насиченим виявився січень у вас). Та добре те, що добре закінчується.) Листівки вишукані, я в захваті від них)Ножі та пластини, якзавжди чудові!) Дякую за МК!) А от нова машинка, то просто мрія)), ну як ще можна назвати такий функціонал?!)

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.