Clean & Simple Die Cutting #19: Акварельна листівка. Відео

This post is also available in Українською мовою

Рубрика Clean & Simple Die Cutting продовжується! Сьогодні я підготувала для вас особливе відео із використанням спреїв від компанії ClearSnap для виготовлення акварельного фону.

Рубрика Clean & Simple Die Cutting демонструє листівки в стилі Clean & Simple / Чисто і Просто невід’ємною частиною яких є вирізаний або витиснений на машинці для вирізання та тиснення елемент.

Стилю Clean & Simple / Чисто і Просто притаманна велика кількість білого (вільного, візуально не загромадженого) простору із мінімальною кількістю декоративних елементів.

Clean & Simple Die Cutting #19: Акварельна листівка. Відео

В інтернеті є доволі багато різноманітних відео на тему виготовлення такого популярного на даний момент акварельного фону використовуючи різноманітні рідини (чорнила, заправки до них, олівці, фарби). Я ж покажу як виготовити фон використовуючи спреї на водяній основі від компанії ClearSnap та Studio Calico.

Окрім цих спреїв я також експериментувала із спреями з блиском Smooch від ClearSnap та Color Magic від Heidi Swapp. Використовуючи їх я отримала легке мерехтіння та виблискування.

Але годі балачок, переходимо до відео:

Окрім спреїв на відео можна побачити один із нових наборів ножів від Spellbinders з абсолютно нової лінійки In’spire (про неї я обов’язково розповім детальніше іншим разом). За допомогою ножа-пір’їни з цього набору вирізаний основний елемент листівки.

Clean & Simple Die Cutting #19: Акварельна листівка. Відео

Clean & Simple Die Cutting #19: Акварельна листівка. Відео

Для підпису листівки я скористалася декількома штампами від компанії Neat & Tangled – усі вони з різних наборів і поєднані у один суцільний напис. Чорні лінії намальовані маркером від Faber Castell.

Clean & Simple Die Cutting #19: Акварельна листівка. Відео

Посилання, що містять літеру (E) на початку ведуть не у магазин Зроби Сам(А) (переважно іноземні магазини, магазини виробників). Інші посилання – на наш магазин Зроби Сам(А).


SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

18 Comments

  1. Сподобалося?Не те слово :))Суперово!
   Я спочатку не зрозуміла,яким чином малюнок вийшов однаковим на папері і пір’інці :)))
   Все ж таки відео майстер-клас краще,ніж просто дивитися фото :))
   Дякую,Яно!

  1. Дуже цікаво, підкажіть будь ласка, двосторонній скотч використовуєте? У мене через деякий час з’являються жирні плями(

   1. thesmallcat – так, використовую його постійно в усіх роботах. Спробуйте змінити виробника скотчу, або скористайтеся дорожчими диспенсерами із клейкою смужкою, наприклад від American Crafts.

  1. Супер! Отримала масу задоволення від перегляду!! Обов’язково спробую такий фон зробити, бо спреями вже давно захопилася, а тут така цікава техніка!

   1. дякую, Лілюська! як зробите – показуйте, я залюбки подивлюся, цікаво як вийде 🙂

  1. Листівка дуже дуже дуже чудова!!! А техніка виконання …. мене вразила до глибини душі!!! МК – те що треба! 🙂

  1. фон просто потрясающий! открытка прекрасная! и откуда у Вас столько фантазии…))) спасибо за МК!!!

  1. Відео чудове!)) Дякую, Яночко, дуже подобаєтьсяте, що коли тобі подобається, чи якийсь матеріал, чи техніка, тизнаходиш сотні способи його використань)) Листівка чудова, ніж , твій новий улюбленець, теж чудовий, думаю, що скоро з ним ми побачимо ще багато твоїх робіт)

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.