Clean & Simple Die Cutting #17: Позитив + негатив

This post is also available in Українською мовою

Рубрика Clean & Simple Die Cutting продовжується! Для цього випуску я вирішила вдатися до старого доброго прийому – використання не лише вирізаного елементу (позитиву) але є залишків від нього (негативу). Що у мене вийшло дивіться далі!

Рубрика Clean & Simple Die Cutting демонструє листівки в стилі Clean & Simple / Чисто і Просто невід’ємною частиною яких є вирізаний або витиснений на машинці для вирізання та тиснення елемент.

Стилю Clean & Simple / Чисто і Просто притаманна велика кількість білого (вільного, візуально не загромадженого) простору із мінімальною кількістю декоративних елементів.

Цього літа мені страшенно подобався морський тренд у листівках – бірюзові кольори, хвилі, небо і якір! Так, так, саме цей елемент мене приваблював і досі приваблює найбільше. Тому сьогодні якір це “зірка” моєї листівки.

Окрім якоря я звісно ж скористалася ножами від Spellbinders, адже без них не обходиться жоден випуск рубрики Clean & Simple Die Cutting. Ось моя листівочка You Are My Anchor (Ти мій якір):

Clean & Simple Die Cutting #17: Позитив + негатив

За допомогою ножів вирізала серце із паперу, що залишився від виготовлення фону листівки. Негатив від серця також пішов у хід. Папір до речі, теж мені страшенно сподобався – знайшла такий аркуш у наборі Flea Market від Crate Paper (посилання в кінці запису).

Що стосується інших елементів листівки – то в хід пішли чипбордові висічки від Blue Fern Studios (якір та стрілка), брадс від American Crafts та паєтки від Studio Calico.

Трішки деталей:

Clean & Simple Die Cutting #17: Позитив + негатив

Clean & Simple Die Cutting #17: Позитив + негативSUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

14 Comments

    1. Тонко и выдержанно! Сделано с “глубиной”))

    1. Супер!!! ТОже обожаю морскую тему и якорьки!!! А цвет – вообще мой любимый с детства)

    1. Отличная открытка!) сочетание золота и ультрамарина как говорят американцы “good marriage”

    1. Красива листівка!)теж все літо марила бірюзою 🙂 деталі дууже подобаються)

    1. Класна листівка! Улюблені кольори! Я теж зберігаю “негативи” та іноді їх використовую!

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.