Clean & Simple Die Cutting #10: Листівка із черепашкою. Відео

This post is also available in Українською мовою

Рубрика Clean & Simple Die Cutting продовжується! Для сьогоднішнього уроку я вирішила повернутися до акварелі та маркерів на водяній основі Distress. Детальніше про маркери можна дізнатися ось тут Частина І, Частина ІІ.

Сьогодні будемо робити простий акварельний фон із розводами та використовувати ножі Spellbinders для виготовлення дійсно мінімального декору.

Рубрика Clean & Simple Die Cutting демонструє листівки в стилі Clean & Simple / Чисто і Просто невід’ємною частиною яких є вирізаний або витиснений на машинці для вирізання та тиснення елемент.

Стилю Clean & Simple / Чисто і Просто притаманна велика кількість білого (вільного, візуально незагромадженого) простору із мінімальною кількістю декоративних елементів.

Clean & Simple Die Cutting #10: Листівка із черепашкою. Відео

Clean & Simple Die Cutting #10: Листівка із черепашкою. Відео

Процес “малювання” фону – а саме створення розводів та кольорових смуг я зняла на відео. Воно дуже коротке і сподіваюся, виявиться корисним.

Перегляньте відео:
SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

16 Comments

  1. Дуже мила листівка! Гарне відео! Дякую, Яно, за натхнення!

  1. Чудова листівка, мінімум всього, а який чудовий вигляд. “Стислість сестра таланту”, не дарма ж сказав великий класик))

  1. Слухай, дивлюсь я на цю чарівність, а в голові думка, що треба пакувати валізи, і скоріш на море!))))

  1. треба бігти за акварельним картоном (як виявилось я трохи тугодум і бавилась з акварельним папером звичайним), вже руки чешуться спробувати – на відео все так просто, тепер тільки б в магазин попасти

  1. мне интересно, с простыми акварельными красками эффект будет или только дистрес?

  1. Оооо це листівочка по моїй тематиці!! Скоро дуже скоро я і моя сім’я збираємося на море. І ідея з черепашкою дуже доречна!!!Дякую що знімаєш весь процес створення листівки!!! 🙂

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.