Листівка ручної роботи Be still my beating heart

This post is also available in Українською мовою

Be still my beating heartСьогодні хочу показати одну із нових листівок – Be still my beating heart.

По матеріалах розписувати не буду, адже основний матеріал – це текстурний картон, а решта – білі вирізані елементи із вспіненої гуми, стрічка, камінчик, штамп із написом.

Основа вирізана ножами Spellbinders, так само вирізана і рамочка. Штамп – Studio G, чорнило – чорний Staz On. До речі, вже давно хочу його похвалити, та все руки не доходять написати пост-порівняння чорнил, якими я користуюся. В двох словах – Staz On поки що найкраще з усіх, що у мене є.

Квіточки – дві однакові накладені одна на одну та прикрашені великим камінчиком. Під квіточкою – біла стрічка. Рамка наклеєна на об’ємний скочт і створює 3D ефект.

Be still my beating heart

Листівку робила для свого коханого Лесика, вже встигла подарувати 🙂 .

Знайдіть найцікавіші записи до Дня Закоханих за цим посиланням.

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

16 Comments

  1. Гарненька листівка. Менs дуже білий колір в листівках став подобатись останнім часом))
   Питання до Freetany – а де такий картон береться взагалі?

  1. У нас я купую його в магазині “Центр паперу” – магазин для художників. Там продають різний папір – вчора навіть бачила там рисовий. Правда там все не дешево – від 1 до 12 грн. за листок формату А4. А ще там виставляють обрізки з великих листів – от ними я і ласую – вчора на 14 грн. накупила, буває і більше. Без покупки звідти не виходжу.

  1. Листівка мені дуже сподобалась 🙂 ДЯКУЮ!!! а головне відчувається що вона роблена з почуттям. Цьомаю, я тебе сильно кохаю!!!

  1. Яна, не переживай депресняк это не на долго. Хорошо когда есть чем заниматься, а вот без работы и любимого занятия человек засыхает.
   Давно видела фото этой открытки внизу блога, все ждала, когда приоткроется завеса над тайной этой открытки. Очень нежная и галантная, видно, что с любовью делалась.

  1. Очень красивая работа!!! Просто не смогла ее не заметить! Очень красиво

  1. Дуже ніжно і витончено!

   Freetany, а де саме знаходиться цей магазин “Центр паперу”?
   Я б туди з радістю зайшла і щось купила собі)

  1. Магазин “Центр паперу” – перехрестя вул. Івана Франка (в центрі) з вул. Князя Романа. На куті є піццерія “Піраміда”, наступні двері за нею – магазин.

  1. невже у нас у Львові є творчі люди? Пишіть мені в блог – з радістю поспілкуюсь.

  1. Дуже дякую за інформацію! Обов’язково туди загляну.
   Так, у Львові є творчі люди) Хоча я більше займаюся виробами з бісеру, а от з паперу почала щось робити зовсім не давно.

  1. Справді , листівка просто шикарна !
   Лише білого кольору , а виглядає ЧУДОВО ! =)))

  1. дякую, я і сама вінд неї в захваті! шкода тільки, що вона дуже маленька. наступного разу спробую зробити її чуть більшою

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.