ОНОВЛЕНО: Школи ClearSnap та Spellbinders!

This post is also available in Українською мовою

Оновлено. Осінній графік для шкіл ClearSnap та Spellbinders.

Школа Clearsnap: 20 жовтня | 26 жовтня

Школа Spellbinders: 19 жовтня | 27 жовтня

Запрошуємо вас взяти участь у школах ClearSnap та Spellbinders. Дати проведення шкіл оновлені.

Школа ClearSnap:

Школа ClearSnap

Ви мрієте навчитися працювати із різними типами чорнил? Зрозуміти різницю між крейдовим, пігментним та іншими видами? Дізнатися які чорнила слід використовувати для тонування, які краще підійдуть для штампування, які слід використовувати для розмальовування, поверх яких можна робити гарячий ембоссінг, які не потечуть від води, які будуть перманентними, які висохнуть швидко, а які повільно? Тоді школа ClearSnap саме для вас!

У літній школі ClearSnap ви матимете можливість спробувати різноманітні типи чорнил не лише теоретично, але й практично та в ході трьох майстер класів-дослідів краще пізнати різноманітні можливості та властивості чорнила від ClearSnap.

Під час четвертого майстер класу-досліду ви познайомитеся із пудрами та чорнилами для гарячого ембоссінгу.

Матеріали?

Всі матеріали для школи ClearSnap надаються. По закінченнню майстер класів ви зможете забрати з собою всі штемпельні подушечки та пудру для ембоссінгу, яку ми будемо використовувати в ході наших дослідів (загальною вартістю 350 грн).

Тривалість школи?

Школа ClearSnap (4 майстер класи) триватиме близько 5 годин; кожен майстер клас тривалістю 60 хвилин + коротенька перерва між майстер класами на відпочинок. Усі чотири майстер класи відбуватимуться протягом одного дня у суботу або неділю.

Розмір класу?

Одночасно у школі може навчатися не більше 12 людей. Відтак кожен учасник отримає максимальну кількість уваги та матиме змогу задати запитання та отримати персональні пояснення.

Вартість?

Участь у школі ClearSnap коштує 500 грн. В цю суму входить:

 • 4 майстер класи тривалістю 60 хвилин кожен;
 • матеріали для дослідів вартістю 350 грн;
 • напої та легкий снек.

Для кого школа ClearSnap?

Навчання у школі ClearSnap буде доцільним як початківцям так і людям із досвідом у штампуванні. Якщо ви не уявляєте своїх робіт (будь то листівки, скрап сторінки чи щось інше) без штампів та фарб – школа ClearSnap для вас!

Хто проводить?

Проводити досліди у школі ClearSnap буду я, Яна.

Школа ClearSnap це чудове місце для знайомства із різноманітними типами чорнил, що використовуються для штампування, тонування, розмальовування та ін.

Фото звіт з школи ClearSnap за цим посиланням.

Школа Spellbinders:

Школа Spellbinders

Ви хочете навчитися працювати із різноманітними видами ножів та папок для тиснення від Spellbinders та використовувати їх потенціал на повну? Тоді школа Spellbinders саме для вас!

У літній школі Spellbinders ви матимете змогу спробувати у роботі машинки Grand Calibur та Artisan X-plorer, навчитеся працювати із різними групами ножів; попрактикуєтесь у поєднанні різноманітних вирізаних елементів для отримання незвичних та неочікуваних результатів; поекспериментуєте із новими лінійками ножів від Spellbinders та навчитеся використовувати папки для тиснення. Ви також навчитеся робити ембоссінг та дебосінг за допомогою ножів від Spellbinders.

Матеріали?

Всі матеріали та інструменти для школи Spellbinders надаються. По закінченнню майстер класів ви зможете забрати з собою готові вироби, а також комплект ножів алфавіт та міні набір ножів (загальною вартістю 350 грн).

Тривалість школи?

Школа Spellbinders (4 майстер класи) триватиме близько 5 годин; кожен майстер клас тривалістю 60 хвилин + коротенька перерва між майстер класами на відпочинок. Усі чотири майстер класи відбуватимуться протягом одного дня у суботу або неділю.

Розмір класу?

Одночасно у школі може навчатися не більше 12 людей. Відтак кожен учасник отримає максимальну кількість уваги та матиме змогу задати запитання та отримати персональні пояснення.

Вартість?

Участь у школі Spellbinders коштує 500 грн. В цю суму входить:

 • 4 майстер класи тривалістю 60 хвилин кожен;
 • комплект матеріалів вартістю 350 грн;
 • напої та легкий снек.

Для кого школа Spellbinders?

Навчання у школі Spellbinders буде доцільним як для власників машинок для вирізання так і для людей, що хочуть ознайомитися з ними і планують придбати їх у майбутньому. В школі ми будемо робити акцент на ножах та папках для тиснення, відтак не важливо яка у вас є машинка чи яку машинку ви плануєте придбати, оскільки більшість товарів Spellbinders працюють у всіх машинках інших виробників.

Хто проводить?

Проводити досліди у школі Spellbinders буду я, Яна.

Школа Spellbinders це чудове місце для знайомства із світом вирізання та тиснення, що зараз так активно використовується у листівках ручної роботи, скрапбукінгу та інших видах творчості.

Фото звіт з школи Spellbinders за цим посиланням.

Реєстрація:

Для реєстрації, будь ласка, пишіть на letrodectus@gmail.com.  Обов’язково вкажіть:

 • ваше прізвище та ім’я;
 • школу, яку бажаєте відвідати;
 • дату, яка вам підходить із вище перелічених;
 • номер телефону.

Якщо ви бажаєте відвідати обидві школи ви отримаєте знижку 50 грн, тобто вартість становитиме 950 грн.

Після подачі заявки на реєстрацію ми надішлемо вам рахунок для оплати.

Якщо у вас є запитання, будь ласка, залишайте їх у коментарях або пишіть на пошту. Будемо раді бачити вас у наших школах!

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

24 Comments

  1. Шкода що Тернопіль так далеко від Ялти (( я дуже хотів би поїхати на зліт ClearSnap.(а він триває лише один день?)

   1. Roman – так, 5 годин протягом одного дня, просто різні дати на вибір кому яка зручніше. А Тернопіль так, далеченько від Ялти. Напевно годин 28 поїздом

  1. Одна школа – один день, але ж Ви можете об’єднати задоволення 🙂 і в суботу відвідати одну школу, а в неділю іншу 😉

  1. Очень заманчивое предложение, как раз думаю над покупкой машинки, правда никак не определюсь с моделью. Было бы полезно попасть на курсы, да только от Харькове тоже не близко, подумаю, время еще есть.

  1. Яна, а чи не плануєте Ви проведення подібної школи в Києві? Я б із задоволенням відвідала обидві програми, але в Тернопіль приїхати не можу. Може наприкінці серпня Ви зможете арендувати студію або організувати захід на природі в Києві? Я думаю, бажаючих взяти участь буде багато 🙂

   1. Задумка провести навчання в Києві є, але відповідно вартість школи зросте в декілька разів, оскільки тут у вартість забита лише вартість матеріалів та витрат на організацію (транспорт, перкуски і т.д.), самі ж майстер класи – безкоштовні. Для організації всього цього в Києві, потрібно відправляти 2-3 людей (а це вже оплата відрядження), оплачувати транспорт, оренду, проживання та харчування цих людей. Чи багато хто погодиться йти на одну школу вартістю 1.5 – 2 тис грн (приїхати в Тернопіль та взяти участь у двох школах вийде теж саме)? За таку ціну люди схочуть ще щось. В нас є певні плани, але про них напишу тоді, коли будуть прийняті вже конкретні рішення.

    1. У Києві в лютому проводила майстер-класи Лєна Виноградова і вартість була 500 грн. Це зважаючи на те, що треба було орендувати приміщення для майстер-класів, сплачувати її переліт з Петербурга і назад, проживання і харчування в Києві і у вартість входили всі матеріали МК. Її робота, гадаю, теж оплачувалася. Може, якщо сісти і ретельно все розрахувати, то ідея МК в Києві стане реальною і не такою дорогою? Натомість в Києві велика цільова аудиторія 🙂

     1. МК та школа трошки різні речі. Ставка в школі робиться на участь в ній не більше 10-12 людей, щоб людина мала можливість навчитися та запитати все, що її цікавить, особисто. Можна все продемонстурвати за 30- 40хв, і все. Робота ж школи полягає в тому що на кожну людину відвести по 10 хв, на кожну техніку і навчити , а не продемонструвати і людина все забуде.
      Плюс на школу треба привезти із собою трохи більше матеріалів ніж на звичаний МК. На одну школу по ножах потрібно доставити хоча б 6 машинок та хоча б 50-60 наборів ножів, а це вже більше 100 кг вантажу. Нюансів багато, від проживання, нормального харчування і комфортного добирання і т.д. Я не хочу рахувати чужі гроші, але згідно наших кошторисів виходить така сума.
      Зрозумійте в людей це робота, і Ви так само не захочете їхати у відрядження у готель в якому немає теплої води, кондиціонера (літком) і від якого треба добиратись годину-дві до місця проведення школи. Аналогічно я вважаю, що має бути належне харчування. Ви проживаєте в Києві, і Ви знаєте, скільки коштуватиме прохарчувати 3-х людей не в фаст-фудах чи булочками з кефіром(мова не йде про дорогі ресторани.
      Я Вам відверто скажу, що в нас є попередня домовленість з іноземними компаніями, щодо МК та шкіл, але повірте, згідно їхніх умов МК там коштує не 500 грн (навіть за умови участі 20-30 людей).
      Всі школи та МК, що ми проводимо, проводяться в 0, а інколи нам і в збиток. Тобто ми на них не заробляємо, головна їх мета – популяризація того чи іншого продукту.
      Якщо когось з учасників зацікавить, я зможу розписати тут всі витрати щодо проведення.

      1. Дякую за відповідь. Мені просто дуже хочеться взяти участь в цій школі, а їхати в Тернопіль дуже проблематично – не з фінансових міркувань, а тому що дітей треба кудись пристроїти на цей час. Ось я і намагаюсь знайти шляхи до Вашої школи, тобто приблизити школу до себе 🙂 Ще раз дякую.

       1. в цьому питанні, нажаль поки не допоможу, в нас немає можливості організувати щось паралельно для дітей – всетаки треба когось хто вміє і може нормально справлятись з дітьми 🙁 Як варіант, можу підказати взяти поїзд що відправляється з Києва вночі (близько 23 год) і прибуває в Тернопіль зранку і аналогічним потягом повернутись з Тернополя в Київ на наступний день.

  1. Ой, как хочется)))) А во сколько нужно быть в Тернополе? т.е. во сколько начинается МК? Смотрю расписание поездов, хочу сразу определиться

   1. Екатерина – думаю ми будемо починати ближче до обіду, щоб учасники встигли приїхати. А в якій годині є прибуття в Тернопіль?

     1. Екатерина – в 5-тій ранку це точно зарано 🙂 а два останні варіанти чудово підходять.

  1. Ще трішки інформації. Щоб не здавалось, що ми веземо Вас десь у поле чи ще кудись 🙂 Школа буде проходити за містом, на природі, під накриттям (тобто дощ не зашкодить проведенню). Це приватна територія, а не просто ліс чи поле.
   Якщо комусь потрібно переночувати в Тернополі, з радістю допоможемо знайти недорогий, але якісний готель (орієнтовно від 100-150 грн за добу).

  1. Дуже класна ідея. От нещодавно було в мене день народження, чоловік дуже жалів, що не зміг мені ніякого подарунку купити. Тепер вже буде моливість відкупитись))))
   Хочу в школу по ножах, якщо все буде добре, то запишусь))

  1. Вчора одним оком зазирнувши, була зраділа, але одразу ж і засмутилась, бо знаю, що 90 із 100 відсотків , знаю, що не вийде, а так хочеться, хоча ті 10, може й здійсняться)? Треба дуже гарно обмізкувати, все прорахувати, обсудити з чоловіком. Ідея дуже чудова)))))

    1. Єдиний прямий поїзд Черкаси-Львів. Але він їздить дуже загадково (треба уточняти в які дні він відправляється, а в які ні). Ще один його мінус – 16 годин в дорозі.
     Ось приблизні дані про нього та інші подібні варіанти: перейдіть на цей сайт.

     Те що вдалося взнати додатково:
     Варіант 1. Добратись до Києва і вже з Києва є багато варіантів. Можливо їхати, як маршрутками так і поїздами.

     Варіант 2. Добратись до залізничної станції Шевченко (м. Сміла) і звідти на Тернопіль теж вже є досить багато поїздів.

     Точніше потрібно взнавати в довідці УкрЗалізниці, бо їхній сайт немає можливості показувати маршрути з пересадками.
     Можна скористатись сайтом німецької залізниці він дозволяє визначити маршрут (ось результати)

     Це приблизно так: Черкаси-Київ (поїзд 148Ш)
     Київ-Тернопіль (час пересадки до 40 хв) поїздом Москва (київська)-Тернопіль.

  1. вибачте а від скількох років можна йти на ці курси

   1. Таня – обмежень по віку немає, проте думаю, дуже малим дітям курси будуть не цікаві, оскільки вони більше навчальні ніж розважальні

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.