Подарую товари для скрапу активному читачу Зроби Сам(А) + Розпродаж у магазині

This post is also available in Українською мовою

На минулих вихідних я відвела трішки часу на те, аби прибрати у своєму скрап-куточку. Можливо, ви бачили фото безладу на моєму instagram. Прибравши, я зібрала досить великий ящик (30х30х15 см) із б/у товарами, обрізками, залишками та вісічками, які стануть в нагоді початківцю.

Подарую початківцю-коментатору Зроби Сам(А) товари для скрапу

Відповідно хочу вручити цей ящичок одному із початківців (залюбки віддам і досвідченому скраперу, але цікавого у ящику такий скрапер знайде мало), які активно читають і коментують Зроби Сам(А). Ось список активних коментаторів на момент написання цього запису:

Подарую початківцю-коментатору Зроби Сам(А) товари для скрапу

Важливо! Віддам за умови, що ви оплатите пересилку Новою Поштою (в районі 30-40 грн, ящик не маленький).

Якщо у вас є бажання отримати ящик і ви є в списку вище, будь ласка, виявіть своє бажання у коментарях. Будь ласка, також розкажіть мені як ви дізналися про цей блог.

П.С. У нас також зараз проходить невеличкий розпродаж у магазині Зроби Сам(А). Скористайтесь ним і заощадьте на папері 15х15 см, паперовому скотчі та висічках. Деталі тут.

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

25 Comments

  1. Повезе-так повезе комусь))) Ех, як би ж раніше знати)))
   Бажаю успіхів!

   1. така традиція у блозі ЗС існує вже декілька років 😉 щоправда останнім часом у мене зовсім не було можливості збирати такі ящички для коментаторів 🙂

  1. Скільки різних цікавих паперців,хочу взяти участь у розіграші.Про блог я дізнався дуже давно,навіть і не пам’ятаю коли саме,десь роки три тому,коли шукав цікавий інтернет магазин скрап товарів,і знайшов його 🙂

  1. Цікаво перевірити свою вдачу 🙂 Спочатку мене викинуло в пошуку на блог, а було це аж в 2011 році! А потім і сам магазин знайшла 🙂

    1. Здається це було пізньої осені або вже навіть взимку..була якась новорічна листівка з гарячим ембоссінгом…він мені тоді заворожив..такою чарівною видалася ця техніка 🙂

  1. Ой, как здорово!!! Я с удовольствием поучаствую и оплачу пересылочку))) И буду надеяться, что удача мне улыбнётся))
   И я расскажу, о том, как я стала читателем блога. Я помню это очень хорошо, потому что это был первый рукодельный блог, который я увидела и начала читать и читаю по сегодняшний день). Это было в марте 2012 года 🙂 Когда я ещё совсем ничего не понимала в скрапбукинге и не знала такого слова. Я просто хотела сделать для малыша альбом. И увидела в интернете голубой мальчуковый альбом с ссылкой на этот блог. Вот и так всё началось и закрутилось! Я училась вместе с “Зроби сама”. Интересные посты, вдохновляющие фотографии и полезные обзоры до сих пор радуют меня! И благодаря Яне я творю и всё-таки решилась открыть свой блог! Спасибо 🙂

  1. мммм…..хочу!!! Я мало використовую скрап папір)) а тут буде можливість по експериментувати!))) із Яниним блогом я знайома майже три роки! А знайшла його лише завдяки виграній знижці на виставці в Києві. До того я навіть не підозрювала, що в моєму місті живе така талановита дівчина)) І це перший блог, який я почала читати!! То ж з великим задоволенням прийму участь у розіграші. Може пощастить в друге щось виграти від Зроби сама)))

   1. опа, я вже тут не як копійочка)))

    1. нічого собі! я і не підозрювала 🙂 дякую, що поділилася!

     п.с. а ніки різні тому що ти зараз використовуєш логін від Facebook для коментування 🙂

     1. ммм…це було десь пізньої осені або навіть в грудні..і видало листівки з гарячим ембоссінгом.. мені тоді ця техніка здалася чарівною 🙂 посипаєш пудрою, фен і вуаля 🙂

  1. Оце буде хтось везунчик, молодці змагайтеся за таку чудо-коробочку:)

  1. о! ящичок!! :))) я б з рад1стю його освоювала :)) мен1 часто ц1каво помацати реч1, як1 миготять в МК, але як1 не трапляються от прям зараз.. треба список складати 1 пот1м 1х впольовувати ц1леспрямовано..

   я в св1й зробила в1дкриття для себе, побачивши, що Кр1ст1на Вернер дивилася в1део з укр. мовою в озвучц1 1 зразу й соб1 п1шла його дивитися. загордилася – це не те слово, адже в1део було н1чим не г1ршим за будь-як1 ран1ше мною бачен1 в1део скрап-спец1в! чудово! я в1таю себе з достойним представленням Укра1ни в м1жнародному середовищи скрапер1в :))

   1. дякую, Оксано, так, це був такий момент для мене, моментище можна сказати 🙂
    ви, значить, новачок серед читачів ЗС 🙂

   1. да, да, да! меня тоже гордость за Яну берет! это когда Яна написала, что будет вести онлайн-курс акварельный, я мужу говорю: прикиииинь!!! Яна! наша!!! в одном ряду с мега знаменитыми американскими скраперами!!! так это круто!!!

  1. Ох!! Яка краса!!!! Яночка,дякую за можливість прийняти участь!))))
   Я багато писати не буду, але все ж таки пару слів напишу)). Твій блог я знайшла по пошуку в інтернеті в минулому році. Я сама працюю в благодійному фонді,який влаштовує відпочинок дітей в таборах, тому я можу займатися творчістю на роботі) (ось і моя таємниця)). Завдяки твоїй роботі та безліч навчальних відео – я навчилася багато чому. ВЕЛИЧЕЗНЕ ДЯКУЮ!!! А ці матеріали стали б в нагоді для дітей, а вони це ддууужжжее люблять) Ось в все!! Гарного всім дня!!!

   1. ох як 🙂 а я все не знала як запитати чим ви займаєтесь 🙂 дякую, що поділилися 🙂

  1. оооооооо!!! как крууууууто!!! вот это было бы счастье!!!! на Зроби Сам(а) я попала совершенно случайно. решила, что хочу заниматься открытками. и обязательно хочу порадовать близких на новый год. купила бумагу, а вот с чернилами никак не могла определиться 🙂 их же стооооолько! и все раааазные!!! тогда стала искать хоть какие-то пояснения, что есть что. и наткнулась на твою статью о чернилах. чтоб все так объясняли!!! потом стала смотреть твои видео по ночам, пока кормила малявку. открыла для себя волшебство эмбоссинга… в общем, спасибо, что ты есть :))) и спасибо создателем Интернета 😉

  1. Ух ты)) я есть в списке! Неожидала, я всё читаю, но комментирую мало..
   Как узнала про блог уже не помню.. Просто несколько лет назад случайно попала на него, подписалась. И с удовольствием получала интересные новости.
   Мне очень нравятся ваши работы, я ваш фанат))
   В январе этого года начала делать открытки на продажу, так как сижу в декрете (малышу 2 годика скоро)и хочется, чтобы хобби стало дополнительным зароботком, а может наоборот, чтобы дополнительным зароботком стала моя работа по специальности)).
   Даже решилась создать свою группу вконтакте. Недавно любимый подарил мне машинку для вырезания.. Осваиваю новое))
   Очень рада, спасибо за такой шанс.

  1. Ух ты! Как здорово! Я записываюсь в очередь)) Столько всего интересненького! А что мне не подойдёт, то отдам начинающей маме))))

  1. Клас! А я хоч і не в цьому списку, нажаль, але теж активний читач, читаю кожен пост блогу! 🙂 Щодо того як я знайшла Зроби Сама, це було вже давно, мабуть десь 2009 рік, я шукала в google як зробити конвертики (в той час я відповідала за поздоровлення колег з Днем народження, і хотілося не купляти конвертів, або дарувати в білому офісному конверті як це робили до мене), знайшла прекрасний МК як зробити конвертики та перенести на нього малюнок за допомогою голки! Ефект супер! Сподобалось, і робила такі конвертики цілий рік і радувала своїх колег! Було приємно!!!
   Дякую, Яночко!!!

  1. А я тоже не в этом списке, но с удовольствием захожу каждый день!!! Пересмотрела все видео и фото… Все для меня стало очень полезным и познавательным, так как я новичок в этом деле)) Ваш блог для меня большое открытие… нашла случайно в поисковике 18.05.14(уже даже не помню что искала, потому что зашла и “застряла” у вас до 3:00 ночи)=) И так вдохновилась, что с утра по заданию скечт #26 стала делать открытку)) Блога у меня не было, так я выложила с VK (но к сожалению в плохом качестве, потому что фото с телефона)… Теперь каждый раз захожу и после просмотра чего-то новенького, хочется творить!!!!! Надеюсь, что мне как-нибудь улыбнется удача и я тоже что-то выиграю)))А Вам, Яна, большое спасибо, что делитесь своим опытом и знаниями!!!

  1. НУУУУУУ))))….. Думала, я думала, ну чи варто ставати в список))), ніч думала, день думала, і таки вирішила, що і я підписуюсь на чергу до цієї удачі!)) Хоч і є в мене матеріали і , думала, може комусь більш потрібно буде, а я місце займу, та корисливі помисли і думка про те, що дорогоцінності то від Яни, взяли верх над моїми ваганнями))) Як познайомилась, чи давно:)))) оооо давно то було, ще за царя Тимка))), мабуть , десь у році чи то 2008, чи то 2009- споччатку дивилась видивлялась, читала зачитувалась, пам’ятаю спершу навіть коментувати боялась))), ну а потім як понеслось, що і досі не можу зупинитись))) Побачила спочатку десь альбомчик, потім гугл мені в поміч і я в блозі Зроби Сам(А), і він мене зачаклував, приворожив, закохав у себе))) від нього віяло теплом, ніжністю, і таким приємним світлом та чимось рідним рідним)) Завдяки блогу та Яні завела собі блог рідною мовою, із ЗС в мене тільки найтепліші спогади і приємні та чарівні роботи, і приємні та дорогі моєму серцю сюрпризи та подарунки і розіграші, цікаві репортажі, МК, поради, огляди, всього і не перечислиш, ніжно люблю блог і поважаю чарівну господиню його -Яну, а тим паче після того , як мала нагоду короткої зустрічі з нею, – ця дівчина заслуговує поваги та наслідування. Ой так багато ще хотілось би написати та й так я , як завжди, не малослівно вже виразилась)))) То ж якось так))) Люблю, читаю, читатиму , чого і всім бажаю!)))

  1. Як приємно побачити себе у списку !!!! Дуже б хотілося виграти. 🙂 Яночко ти просто мо-ло-дець!!Я постійно читаю і переглядаю ґґґмк у твоєму блозі, спасибі тобі, що ти підтримуєш всіх нас!!! 🙂 🙂

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.