Осіння листівка Loving You для Spellbinders. Відео

This post is also available in Українською мовою

Давно не було можливості показати вам свої нові листівки, хоча роблю я їх останнім часом не менше, а іноді здається в рази 3 більше. І головне, їх ніколи не буває достатньо (минулого тижня Лесик відправив величезний ящик із моїми старими листівками для збору коштів для лікування раку).

Цю осінню листівку Loving You сьогодні можна знайти у блозі Spellbinders, там же – відео майстер клас по її виготовленню від початку до кінця.

Yana Smakula | Spellbinders Loving You Fall Card

Для листівки я використала ножі із осінньої колекції Spellbinders (вони вже є у нашому магазині і ці новинки розлітаюся як гарячі пиріжки), минулого місяця я вже показувала листівку з ними, на неї можна подивитися ось тут. Для цієї ж роботи я також використала техніку letterpress і “відштампувала” дубове листя та вершечки жолудів на фігурному елементі, що вирізаний із білого картону.

Yana Smakula | Spellbinders Loving You Fall Card

Для “штампування” я обрала крейдове чорнило коричневого кольору від Waffle Flower Crafts (його виробляє ClearSnap). Воно чудово підійшло для таких потреб. Взагалі, з досвіду знаю, що крейдове та пігментне чорнило для штампування ножами підходить чи не найкраще.

Для листівки я також використала золотий картон, куди ж без нього? Навіть не можу уявити що я буду робити, якщо його колись знімуть із виробництва. Напевно треба придбати ящик, а краще два наперед, хехе.

Yana Smakula | Spellbinders Loving You Fall Card

Листівку доповнила широкою атласною стрічкою коричневого кольору, пощастило – я купила дуже приємну на дотик та м’яку стрічку, вона чудово зав’язується у банти. Також додала об’ємних м’яких наклейок; зазвичай я використовую штампи для виготовлення написів, але цього разу під рукою були саме ці наклейки (залишки вересневих кітів від Gossamer Blue), тому використала їх. До нижньої частини листівки я також додала шматочок паперового скотчу із написом.

Yana Smakula | Spellbinders Loving You Fall Card

Відео майстер клас по виготовленню цієї листівки можна подивитися на сайті або ж Youtube каналі Spellbinders:

Сподобалося відео? Будь ласка, поставте лайк та поділіться зі своїми скраповими друзями. Дякую!

Матеріали:

Більшість матеріалів для цієї листівки, як завжди, ви можете знайти у нашому інтернет магазині. Клікніть на фото щоб перейти до сторінки товару у нашому магазині. Машинки для різання Platinum будуть у нас за декілька тижнів.

Labels Forty Nine Spellbinders S4-567 Labels 49 Decorative Accents Spellbinders S4-568 A2 Scalloped Borders One Spellbinders S5-182 Ножі 5 x 7 Matting Basics B, Spellbinders, S6-002 Інструмент Tool ‘n One, Spellbinders, T-001 DCBS40 gold mirror Spellbinders Platinum Die Cutting and Embossing Machine Двосторонні об'ємні клеєві квадратики, 5х5мм, 400шт, DCBS01

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

18 Comments

  1. Очень понравилась открыточка, такое осеннее сочетание цветов, здорово!

  1. Ох, ці жолуді – які вони чудові! Неймовірно гарна та витончена осіння листівка!

  1. Дуже гарна листівка! З такою листівкою і подарунок не потрібний, я думаю кожен би хотів, щоб йому подарували такий шедевр!))

  1. Яночко, як і завжди віртуозна робота!!!! Листівка-мрія)
   Трохи сумно, що останнім часом мало таких публікацій від тебе. Але розумію, що при такому навантаженому графіку роботи – це грандіозна робота та професійний тайм-менеджмент.
   Дякую тобі за твою творчість!!! :-*

  1. вона така смачна! кавова-шоколадна-прянична, так би і з’їла)))))

  1. Невероятно красиво! Роскошно, элегантно, шоколадно!
   А что за сбор средств? Я тоже хочу свои открытки отправить.

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.