Новинка – Ножі Кириличний Алфавіт від Spellbinders!

This post is also available in Українською мовою

Поспішаю розповісти вам (і звісно ж показати) одну із останніх новинок від компанії Spellbinders – ножі, що розроблені спеціально для нас з вами! Так, так, це набір ножів алфавіт! І не просто набір, а комплект із 32-ох ОКРЕМИХ ножів!

Що це означає? Що кожна літера – це один, повністю окремий ніж! Висота таких літер, до слова, становить не мало і не багато – 1,5 см (це розмір вирізаної літери). Літери достатньо великі для того, або викласти ними одне ключове слово на листівці чи міні альбомі; та достатньо малі для того, або написати ними ціле речення, наприклад довге вітання на листівці, або ж журналінг на скрап сторінці.

А що стосується шрифта – то він практично універсальний! На будь які випадки життя – він доволі простий, без “спецефектів”, що дозволить розмістити літери дуже компактно одна біля одної.

А упаковку цих ножів ви бачили? Вона теж, практично повністю україномовна і вже з новим логотипом компанії Spellbinders!

Ножі Кирилиця Алфавіт, 32 ножа, Spellbinders, COB-001

А як же ж виглядають реальні ножі? Погляньте на них них на нашому відео! І обов’язково тисніть лайк по перегляду!

Що можна робити за допомогою цих ножів? Ви можете вирізати окремі літери та за їх допомогою сформувати напис для вашої роботи, будь то листівка, скрап сторінка, міні альбом чи навіть стін газета у школі вашої дитини!

Яна Смакула | Листівка Шаленію від тебе використовуючи ножі кириличний алфавіт від Spellbinders

Листівка “Шаленію від тебе” із унікальним написом, що зроблений ножами Spellbinders. Погляньте на деталі:

Яна Смакула | Листівка Шаленію від тебе використовуючи ножі кириличний алфавіт від Spellbinders

Яна Смакула | Листівка Шаленію від тебе використовуючи ножі кириличний алфавіт від Spellbinders

Або ж ви можете використати ножі – літери для вирізання “негативного” напису, тобто скористатися лише порожнинами від літер і таким чином сформувати напис на вашій роботі! Це суттєво збільшує можливості ножа та дозволяє вам робити більше різних прийомів!

Яна Смакула | Листівка Вітаю з Днем Народження

Яна Смакула | Листівка Вітаю з Днем Народження

Варіацій використання цих ножів справді безліч, головне трішки вільного часу та фантазії! Ну як вам? Сподобалися ці ножі? Якщо так, то мерщій до магазину купувати собі набір!

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

17 Comments

  1. Дійсно чудова новина! Особливо подобається те, що це окремі літери. Можливо, самі літери занадто широкі, написи виходять занадто довгими. Але все рівно занесла цей набір в свій wishlist.
   Яна, а з чого зроблені літери напису “шаленію від тебе”? Чорна підложка це що? Виглядає просто супер! Ця листівка неймовірно красива.

  1. шикарная новинка!хочу) интересно,сколько такой стоить будет?

  1. Класні ножі! Дуже сподобалися листівочки!

  1. Замечательные ножи. Давно ждали все буквы-кирилицу… ))

  1. Неперевершено!!! Як добре що є такі ножі!!! Я у захваті від листівочок!!! 🙂

  1. Ой Яна, Яна, ну чи можна ось так з людьми?))) Та яка ж психіка таке винесе. Я їх вже хочу, лише побачила заголовок, вже захотіла, та чи потрібні??? Вже маю два набри……, а це ж ріднесеньки літерочки…..))) ООООООО, в мене , здається ломка)))) А раніше десь рік назад не можна було сказати, що такі будуть, ні))))???? За що мені такі муки?))) Побачу, потерплю….., якщо не попустить і вони не закінчаться в магазині, думаю скорюсь, а поки що випробовуватиму свою силу волі)))))

   1. хе хе 🙂 ну я не навмисне 🙂 а рік тому ми ще не знали, що будуть такі ножі 🙂

  1. Замечательная новинка, ножи совершенно универсальные.

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.