Hero Arts: December My Monthly Hero Kit

Мій альбом грудня + новий кіт від Hero Arts

This post is also available in Українською мовою

Кожного року протягом грудня я намагаюся вести “альбом грудня” (або December Daily). І кожного року (окрім першого року) його не закінчую, хехе. Тим не менше, бажання вести такий альбом у мене ніколи не зникає, тому цього року я знову намагаюся щодня документувати місяць, що передує святам.

Цього року для свого альбому я обрала шалено класний набір від Gossamer Blue. Він досить дорогий, але вартий того. Oкрім стандартних матеріалів, цей набір містить також і вкладиші, що нагадують planner. Планери зараз неймовірно популярні і таке доповнення до альбому грудня, як на мене, дуже доречне. Такий собі мікс скрапу і планерів.

 Мій альбом грудня + новий кіт від Hero Arts

фото з мого instagram

Базові сторінки, а також планер-розвороти я встигла прикрасити вже давно. Використала як матеріали із мого набору December Memories, так і ексклюзивні штампи із нового кіта від Hero Arts.

Hero Arts: December My Monthly Hero Kit

Ось фото трішки ближче | Я відштампувала невеличкі обіцянки для самої себе: Більше подорожувати | Закінчити читати книжку про скрап-вбивство (про це розповім іншим разом) | Більше фотографувати | Трішки займатися спортом | Впорядкувати свої скрап матеріали.

Hero Arts: December My Monthly Hero Kit

Цей набір від Hero Arts (це набір грудня) зроблений разом із талановитою KELLY PURKEY! Містить два набори штампів розміром 15 х 7,5 см, 3 міні дабери (неоновий рожевий, неоновий жовтий і неоновий оранжевий), 4 беджі і все це спаковане у красивий прозорий конверт від самої Келлі. Вартість набору $29.99.

Детальніше про цей набір можна буде почитати на сайті Hero Arts під кінець дня сьогодні. А за наступними посиланнями можна буде знайти більше ідей по його застосуванню:

Hero Arts
Kelly Purkey
Krista Wells
Yana Smakula – це я 🙂
Barbara Picinich
Suzanne Dahlberg
Libby Hickson

Вдалого вам тижня! xoxo

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

6 Comments

  1. ДД – классная штука. Только начинать его наверное надо ещё в августе, пока как говорится не началось. Все таки каждый день что то делать это большой челлендж, а ещё и в декабре! Помню твой ДД года три назад (по нему кажется ещё серия видео МК была? Или это я с тревелом путаю…). Желаю этот закончить, этот проект очень интересный.
   Хм, я знаю, что себе записать в New Year resolutions – впорядкувати барахло. Боюсь только года может не хватить лол.

   1. мені альбом прийшов в кінці вересня, тоді ж я його і заповнила карточками приблизно.
    На чорну п’ятницю купила принтер і десь тоді ж і зробила обкладинку і ще більше дозаповнила. Моя основна проблема в тому, що я постійно працюю і про нічого крім роботи, в альбомі не можу писати. Ну не те що не можу, просто нема більше про що. Тому часто виникають проблеми із контентом 🙂 але поки що у мене є по 1 фото на 1 день (або максимум на 2 дні), і є маленькі нотатки на кожен день. Не все можна показати онлайн, але для себе поки що є велике бажання його закінчити 🙂 і стимул кожного дня щось цікаве фотографувати 🙂
    а впорядкувати барахло – це просто не реально. постійно приходить щось нове і цікаве і якщо його систематично не віддавати/продавати то місце для нього постійно закінчується.

    1. Яночко ти не переживай, ми тобі допоможемо позбавитись лишнього барахла ахаха 🙂

  1. Дуже симпатичний альбом і набір дивовижний, мабуть треба теж розпочати таку традицію і заповнювати альбом))

   1. дякую, Оля! мені ця традиція дуже – дуже подобається. Не кожного року є про що розповісти в альбомі, але коли є – то це варто обов”язково робити 🙂

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.