Красива упаковка для подарунку своїми руками

Красива упаковка для подарунку своїми руками

This post is also available in Українською мовою

Сьогодні хочу поділитися з вами ідеєю для упаковки подарунку, яка спала мені на думку під час виставки Hand Made Expo. Зазвичай, серед моїх основних завдань на виставці часто є демонстрація різноманітних товарів та ознайомлення відвідувачів із їхніми можливостями.

Одним із таких товарів були дошки для виготовлення коробочок від компанії We R Memory Keepers. Не маючи під рукою ніяких особливих матеріалів та інструментів (усього лиш обмежений запас того, що я захопила з собою з Тернополя) я за декілька хвилин змогла зробити ось такий вишуканий комплект для упаковки подарунку:

Красива упаковка для подарунку своїми руками за допомогою дошок від We R Memory Keepers

За допомогою дошки Gift Box від We R Memory Keepers та смугастого паперу із набору Silent Night від First Edition я зробила маленьку коробочку для подарунку. Доповнила її тоненьким шнурком, який придбала на виставці та саморобною квіткою, яку зробила використовуючи свою машинку Artisan X-plorer та ножі – кола із кольорового картону від Bazzill Basics.

Красива упаковка для подарунку своїми руками за допомогою дошок від We R Memory Keepers

Окрім цього я доповнила подарунковий комплект білим конвертом та фіолетовою заготовкою для листівки та декількома іншими паперовими квітами.

Результат – вражаючий! На виготовлення упаковки я затратила на більше 5 хвилин – 1 хвилину на коробочку та близько 4 хвилин на квіти. Усе настільки просто!

Красива упаковка для подарунку своїми руками за допомогою дошок від We R Memory Keepers

Лише уявіть можливості таких комплектів! В них можна легко упаковувати подаруночки гостям на весіллі, ними можна декорувати інтер’єр, їх можна застосувати для дитячого дня народження чи навіть використати для подарунків під ялинку.

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

10 Comments

    1. Очень здорово вышло!!! Безумно нравятся такие цветочки, и как украшение к коробочке- смотрится классно!

    1. Коробочка класна! І квіти такі мені дуже подобаються! Крім дошки для виготовлення коробки мені ще подобається дошка для виготовлення конвертів! На жаль з таким курсом $ вони стали дуже дорогими(((

    1. Як просто і так гарно!!! Дуже подобається!!! Дякую за ідею Яночка! Ти дійсно клондайк ідей))))))))

    1. Я від цієї дошки просто в захваті, вона мене вже дуже виручила, коли треба було раптово збиратись на день народження а подарунок нема у що покласти. І навіть у маленьку коробочку досить багато цукерок поміщається.

    1. Яночко, комплект чудовий, неймовірний, фантастичний, так люблю всілякі інструменти та пристрої, вони значно полекшують процес виготовлення!) Я маю всього лише одну дошку – для конвертів, але жодного разу не пошкодувала,що її маю)) Вона значно виручає у екстренні хвилини, навіть секунди))) Пам”ятаю, як тільки придбала її то згодом ми їхали на свята Різдвяні додому до батьків, то я практично за декілька хвилин, поки чоловік зносив речі до машини, встигла зробити, здається більше 15 конвертів, для симпатичної упаковки дарункових листівок, адже на багато приємніше дарувати листівку в чудовому конвертику, ніж зовсім “голою”)) Дошки для різного роду коробочок теж можуть значно поліпшити наше життя та зекономити такий дорогоцінний час))) Яночко твій набір просто суперовий!) Гадаю, кожна дошка цієї лінійки, знайде свого шанувальника!))

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.