Виставка CHA Mega Show 2014. Презентація топ 20 новинок. PLAID

This post is also available in Українською мовою

Ми продовжуємо вести репортажі прямо із виставки CHA Winter Mega Show 2014, що зазар проходить у Анахаймі. Ще однією приємною новинкою, що потрапила у топ 20 є новий гарячий пістолет високої температури нагріву від Plaid. Цей пістолет використовується для плавлення паличок Mod Sticks для заливання їх у молди Mod Melts (що були презентовані минулої зими).

Виставка CHA Mega Show 2014. Презентація топ 20 новинок. PLAID

Ось відео із молдами та паличками, що вийшли минулої зими:

Та відео із новим пістолетом, що вийшов цієї зими:

На нові дизайни молдів чекайте весною в українських магазинах. А європейська версія гарячого пістолету буде доступна згодом.

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

14 Comments

  1. Клас, нові можливості використання молдів. Дуже цікаво побачити оті палички і чим вони відрізняються від гарячих клейових наших паличок. У мене є такі палички (для наших клейових пістолетів) кольорові і з глітером ;))

  1. класна штука…особливо коли треба багато квіточок, я думаю такий спосіб швидший, ніж звичайна полімерна глина чи глина від марти стюарт))

  1. Цікава штука!!! Хоча згодна з marusya-dv, побачити і роздивитися відмінності))

  1. Прикольная штука. Намного удобнее, мне кажется, чем глина- быстрее, а это, как всегда, очень важно! Интересно, а в обычные молды можно такое заливать?)

  1. Интересная штучка. Присоединяюсь к вопросу о возможности использования обычных молдов 🙂

  1. І чого тільки не прибумають наші колеги!!! Це я думаю що це краще ніж робота з полімерною глиною! Будемо чекати у магазинчику надходженя цих новинок!!! 🙂

  1. Дуже цікаво!! Отаким пістолетом я би користувалася, а звичайний мені зовсім некомфортний, тому я після двох разів відклала його далеко-далеко до шухляди. )))
   До речі, прикольно бачити зовнішні зміни цієї пари. Такі класні зробилися. 🙂

  1. Цікава річ, думаю,що вона надає широкий простір для виготовлення своїх власних прикрас, на власний смак та любий колір, здається чудова річ)

  1. Ці “палички” відрізняються від звичайних з клеєвих пістолетів тим, що застигаючи матеріал затвердіває та тримає форму а не тягнеться, як гарячий клей. Також забезпечує більшу деталізацію фігури.

  1. Какие жизнерадостные…мммм…продавцы (надеюсь, я их правильно называла). Мне кажется, это удобные штуки для декора. Здорово, что можно делать самостоятельно! Спасибо)

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.