Виставка CHA Mega Show 2014. Презентація топ 20 новинок. Spellbinders

This post is also available in Українською мовою

Ми продовжуємо вести репортажі прямо із виставки CHA Winter Mega Show 2014, що зазар проходить у Анахаймі. На жаль у нас виходять невеличкі затримки у зв’язку із дуже повільною швидкістю інтернету, але сподіваюся, ми зможемо показувати вам найцікавішу інформацію якомога швидше.

Вчора ми відвідали презентацію топ 20 новинок цієї виставки і обрали 3 найцікавіші новинки, про які власне і розповімо. За наявності часу я коротко розповім про інші 17.

Отже одна із найбільш шалених новинок – інструмент для очищення ножів від залишків паперу від Spellbinders під назвою Tool n’ One.

Виставка CHA Mega Show 2014. Презентація топ 20 новинок. Spellbinders

Виставка CHA Mega Show 2014. Презентація топ 20 новинок. Spellbinders

Виставка CHA Mega Show 2014. Презентація топ 20 новинок. Spellbinders

Пропоную переглянути відео презентацію від Kim Hupke:

Tool n’ One це інструмент 6 в 1. Окрім щісточки для очищення ножів ви отримуєте стилус, шило, лопатку та інші інструменти, що зручно зберігаються в ручці.

Інструмент поступить у продаж орієнтовно в середині весни. Особисто я вже не можу дочекатися його адже він дійсно почне економити величезну кількість часу при роботі із детальними ножами. І що головне, ви зможете використовувати його не лише із ножами Spellbinders, але й з ножами інших виробників.

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

17 Comments

  1. чудова задумка, і як майстрині до того раніше не додумались )))

  1. класна штучка))))) дуже потрібна особливо для детальних ножів! а то зубочисткою трохи довго)))

  1. Лишний раз убеждаешься, что все гениальное просто устроено и знакомо нам!Как набор отверток, только Мадамский!

  1. Ну наконец-то!Вот почему его раньше не придумали?Столько мороки с чисткой,я шилом всегда пользовалась 🙂

  1. Я вам хочу сказати, що це бомба ))))!!!(інструмент для очищення ножів). Це колосальна економія часу, бо голочкою ну дуже довго виходить).. Дякую Яночка за прекрасну новину!

  1. Яночко як приємно тебе побачити:)) Дякую за цікавий репортаж, інструмент і дійсно цікавий!

  1. А це і справді бомба!!! Бо це набагато полегшує роботу з очистки ножів, а ще й додаткові онструменти мабуть допоможуть тим у кого відсутній різак!!! 🙁 Ой як хочеться таку щіточку!!! 🙂 Яночко виглядаєш супер!!!

  1. Здається чудова річ), люблю всякі такі багатофункціональні речі, маю один такий, дуже задоволена ним, такий собі багатоцільовий пристрій та компактний, що теж не маловажливо)). Дякую, Яна, ти як завжди, в ролі журналіста – суперова!)

  1. Вау,це дуже класна штука для мене,я просто ненавиджу витягувати ці маленькі клаптики папере.Обов’язково треба буде її придбати ! 🙂

  1. Да, отличная новость! Яночка, отлично смотришься в качестве репортера новостей! Ещё раз убеждается, что всё гениальное – просто, а сколько будет он стоить уже известно?

  1. Ой, така корисна річ!! Дійсно дуже потрібний такий інструмент при роботі з ножами!
   Цікаво, які там інші інструменти? Може, такий із кулькою на кінчику, для тиснення? А ще би було класно, якщо би там був такий схожий на стоматологічний, яким зручно листочкам додавати жилки.
   Тепер ще треба щось для очищення пластин до машинки. )))

  1. Це просто супер!!! Стільки часу витрачається на чистку ножів, а тут декілька рухів і все чисто! Я теж хочу таку!

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.