Тиждень літніх сторінок на Зроби Сам(А)

This post is also available in Українською мовою

Більша частина літа позаду (аж не віриться!) тому, я впевнена, у більшості з нас вже назбиралася велика кількість літніх фото. Саме час оформити їх у цікаві сторінки і зберегти ці незабутні літні спогади.

А розпочну я цей тиждень із ось такої сторінки – як на мене, це моя найкраща сторінка, вона мені дуже подобається, особливо імітація стібків.

Тиждень літніх сторінок на Зроби Сам(А)

Матеріали:

В якості скетча я старалася притримуватися ось цього зразка (проте із суттєвими відмінностями), на використання фотоплівки мене надихнула ось ця робота, а на журналінг ось ця.

Тиждень літніх сторінок на Зроби Сам(А)

Тиждень літніх сторінок на Зроби Сам(А)

Тиждень літніх сторінок на Зроби Сам(А)

Тиждень літніх сторінок на Зроби Сам(А)

До речі, якщо комусь цікаво, ось так виглядає мій робочий стіл – зліва ноутбук, по центру ватман на якому я останнім часом усе фотографую, а на іншому кінці столу деякі готові роботи, дироколи і безліч інших речей, словом, тотальний безлад 🙂 .

Тиждень літніх сторінок на Зроби Сам(А)

А ще я хотіла розповісти трішки більше про фотоплівку від Creative Imaginations. Ця декоративна фотоплівка є двошаровою (майже як кишенька) в неї можна легко вставити фото (я спочатку думала, що фото потрібно приклеювати із зворотньої сторони фотоплівки). Ця фотоплівка є декількох розмірів – мала, середня та велика (усі вони мають довжину близько 25см), вона також є із додатковими написами. Зараз у магазині вона недоступна, але думаю за тиждень-два її можна буде придбати. Як на мене – досить прикольна штука (і чого ж тільки не вигадуються для скрапу), а для динамічних фото – це просто знахідка.

Тиждень літніх сторінок на Зроби Сам(А)

В комплекті з кожною фотоплівкою є прозорий трафарет, за допомогою якого можна легко підібрати фото потрібних розмірів. На трафареті вказані розміри фото, а також є ромітка за допомогою якої фото можна обрізати:

Тиждень літніх сторінок на Зроби Сам(А)

Тиждень літніх сторінок на Зроби Сам(А)

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

17 Comments

  1. Цікаве поєднання фото і “кадрів”. Це ножі такі? А безлад… То Ви не бачили безладу мого творчого процесу… Як можна скрапити і ще думати, що треба все тут же ж на своє місце поставити? (вічний спір з моїм чоловіком)…:)

   1. lusha – ножі такі теж бувають, від Sizzix в основному (ось наприклад моя робота з використанням такого ножа), від Provocraft таких поки що не зустрічала.
    в даній роботі – це готова фотоплівка.
    а безлад – це вічна проблема 🙂 з однієї сторони коли прибрано – нічого не можу знайти (бо до того як прибрала знала де усе лежить, але воно займало всю підлогу в кімнаті – я на підлозі скраплю, столу мені замало), а з іншої сторони – коли усе розкидано теж не зручно, тому що люблю коли штампи лежать в коробочці з штампами, брадси – в коробці з брадсами і т.д.

  1. Класна сторінка! 🙂 Літня і весела.
   Дійсно для динамічних фото ця фотоплівка – просто знахідка!

   1. шкода, Ksjunja, mIra – дякую 🙂 яка ж я нею задоволена! прямо заряд енергії отримала коли її закінчила )

  1. 🙂 Веселая и яркая страничка!!! Этим летом на море я тоже часто видела такие атракционы)) Но чтобы в шаре сидел взрослый ребенок – не видела))) Молодцы!!!

   1. kseniya – у нас в Тернополі такі атраціони є в парках, цього літа я їх вперше побачила. А ще перед цим читала в інтернеті про схожі атракціони а новій зеландії і дуже хотіла спробувати (хоч і боялася) – залазиш в середину і я у великій каструлі сидиш: на вуха давить, дуже волого і жарко, від води зовсім не холодно, повітря мало та й звук такий … дивний 🙂 але я рада, що ми спробували )

  1. Яна, сторінка суперова! Дякую за ідею з плівкою! Треба буде спробувати. Матеріали Summertime здалека впізнаю 🙂 Закохана в них. Класно підібрала листок картону з кругами, повністю in line з кульою. Богу дякувати Лесь живий лишився 🙂

   1. lastivka – дякую 🙂 а на рахунок summertime – як то кажуть wait ’till you see їхнї нові колекції ось цю і цю. у них також вийшла “хеловінська” колекція і при тому що хеловін тут зовсім не популярний я думаю ми її теж привеземо 🙂

  1. Так, а тепер я спробую свою аватарку за Вашими порадами висвітити…

   1. о це так аватарка! браво!
    п.с. я теж люблю на таких штуках кататися, як їх правильно називають? квадроцикли?

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.