Новорічні ялинкові прикраси – паперові сніжинки

This post is also available in Українською мовою

Новорічні ялинкові прикраси - паперові сніжинки

Пора задуматися про домашній новорічний декор та про саморобні прикраси на ялинку. Про один із варіантів ялинкових прикрас я вже розповідала у цьому пості – мініатюрні коробочки для подарунків на ялинку. Сьогодні хочу показати ще один варіант ялинкових прикрас – великі паперові сніжинки.

Цей запис вийшов в рамках Новорічного марафону 2009. Підпишіться на новини блогу по rss або по e-mail щоб не пропустити наступні записи.

Цей варіант трохи складніший, без великого дироколу-сніжинки не обійтися, хіба що ви будете вирізати сніжинки вручну, що впринципі, не є так складно, хіба що займає багато часу.

Матеріали:

За допомогою мега дороколу я вирізала 5 великих сніжинок. У кожній з них зробила шилом один отвір для нитки, за яку сніжинка буде вішатися на ялинку.

З червоного картону визілзала фігурну форму (можна звичайний прямокутник чи овал), аналогічну форму вирізала із прозорої плівки для друку.

Новорічні ялинкові прикраси - паперові сніжинки

Новорічні ялинкові прикраси - паперові сніжинки

Білим чорнилом виштампувала написи на прозорій плівці із шершавої сторони, малесеньким шматочком двостороннього скотчу приклеїла плівку до картону (скотч наклеювала під написи, щоб його було менш помітно).

Добавила стрічку, дві маленькі сніжинки та брадс – прикраса готова.

Новорічні ялинкові прикраси - паперові сніжинки

Новорічні ялинкові прикраси - паперові сніжинки

Шукаєте інші ідеї саморобних прикрас до Новорічних Свят? Завітайте на сторінку Новий Рік у нашому блозі, де зібрані кращі ідеї до цього свята.

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

16 Comments

  1. Хорошее украшение! Снежинку ещё глиттером можно посыпать, по желанию. Если бы НГ не раз в году, можно было бы приобрести такой дырокол, а так, теряется его практичность. Хотя в скрапе не помешал бы, точно!:)

  1. Цікаво, чи можна з таких сніжинок зробити об’ємні,з’єднюючи їх якось разом навхрест…гм…*думаю* 🙂
   Файні сніжинки!

  1. Прикольно!
   Katty, объемную можно сделать сложив каждую снежинку пополам и склеив между собой как бы по кругу. Наверное, неясно объяснила.
   Ну, складываешь как открытку и эти открытки внешними сторонами склеиваешь 1 с 2, 2 с 3, 3 с 4, 4 с 5, а 5 с 1. Получится шарик из половинок снежинок. В цент можно перед склеиванием 1 и 5 вклеить ленту или шнурочек (петелькой) для подвешивания. А нижние концы ленты оставить свисать и украсить бусинками.
   Ой, сорри, что длинно! Яна, ты меня вдохновила)))

  1. simpa, все зрозуміло)) я колись так ялинку робила…
   Яно, вибач 🙂 , трохи від теми відходимо, більше так не буду)

  1. блін….люди скажіть де ви берете оці всякі класні штучки,типу брадси, штампи…а то я тільки новичок в цьому ділі і незнаю де шо..))

  1. Katty, simpa – нічого страшного 🙂 я от почитала опис simpa і аж сама захотіла щось таке зробити 🙂
   kitty – зверху є лінк на наш магазин, там і берем 😉

  1. я таку саму сніжинку зробила без мега дироколу!!

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.