Новорічні теги та міні упаковки для подарунків

This post is also available in Українською мовою

Будь-який подарунок буде приємніше отримувати у красивій упаковці, тим більше, якщо це незвична та ще й тематична коробочка.

Новорічні теги та міні упаковки до них

Спочатку у мене виникла ідея зробити мініатюрні гіфт теги, тим більше що після серії новорічних листівок 5 листів одного дизайну із набору Christmas Wishes залишилися не використаними. З одного листа паперу 15х15см вдалося зробити 9 маленьких тегів.

Новорічні теги та міні упаковки до них

Коли настав час писати на блог про ці гіфт теги я вирішила зробити цікаві коробочки і поєднати їх разом. Вийшло досить просто, зате як святково!

Матеріали:

Я зробила три коробочки, кожна на 1см менша за попередню. Розміри найбільшої – 9х9см, середньої – 8х8см та найменшої – 7х7см. Висота стінки – 6см, висота стінки кришки – 2см. Коробочки між собою не скріплені, вони просто складаються одна на одну та тримаються разом за допомогою стрічки.

Новорічні теги та міні упаковки до них

До речі, такі коробочки можна використати не лише як упаковку для подарунків, але і як красивий новорічний декор. А ще, якщо зробити коробочки меншими, їх можна повісити на ялинку – вони будуть чудово дивитися!

І ще пару фото:

Новорічні теги та міні упаковки до них

Новорічні теги та міні упаковки до них

Фігурні круги для тегів я вирізала на машинці, по краях вкрила двостороннім скотчем і посипала глітером. Зворотня сторона тегу без блискіток. Всі елементи кріпляться на об’ємний скотч.

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

18 Comments

  1. супер коробочки! а мне очень понравилась ленточка, такая необычная, я таких не видела еще!

  1. так святково! теги дуже милі. коробочки і справді можна використовувати як декор. зроблю обов”язково. мені вже захотілося витягнути всі іграшки і прикрасити свою ялинку. відчуваю, моя душа може не витримати і цього року ялинку поставлю за місяць до нового року 🙂

  1. Очень красивые – прямо запахло елкой и апельсинами!
   Яна, а как ты чаще делаешь коробоку – из дорогого картона сразу или из простого и обтягиваешь бумагой?

  1. Чесно кажучи, я часто недооцінювала коробочи, і рідко старалась запаковувати падарунки саме в коробочки. Але тепер, коли побачила твої файнюні коробочки та й ще так файно в пірамідку складені 🙂 зразу хочеться наштампувати цих коробочок цілу хату!!! 🙂 Дякую!

  1. Аня – дякую! а стрічка це з магазину (декоративні стрічки – 10мм), саме цього кольору правда вже немає, але є ще інші, не дуже новорічні. ось вона
   lastivka – тааак! я вже прямо марю тим днем, коли ми поїдемо купувати нові іграшки на ялинку і почнемо її прикрашати 😉
   Крис, Настик – роблю зразу з дорогого картону 🙂 може напишу на днях мк з фотками як швиденько зробити коробоку
   Katty – нема за що 🙂 я дуже рада, що коробочки сподобалися 🙂

  1. super!!!Яно, ти не тільки майстер, але і фотограф класний, все таке апетитне, мені одразу захотілось їх збільшити і запакувати новорічні подірунки саме в такі коробочки, так що я також чекаю МК 🙂

  1. обалденно просто! восхищаюсь Вашими идеями! подарок в такой коробочке будет получателю особенно приятно получить…

  1. Ох.. год закончился почти.. не получила я своего подарочка от Яны :-(( За такую красоту родину же продать можно.. :-))

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.