Новорічні листівки для усієї родини. Підготовка до масового виготовлення листівок

This post is also available in Українською мовою

Протягом цього тижня у Зроби Сам(А) ми з вами поговоримо про варіанти новорічних листівок для родичів та друзів. На вас чекають статті, що звернуть вашу увагу на три зовсім різні варіанти змістового оформлення та наповнення новорічних листівок, для яких ми спробуємо використати ключові елементи скрапбукінгу (оформлення сторінок).

Для чого потрібні новорічні листівки? 

У нашій сім’ї ось уже третій рік поспіль діє традиція надсилання новорічних листівок родичам та друзям. Для нас це спосіб привітати наших близьких із святами старим добрим способом – за допомогою справжнього паперового листа/листівки (а не повідомлення електронною поштою чи, гірше, смс-кою).

Листівки я відсилаю виключно зроблені власноруч. І розпочинаю робити їх задовго до початку свят. Цього року новорічні листівки у мене були готові ще в кінці жовтня.

Якщо вам цікаво, ось такі листівки із Дідами Морозами ми надсилали у 2009 році:

А ось такі листівки-мольберти (досить сладні для масового виготовлення) ми розсилали у 2010 році:

Як зробити листівку-мольберт (майстер клас)

Підготовка до масово готовлення листівок

Виготовлення листівок для усієї родини займає багато часу. Тому з роками у мене “намалювався” свій план, який допомагає мені максимально спростити цей процес.

Список адресатів

Перед початком роботи я складаю ретельний список адресатів, підраховую їхню кількість та добавляю ще 2 про запас. Як показує практика – я завжди забуваю когось (або ж в останню хвилину вирішую, що листівку варто надіслати ще комусь, хто перед цим не був включений у список), тобто один “забутий” адресат з моєї сторони та один аналогічний зі сторони моєї половинки це ще плюс 2 листівки про запас. Я також люблю робити одну аналогічну листівку для себе (зазвичай я залишаю собі прототип, про прототип читайте у наступному пункті).

Прототип листівки

Завжди коли мені потрібно виготовити велику партію листівок я роблю прототип, або іншими словами взірець, а під час його виготовлення ретельно записую хід роботи, далі ж працюю покроково – роблю необхідну кількість окремих елементів і лише тоді збираю листівку повністю (тобто не роблю кожну листівку від А до Я окремо, а роблю всі одночасно але покроково).

Підбір матеріалів

Маючи прототип листівки та знаючи кількість адресатів я відбираю/купую необхідну кількість матеріалів. Після цього я по проково виготовляю необхіну кількість кожного елемента (вирізаю основи, підложки і т.д.).

Виготовлення листівки

Маючи нарізані, відміряні та відкладені матеріали я починаю робити листівки. Зазвичай ця частина займає набійльше часу – декілька вечорів.

Написання привітання, адресування листівки:

Виготовивши листівки я підписую їх, доповнюю привітанням, вкладаю в конверти і адресую в період 20-25 грудня. Таким чином листівки приходять до адресатів якраз напередодні Нового Року.

Завтра ми поговоримо про перший варіант новорічних листівок для усієї родини. Не пропустіть!

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

12 Comments

  1. Дякую, Яно! Дуже корисна інформація. З нетерпінням чекатиму завтрашнього допису:)

  1. Дякую =) Дуже корисна тема, з нетерпінням чекаю завтрашнього допису. Але сама не люблю робити однотипні листівки.

  1. Спасибо за подробности. Я действую таким же образом, когда подготавливаю коробочки для угощений на детские дни рождения. А вот открытки люблю делать разные. Хотя мне муж уже давно говорит, что надо бы перейти на однотипные открытки на такие праздники, как Новый Год, 8 Марта, Пасха.

  1. Я також дуже-дуже чекаю завтрішнього допису:-)

  1. Дуже гарна ідея з листівкою мольбертом!!!! З цікавістю буду чекати на завтрашній пост.

  1. Яночка,спасибо большое) Навела порядок в моей голове) Очень актуально сейчас)

  1. Дуже дякую, як завжди, дуже корисна iнформацiя, з нетерпiнням чекатиму завтрашнього допису.

  1. Дуже актуальна тема, я власне задумалась як то обдарувати всю родину і щоб ніхто нікому не заздрив, що он в того листівочка краща/яскравіша/пришпильніша)))
   Яно, дякую за покроковий детальний опис підготовки! Все так розкладено по поличках, що залишається лише з нетерпінням очікувати продовження і спробувати самій:)

  1. Спасибо огромное за такую детальную информацию, такой тщательно проработанный план позволяет не только подготовить для всех близких приятные сюрпризы, но и получить удовольствие от процесса, зная, что всё успеваешь сделать! Мне очень интересно перечитывать все статьи в Вашем блоге, посвященные праздникам, потому что помимо интересных идей нахожу замечательные детальные мастер классы! Еще раз спасибо за столь кропотливый труд!

  1. Дуже дякую за цікаві і дуже доречні та вчасні пости. З нетерпінням буду чекати наступні пости.

  1. да уж, массовое изготовление упрощает… мне вот детсадовский персонал предстоит поздравлять, как руководителю род.комитета группы… наверное тоже на конвеер поставлю открытки ))

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.