Новорічний марафон 2010!

This post is also available in Українською мовою

Настав час розпочати новий, традиційний для Зроби Сам(А) Новорічний Марафон 2010!

Що таке Новорічний марафон та марафон в загальному (в межах цього блогу)? Це певний період часу (декілька тижнів), під час якого у блозі виходять записи переважно однієї тематики, орієнтовані до найближчого свята чи події.

Як завжди, ми підготували для вас багато цікавих робіт із використанням матеріалів з нашого магазину.

До речі, минулого року ми також проводили Новорічний Марафон, ось вибірка кращих записів 2009 року (а кращі записи 2008 року можна глянути ось тут):

Листівки та записники:

Новорічні листівки для всієї родини (або міні-конвеєр листівок) – не забудьте привітати своїх рідних із Новим Роком та Різдвом та зробіть для них новорічні листівки. Щоб нікого не образити, листівки краще робити ідентичні за дизайном.

Новорічний щоденник-записник та безкоштовні заготовки для нього. Впорядкуйте свої новорічні справи – покупки подарунків, приготування святкової вечері, адресування та відправку новорічних листівок за допомогою власноруч виготовленого записника.

Новорічні листівки. Варіант #9 – Срібна зима. Ще один варіант новорічної листівки, яку можна виготовити власноруч. Знадобиться машинка для вирізання Cuttlebug, двосторонній скотч та багато блискіток.

Новорічні листівки. Варіант #8 – Морозне Різдво. Блакитний зимовий колір у мене асоціюється із морозними святковими ранками. Для виготовлення такої листівки знадобиться машинка для вирізання Cuttlebug, новорічна папка для тиснення, штампи, чорнила та стрічка.

Упаковки для подарунків:

Паперові пакетики для новорічних подарунків – зробити такі елементарно просто і зовсім не дорого. Порадуйте своїх близьких подарунками під ялинкою в такій упаковці. Вам знадобиться білий офісний папір, новорічний скрап папір, стрічка та прикраси.

Новорічний подарунковий набір #1. Запакуйте новорічний подарунок у саморобну коробочку та доповніть її листівкою. Дізнайтеся як виготовити такий подарунковий упаковочний набір своїми руками.

Проста та красива упаковка для новорічних подарунків. Детальний майстер клас. Такий варіант – це своєрідна коробочка у пакеті. Зручно та стильно. Навчіться робити такі упаковки і ви. Вам знадобиться картон, штампи, чорнило та двосторонній скотч.

Домашній декор:

Різдвяна фото рамка. Переробіть стару дошку для записок в нову оригінальну та цікаву новорічну фоторамку для себе або у подарунок для друзів. Задекоруйте її скрап папером та новорічними квітами.

Як зробити новорічний віночок на двері із пластикових кульок на ялинку. Такий віночок обійдеться досить дорого, проте однозначно вразить ваших гостей. Вам знадобляться кульки на ялинку різних діаметрів, ялинкові прикраси та товстий дріт для каркасу.

Як зробити новорічну кульку – прикрасу на ялинку.  Навчіться робити новорічні кульки на ялинку використовуючи мінімум матеріалів. Вам знадобиться новорічний скрап папір, картон, стрічка та дріт.

Новорічні ялинкові прикраси – паперові сніжинки. Один із варіантів новорічних прикрас – саморобна сніжинка на ялинку. Щоб виготовити такі прикраси вам знадобиться дирокол, білий та червоний картон, новорічні штампи, брадси та стрічка.

Як зробити новорічний будиночок з картону (спроба #1), частина перша – основа та Як зробити новорічний будиночок з картону (спроба #2), частина друга – прикраси. Зробіть ось такий картонний будиночок і прикрасьте ним підвіконня у квартирі. Доповніть іншими будиночками, гірляндами та перетворіть все це у справжнє зимове містечко.

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

4 Comments

    1. Нарешті, Новорічний марафон. Я вже не могла дочекатись:)

    1. Яно! Доброго дня! Дуже цікаві записи, стільки цікавої інформації! Дякую! Успіхів!

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.