Yana Smakula| Spellbinders Victorian Bow Card

І знову піони!

This post is also available in Українською мовою

Я просто заразилася цими квітами! Дуже люблю робити піони не заважаючи на те, що на виготовлення одного йде щонайменше 20 хвилин. Показую вам нову листівку для 16-го конкурсу на сайті Spellbinders Україна. Приєднуйтесь і не проґавте можливість виграти приз!

Yana Smakula| Spellbinders Victorian Bow Card

Для цієї роботи я використала новий набір ножів Victorian Bow S4-542. Цей набір вирізає досить великі елементи, тому і листівка у мене велика за розміром, орієнтовно 13х18 см.

Yana Smakula| Spellbinders Victorian Bow Card

Я також використала декілька інших ножів, а саме 5 x 7 Matting Basics A S6-001, 5 x 7 Matting Basics B S6-002, Standard Circles LG S4-114 та звісно ж Peony S2-165.

Yana Smakula| Spellbinders Victorian Bow Card

Обов’язково заходьте до Spellbinders Україна і приймайте участь у конкурсі! А якщо ж конкурси вам не до душі, завітайте до галереї і знайдіть безліч натхнення.

Матеріали:

Картон білий Dovecraft Premium White Card, А4, 10 аркушів, DCBS65 DCBS40 gold mirror Машинка для різання та тиснення Grand Calibur Teal, Spellbinders, GC-200 Ножі 5 x 7 Matting Basics A, Spellbinders, S6-001 Ножі 5 x 7 Matting Basics B, Spellbinders, S6-002 Victorian-Bow-Spellbinders-S4-542 Peony Spellbinders S2-165

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

12 Comments

    1. Неймовірно гарна листівка! Така вишукана! Як же я люблю ці кольори! Яно, дякую за натхнення!

    1. Яночка, яка вона гарна! Стильна, вишукана, романтична!!!!

    1. Паперова розкіш!!!!
      Просто балдю від таких стриманих кольорів) Око відпочиває на таких листівках і в загалі, вони завжди будуть цікаві) Дякую!!!!

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.