Яскраві листівки для Waffle Flower Crafts. Відео

This post is also available in Українською мовою

Літо! Ура, на вулиці літо! Ще б часу більше вільного – взагалі було б супер. Сьогодні у мене для вас три листівки використовуючи штампи та ножі із весняного релізу від компанії Waffle Flower Crafts. Я не змогла зробили лише щось одне, тому виготовила аж три роботи.

Перша – Yippee використовуючи штампи із набору Congrats; мені страшенно сподобався штамп-банер у цьому наборі і я використала його для штампування різнобарвного фону.

Waffle Flower Crafts - Bright Summer Cards. Video

Для штампування використала нові чорнила від Altenew – Coral Berry, Frosty Pink та Warm Sunshine. Вони барвникові, але штампи не бруднять і тому чудово підійшли для цієї задачі. Поверх фону я зробила гарячий ембоссінг золотою пудрою від Hero Arts, додала також вирізані сердечка і закінчила декорувати листівку намальованими від руки ниточками від повітряних кульок.

Waffle Flower Crafts - Bright Summer Cards. Video

Для наступної листівки я використала набір штампів A Bunch та ножі. Знову зробила гарячий ембоссінг квітів, тепер уже використала срібну пудру, розмалювала квіти алкогольними маркерами, вирізала за допомогою ножів і розмістила на ось такій доволі простій листівці.

Waffle Flower Crafts - Bright Summer Cards. Video

Для приклеювання квітів використала об’ємні квадратики і клей для різного об’єму. Вийшло доволі цікаво.

Waffle Flower Crafts - Bright Summer Cards. Video

І на завершення – третя листівка із використанням ножа із набору Rosette Hearts. Я вирізала “розетки” із жовтого картону, склеїла і утворила ось такі доволі об’ємні сердечка.

Waffle Flower Crafts - Bright Summer Cards. Video

Я також зняла відео майстер клас по виготовленню цих листівок (двох перших), ви можете подивитися його тут або ж на Youtube:

Сподобалось відео? Будь ласка, поставте йому лайк та поділіться зі своїми друзями. Дякую!

Матеріали:

Всі посилання ведуть на інтернет магазини Waffle Flower Crafts та Simon Says Stamp. Пудра від Hero Arts та машинка для різання є також і у нашому магазині Зроби Сам(А).

Neenah Classic Crest 80 LB REAM Smooth Solar White Paper Pack 250 Sheets Simon Says Stamp Card Stock 100# SUNSHINE SS9 Waffle Flower Crafts Congrats stamp set Waffle Flower Crafts Congrats stamp set Waffle Flower Rosette Hearts Template Die Waffle Flower Rosette Hearts Template Die Waffle Flower Crafts A Bunch Die Waffle Flower Crafts A Bunch Die Waffle Flower Crafts A Bunch Stamp Set Waffle Flower Crafts A Bunch Stamp Set Altenew WARM SUNSHINE Crisp Dye Ink Pad AN164 Altenew CORAL BERRY Crisp Dye Ink Pad AN173 Altenew FROSTY PINK Crisp Dye Ink Pad AN169 Altenew JET BLACK Crisp Dye Ink Pad AN167 Copic Markers Штемпельна подушечка для гарячого ембоссінгу VersaMark Watermark, Tsukineko, VM001 Hero Arts EMBOSS GOLD EMBOSSING POWDER PW100 Hero Arts EMBOSS SILVER EMBOSSING POWDER Scrapbook Adhesives 3D 217 White Foam Squares WHITE FUN FOAM 12 Pack 118711 9 x 12  Машинка для вирізання і тиснення Artisan X-plorer, Spellbinders, MMM-001

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

9 Comments

    1. Ух ти!Такі веселі,яскраві!
      Але мені найбільше сподобалася третя 🙂 Мммм так гарно поєднані кольори.

    1. очень яркие и классные открыточки!реально летние!штампы просто обалденные!

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.