Як зробити прості вітальні листівки своїми руками. Майстер клас.

This post is also available in Українською мовою

Сьогодні в гостях у Зроби Сам(А) одна із моїх улюблених українських дизайнерів Оленка Сало. Оленка стала для мене справжнім відкриттям, коли я побачила її роботи минулого року. Мене вразило те, як гарно та чітко вона використовує звичайний кольоровий папір у листівках ручної роботи і робить з ним маленькі шедеври. Сподіваюся, переглянувши цей запис ви розділите мою любов до її робіт і також станете її прихильником.

Ви також можете знайти Оленку у Фейсбуці та в Інстраграмі.

Оленка підготувала для Зроби Сам(А) майстер клас по виготовленню простих листівок і розповість як використати усього один ніж для різання для досягнення різних неймовірно красивих результатів.

Вітаю! Рада бути запрошеним дизайнером та показувати свої листівочки на сторінках блогу “Зроби Сама”. Вже років з п’ять я є палким прихильником робіт Яни і слідкую за кожним новим записом, який виходить майже кожного дня. Для мене надзвичайно велика честь представляти тут свої роботи. Дякую, тобі, Яно!

Як зробити листівку до Дня Матері. Майстер клас

Мені дуже подобаються роботи в стилі Clean & Simple (Чисто і Просто), особливо, якщо вони зроблені лише за допомогою досконало розташованих елементів та гарно підібраних кольорів. Зараз я вчуся робити саме такі листівки, але не скажу, що вони в мене добре виходять, тому хочу з вами поділитися деякими секретами, які оживлять і зроблять вашу листівку набагато цікавішою, якщо ви такий же початківець у штампуванні як я. Звісно ж, не обійдемося ми в нашій роботі і без ножів для різання та тиснення від Spellbinders.

Набір, яким ми сьогодні скористаємось називається Pierced Rectangles із серії Celebrations. Це одна з моїх найулюбленіших серій ножів, зробити за їх допомогою можна практично все.

Як зробити прості вітальні листівки своїми руками. Листівка до Дня Народження. Майстер клас.

Щоб зробити листівку до Дня Народження вам знадобиться ніж №1 (нумерація ножів у наборах Spellbinders завжди йде від найменшого до найбільшого) та найменший елемент для тиснення. За його допомогою виріжте звичайний прямокутник із картону рожевого кольору та зробіть тиснення у вашій машинці для різання та тиснення.

Як зробити прості вітальні листівки своїми руками. Листівка до Дня Народження. Майстер клас.

На ньому відштампуйте напис чорнилом чорного кольору та квіти. Для останніх використайте прозоре чорнило для гарячого ембоссінгу та покрийте пудрою для тиснення білого кольору (детально про гарячий ембоссінг або тиснення читайте у статті “Гарячий або вологий ембоссінг). Ви можете також використати біле чорнило для штампування, але воно не дасть такого білого кольору, як пудра, тому я раджу використовувати саме пудру.

Як зробити прості вітальні листівки своїми руками. Листівка до Дня Народження. Майстер клас.

Підготуйте основу листівки із білого картону та відштампуйте на ній квіти, які будуть продовженням тих, що відштамповані на прямокутнику; замаскуйте їх (детально про маскування відштампованих зображень можна почитати у статті “Маскування для поєднання двох і більше зображень в одній площині) та відштампуйте зображення листя. Я використала пігментне чорнило для штампування від ClearSnap, обрала кольори Lettuce (світло салатовий) та Shabby Pink (ніжно рожевий). Штампи я обрала від компанії Hero Arts (Stamp Your Own Plant) та Леся Зґарда.

Використовуючи двосторонні об’ємні квадратики приклейте прямокутник посередині основи листівки щоб надати роботі об’єму та зробити її більш виразною. Наша листівка до Дня Народження готова!

Ідеї інших листівок до цього свята ви можете знайти за цим посиланням.

Як зробити прості вітальні листівки своїми руками. Листівка до будь-якої події. Майстер клас.

Наступна листівка – універсальна вітальна до будь-якого свята. Її можна використати і до Дня Народження, і до 8-го Березня чи ж подарувати просто так без будь-якої нагоди та приводу.

Роботу над листівкою розпочніть із виготовлення рамки з білого картону. Для цього візьміть ножі №1, №2 та середній елемент для тиснення як показано на фото нижче і виріжте рамочку. Ці ножі слід використовувати у спеціальних машинках для різання та тиснення, якщо ви не знаєте що це таке, ви можете ознайомитися з ними у записі “Що таке машинка для вирізання та тиснення та як нею користуватися“.

Як зробити прості вітальні листівки своїми руками. Листівка до будь-якої події. Майстер клас.

Виберіть скрап папір, який слугуватиме фоном для листівки та відштампуйте на ньому зображення листя використовуючи чорнило зеленого кольору (я обрала Luscious Lime від Spellbinders). Далі прикладіть рамку до фону на те місце, де вона буде приклеєна та відштампуйте на ній фрагменти листя, які вона закриватиме. Приклейте рамку до фону, використовуючи двосторонні об’ємні квадратики.

Як зробити прості вітальні листівки своїми руками. Листівка до будь-якої події. Майстер клас.

Приклейте фон до основи листівки та прикрасьте свою роботу штучними квітами. Ви можете використати або ж готові штучні квіти, або виготовити такі самостійно використовуючи ножі із лінійки Create A Flower від Spellbinders (знайдіть натхнення по виготовленню квітів із паперу за цим посиланням)

Як зробити прості вітальні листівки своїми руками. Листівка до Дня Матері. Майстер клас.

Далі пропоную виготовити листівку до Дня Матері. Використайте для неї ніж №1 та середній елемент для тиснення. Оберіть скрап папір із простим геометричним дизайном для листівки та виріжте у ньому віконечко-негатив у формі прямокутника.

Як зробити прості вітальні листівки своїми руками. Листівка до Дня Матері. Майстер клас.

Зробіть основу листівки із білого картону; фон обріжте таким чином, щоб він був дещо меншим за основу та відштампуйте листя на фоні використовуючи чорнило темно зеленого кольору та білу пудру для гарячого ембоссінгу.

Як зробити прості вітальні листівки своїми руками. Листівка до Дня Матері. Майстер клас.

На основі листівки по центру відштампуйте напис-вітання “З Днем Матері” та обрамте його зображеннями квітів та листя.

На сьогодні це все! За допомогою таких простих прийомів ви зможете оживити будь-яку листівку та зробити її більш цікавою. Я була рада поділитися з вами своїми ідеями і сподіваюся, вони стануть вам у нагоді! Буду рада почути ваші відгуки та запитання, будь ласка, залишайте їх у коментарях.

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

17 Comments

   1. Вікторія, і я дякую! Приємно, що сподобались мої роботи)

  1. Дякую за МК. Я також люблю листівки в цьому стилі.

  1. Дякую, листівки чудові! Справжня майстерність)

  1. Потрясающие работы! Чистые и сочные, интересные техники и безупречное исполнение.
   Очень приятно познакомиться с таким талантливым мастером!

  1. Шикарні листівочки!!! Треба спробувати зробити)
   Дякую за майстер-клас, Оленко!!)

  1. Сколько нежности! Лена, прекрасные открытки! Яна, чудесный гость!

  1. Дуже цікаві листівки, на перший погляд прості, та не все так просто)) Я особисто не зовсім розумію, як можна підлаштувати штампування одного шару, під штампування іншого, потрібно спробувати, бо в уяві ніяк не складається))) Листівки чудові, такі крутецькі!))

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.