Які спільні проекти цікавлять вас?

This post is also available in Українською мовою

Після успішного завершення двох спільних проектів, під час яких ми з вами робили міні альбоми (ви до речі, якщо пропустили, можете приєднатися до цих проектів і зараз – інформація доступна у блозі постійно; посилання: Міні альбом з кишенями кальки | Швидкий міні альбом) мене почало “гризти” питання – які інші спільні проекти цікавлять вас? Мова йде не лише про зараз, а скажімо, до кінця цього року. Можливо, вам хочеться взяти участь у проекті до якогось певного свята (наприклад, серія листівок до Нового Року; або ж Листівки до Хеловіну чи до Дня Вчителя), чи на певну тему (наприклад, робота із штампами та чорнилами; робота із машинкою для вирізання та ножами).

Я думаю такі спільні проекти підуть на користь усім – адже ми не лише навчаємося чомусь новому, але й знайомимося ближче.

Що скажете? Є у вас якісь ідеї та побажання? Буду рада почути їх у коментарях.

Поки що лідирують такі ідеї спільних проектів:

1. Серія новорічних листівок (в тому числі в коробочці).

Бажаючі: Барбариска, Iris-K, babypusya, Лілюська, miel, Настя, Risya

2. Міні альбоми різної тематики.

Бажаючі: Алекс, Olena Yurevych, babypusya, viktoria-801, Настя

3. Дитячий альбом (у форматі 13х19 із товарів від Echo Park)

Бажаючі: babypusya, Nura, Ольга Смайлик, viktoria-801, Мао_23.

4. Travel Book (робимо таке найближчим часом?)

Бажаючі: Olena Yurevych, xdusia, Настя, Мао_23.

5. December Daily:

Бажаючі: Nura, Настя, Мао_23.

Також прозвучали такі ідеї:

 1. Серія листівок до Хеловіну
 2. Весільний альбом
 3. Весільна книга побажань
 4. Проблема підбору паперу для фото, створення композиції
 5. Чоловічі листівки
 6. Робота з ножами Spellbinders
 7. Робота з маркерами Distress
 8. Листівки до Дня Вчителя
 9. Теги. Як їх створювати, якими вони можуть бути, якісь оригінальні ідеї.
 10. Швейна машинка
 11. Кулінарна книга
 12. Створення і декор блокноту
 13. Скрап об’єкти
 14. Фігурний альбом
 15. Project Life
 16. Використовуємо штампи

Якщо вам подобається якась із перелічених ідей і ви б хотіли взяти участь у такому спільному проекті, будь ласка, напишіть про це у коментарях (щоб я краще усвідомлювала скільком читачам цікава якась конкретна тема).

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

90 Comments

  1. Мне бы хотелось чтото новогоднее, иде с серией новогодних открыток мне оч нравится))) Хеллоуин тоже нравится)))

  1. Вопрос интересный 🙂 Особенно потому, что именно Яна – генератор идей 🙂
   Думаю было бы здорово сделать серию открыток. Так, чтоб набор и в коробочке.
   Я бы и альбомчик ещё один попробовала сделать, а то сама по себе не решаюсь 🙂

  1. Меня очень интересует вопрос создания страничек по определенным темам: детские, праздничные, пейзажные, автобиографические.

   1. luminicca – тут я не зовсім впевнена що запропонувати. обираємо інші матеріали і маємо інші сторінки 🙂 поки що не знаю, хіба напишете щось конкретніше із деталями, тоді можна буде подумати 🙂

  1. Мне тоже интересны странички.
   И ещё хочу сделать большой (30х30)детский альбом, поэтому хотелось бы делать его вместе, потому что никак сама не начну… Хотя это очень долго, если делать для этого проект 🙁

   1. Ольга Смайлик – о, ні. такий спільний проект нікому не під силу (ну може комусь одному). Я знаю що я таке ніколи не закінчу, тому і не беруся робити. Та й особисто для мене немає такого поняття як “дитячий альбом” чи “весільний альбом”. Є альбом із фотографіями та сторінками на цю тему, який заповнюється по мірі можливостей (ось тут я розповідаю про свої альбоми http://www.zrobysama.com.ua/?p=29074).
    А так щоб і альбом з нуля робити і сторінки зшивати чи склеювати між собою, і обкладинку – це не для мене. Набагато простіше заповнювати готовий альбом із файлами і просто вкладати в нього готові сторінки. А якщо треба додати фото – можна використати для цього спеціальні файли. Я так свій “весільний альбом” заповнюю (тобто заповнювала). Так, для цьог треба купити альбом за 300-400 грн, але результат, на мою думку, буде виглядати більш професійно. З першого разу все таки рідко щось виходить красиве 🙂 .
    Особисто мені здається що робити такий альбом з нуля це надто велике зобов’язання, яке потім перетворюється на тягар і так ніколи і не закінчується. Скрап – це хобі, і повинно робитися в своє задоволення, а не тому що треба дитині зробити альбом, чи треба про весілля зробити альбом.
    Альбом можна зробити і з окремих сторінок, кожна з яких буде робитися тоді, коли на неї буде натхнення та коли буде бажання її робити, а не тому що її треба зрообити.
    Ну але це суто моя думка 🙂 Тому такий альбом – це точно пас.
    Сторінки – я не проти. Тільки треба щоб ви всі мені конкретно написали що саме ви хочете бачити у цьому спільному проекті – сторінки за скетчем | сторінки з певною кількістю фото | які пояснення до сторінок і процесу створення і т.д. | як підібрати папір до фото (це питання вже раніше звучало)
    Одним словом – чим детальніше ви напишете мені що вас цікавить, тим краще я вас зрозумію і тим якісніше зможу підготувати проект.

    1. Согласна, что альбом с файлами- это красиво, стильно и проще, чем делать с нуля. Но всё же я попробую сделать, НО… 30х30 -это действительно много и подумываю сделать меньше… и поняла это сегодня, благодаря тебе 🙂 Возможно он затянулся так, потому что страшно осилить такой формат.
     Вообще, до альбома с кармашками, я считала, что крохотные альбомы не совсем практичны(простите), но я сейчас его держу в руках, пересматриваю и понимаю, что я безумно рада, что он такой маленький!!!! Он очень классный, такой милый и не много места занимает(это для меня важно):-) Поэтому сегодня же подберу новую бумагу и начну обрабатывть фотографии. Ура 🙂

  1. Привіт! А мені було б цікаво вже з кінця літа почати робити серію новорічних листівок-побажань. Ще можна було б весільний альбом )) у мене весілля в серпні і буде багато матеріалу-фото. Вийшли егоїстичні побажання, але дуже хотілося б саме таких СП )))

   1. Iris-K – а чому саме з кінця літа? 😉 це трішки зарано як на мене, цьогорічні новорічні товари в кінці літа це не будуть доступні, а робити з минулорічних вже не зовсім цікаво 🙂

  1. доброго вам всего.
   меня тоже интересует свадебная тема
   например книга пожеланий
   а за альбом из кальки отдельная благодарность

    1. Любые))лето,путешествие,море))что-то тематическое для сейчас))

     1. Алекс – не впевнена що зараз буду мати час зайнятися міні альбомом, але буду мати на увазі 🙂

   1. Olena Yurevych – ну smash book це назва конкретного блокноту від K&Company, його можна купити і не вигадувати велосипед 🙂 стосвно travel book буду мати на увазі.

  1. Оооо, Яночко, оце цікаво, взагалі то як на мене, то мені цікавий СП різного формату та тематики, оскільки я людина працююча, яка має малу помічницю, чоловіка та кота, а ще і рибок:) Але ми тут не про це), до чого це я, а до того, що коли є СП, то особисто я стаю більш організованою і замість того, як зроблені всі обов’язкові справи значно легше взятися до справи, яка дійсно приносить задоволення, а не безцільно затриматися біля компа або телевізора) Та все ж для себе виділити можу: новорічні листівки, та альбоми різні), ще було б цікаво зробити саме бебі альбом, бо соромно зізнатися, познайомилася я із скрапом саме з думкою зробити альбом, вже навіть наборів 3 дитячих паперу є, а віз ще й нині там, а бебі набори з’являються все кращі і кращі , я скоро буду колекціонером). Яночко, а взагалі то любий проект з тобою захоплює). З нетерпінням чекатиму нового СП) Правда з настанням літа в мене ще одна проблема, з додаванням в Блог, отож нехай процвітає ФБ, де можна хоч коротенько відзвітувати про завершення процесу.)

   1. Я тоже начала свой скрапбукинг с желания сделать детский альбом 🙂 и вот уже 2,5 года никак не сделаю, хотя тоже все материалы есть)За это время сделано пока обложка и 2 странички, и то, у меня большое желание сделать всё сначала 🙂

   1. babypusya – про дитячі альбоми поки що можу сказати одне – немає в мене фото дитини чи дітей, які можна заскрапити, а скрапити порожні альбоми я не люблю. Я не знаю чи ви бачили, але декілька років тому у ЗС була опублікована велика серія МК на тему дитячих альбомів. Там усе покроково, з поясненнями, фото і т.д.
    Для дівчинки http://www.zrobysama.com.ua/?p=10100
    Для хлопчика http://www.zrobysama.com.ua/?p=10715
    (на складі ще навіть один такий набір паперу є, це так до слова).
    Можу хіба щось подумати із дитячими наборами від Echo Park – вони мені страшенно подобаються. Але оскільки дітей у мене немає, я повний “чайник” в плані того, які сторінки потрібно робити (для фото узі, по місяцях, ще для чогось і т.д.). Тому я можу хіба запропонувати зробити просто красивий дитячий альбом, наприклад про перший рік життя дитини із розбивкою по місяцях. А на скільки він буде практичним – не знаю, вирішувати вам. Якщо таке підходить, можна буде щось починати робити.

    1. забула написати – це в жодному випадку не буде альбом 30х30 🙂 більше 13х19 см.

  1. Привіт, Яно, привіт дівчата!
   1. Я підтримую дівчат, яких цікавить дитяча тематика. Я також хочу почати робити Baby Girl Album та ніяк не зберуся з думками. Проблема певно що не нова: хочеться збобити великий альбом і втиснути у нього бабаго дрібниць які потім буде приємно згадувати або дізнаватися про себе самій дитині:) Я розумію, що просити тебе, допомогати мені і меніподібним у створенні таких великих проектів дуже егоїстично, тому була б дуже вдячна, якщо б ти допомогла хоча б з міні-альбомом аля: Мій перший рік. Дуже цікаво використання в рамках такого альбому ножів Spellbinders під для фото.

   Можливо кому буде цікаво – мій перший альбом, який я зробила на подарунок – надзвичайно простий але розпланований на перший рік життя дитини з мінімум фото:
   http://www.blogger.com/blogger.g?blogID=158295780113707803#editor/target=post;postID=3755853986669510118;onPublishedMenu=allposts;onClosedMenu=allposts;postNum=0;src=postname

   2. Також було б цікаво створення альбому-журналлінгу тематики: За 5 хвилин до Різдва, до Нового Року або грудень – час готуватися до свят та подібної тематики, який би був свого роду щоденником підготовки до Нового Року та різдва, з розділами аля: Список подарунків, Список страв, справ – думаю у тебе більше ідей виникне ніж у мене в силу твоеї досвідченності.

   3. Підтримую дівчат, яких цікавить проблема підбору паперу для фото, створення композиції? Можливо ти зможеш порадити як досягти легкості у створенні проектів з отриманням максимального результату:)

   Дякую, що прочитала стільки тексту. І дякую за твою роботу!

   1. Nura – які саме ножі Spellbinders під фото? можете сказати мені конкретні назви або коди ножів?
    Посилання на альбом, яке ви дали не правильне (нам, не авторам вашого блогу не відкривається). Дайте будь ласка вірне 🙂 .
    Стосовно другого пункту – я обов’язково буду робити Альбом Грудня (http://www.zrobysama.com.ua/?tag=december-daily) цього року, думаю це можна буде організувати у спільний проект.
    Третій пункт буду мати на увазі, дякую!

    1. Вибач, будь ласка: http://easy-scrap.blogspot.com/ можливо так відкриється:)

     Дякую. Буду дуже чекати альбом Грудня:)

     Пиитання про ножі Spellbinders не стосується якоїсь конкретної серії – просто хотілося б знати як цікаво можна використати ножі для створення підкладок під фото, для обраблення фото тощо…. Можливо не вірно сформувала запитання?

  1. мені більше цікаво мабуть щось типу смеш-бук, тревел-бук і ще якісь практичні поради про те як підходити до оформлення сторінок 30*30

  1. Яна, дуже цікава пропозиція на рахунок 13на19) Переглядаючи різні дитячі альбоми майстринь, проходжу до висновку, Що не потягну такий рівень із своєю підготовкою, тому мабуть і колекціоную поки що набори паперу) А чому б і дійсно не зробити менший формат, зробити так, щоб це було в задоволення, а не в тягар?:) Адже так буде пам’ять, яку можна буде полистати, а не раз в рік достати диск і подивитися на компі. Доречі, альбоми мої стоять на столі із попередніх проектів, і час від часу то чоловік, то донечка то я сама беремо їх до рук, листаємо, на обличчі з’являється посмішка, за , що , Яночко, окреме Спасибі!:) Адже саме ти була натхненницею для їх створення!:) Ще, звичайно сторінки за скетчем теж цікавлять, і підбір паперу до фото, як вже говорилося вище. ще було б цікаво листівки чоловічі саме поробити, для мене це чомусь, як НЛО))))

   1. babypusya – ну значить домовилися, буде 13х19 🙂 сторінки за скетчем – це, напевно буде з осені у формі “скетч – відео створення сторінки по скетчу – челлендж” раз на місяць.
    А чоловічі листівки не такі страшні як здаються 🙂 я от якраз недавно робила декілька (одна з них в журналі буде, я про неї вже писала), інші покажу протягом літа у блозі, але вони будуть без відео, просто фото готових робіт. дякую!

  1. Коментарі ще не перечитала, зараз часу обмаль, але дуже би цікавили такі собі марафони з листівками до Нового року, Різдва тощо.
   Ну, і робота з ножами та наприклад маркерами дістресами також.

  1. Я бы тоже сделала бы альбомик детский, и про отпуск-путешествие.

   1. viktoria-801 – у форматі 13х19 підійде? це я про дитячий. про подорожі записала. дякую!

  1. Спільні проекти – це круто!!! Хотілось щось до дня учителя, літні листівочки теж було б непогано. А взагалі все що ти Яно робиш – мені все дуже цікаво!!! 🙂

   1. Rukodelnitha – записала, дякую! до дня Вчителя можна буде зробити просто відео урок, а літні листівки будуть в блозі з”являтися протягом літа (щоправда в більшості без відео).

  1. Яна, ще спала на думку декілька тем.
   1. Тема тегів. Як їх створювати, якими вони можуть бути, якісь оригінальні ідеї.

   2. Створення декору самостійно, в тому числі квітів оригінальними методами.

   3. Використання дироколів і/або інших пристроїв для стрічок.

   4. Клеї – які вони повинні бути, які якісні? Для мене це питання номер один у скрапі – не хочеться, щоб робота була зіпсована клеем або з часом розпалася. Чомусь не завжди він якісний навіть у провідних виробників.

   5. Швейна машинка у скрапі.

   6. Форми фото на сторінках. Звикли всі використовувати прямокутні фото, у кращому випадку круглі… Можливо щось можеш порадити на цю тему.

   7. Як правильно створювати скетч для сторінок?

   8. Кулінарна книга.

   9. Корисні лінки. Можлво у тебе уже є сторінка, де ти виписуєш загальнодоступні і корисні посилання, як то журнал http://www.scrapbookandcards.com/ який можна скачати кожного кварталу, або скетчі і т.д

   Дякую за увагу.

   Скажи, будь ласка, чи можливо буде у подальшому доповнювати цю тему новими питаннями? Чи краще писати на мейл?

   1. Nura – одразу по ходу відповім на деякі запитання.
    1. ок

    2. Декор – у ЗС є декілька цікавих записів на цю тему, ось посилання про квіти http://www.zrobysama.com.ua/?tag=%D0%BA%D0%B2%D1%96%D1%82%D0%B8 якщо цього не достатньо, напишіть конкретніше про які інші види декору йде мова.

    3. Я не чула про дироколи для стрічок. Про пристрої знаю лише інструмент від We R Memory Keepers, ось такий http://shop.zrobysama.com.ua/?page=goods&action=show&uid=7975&parr_uid=86 та інші дизайни. Про які саме йде мова?

    4. Для мене клей №1 – це двосторонній скотч. Я знаю, що у кожного своя думка, і багато хто не використовує скотч, але я використовую лише його. У мене скотч від Buromax якщо не помиляюся. Швидко, зручно, надійно. Багато хто використовує клей момент, ПВА та інші клеї, що продаються у канцелярсьих магазинах. Моя думка у таких випадках наступна – хочете хороший клей для скрапу – купуйте його у скрап виробника. Скотч можна замінити диспенсером від American Crafts (але це дійсно буде дорого). Ще також маю клей від Beacon Adhesive – хороший клей, отримала його за дизайнерство в одній команді, задоволена. Також подобається звичайний Mod Podge (клей, лак та фініш для декупажу) – клеїть добре.
    В листівках я завжди використовую двосторонній скотч/диспенсер + клейкі квадратики від Dovecraft + вище перелічені клеї, якщо щось ні на скотч ні на квадратик не клеїться. Також люблю прозорі тонкі квадратики від Dovecraft – тримають намертво. На сторінках використовую аналогічні матеріали + можна дещо пришити. Ось тут http://www.zrobysama.com.ua/?p=19208 є стаття огляд клейких матеріалів від Dovecraft – використовую більшу частину. Ще використовую клей пістолет (гарячий клей) для чогось такого, що має триматися роками, або має часто використовуватися. Взагалі я у клеях не спец, я спробувала декілька, практично все мені сподобалося, от і використовую його, альтернатив не шукаю.

    5. Швейна машинка – о так! Без неї ніяк 🙂

    6. Я зараз дивлюся на скетчі і бачу безліч варіантів із різними формами фото. Хто які придумав такі і використовує. Особисто я прихильник прямокутних або квардатних фото. Фігурні мені зовсім не подобаються. Але використовувати можна фото будь-якої форми, головне щоб було як ту форму вирізати. В кого є машинка для вирізання такої проблеми немає, але в більшості машинок немає, відтак усюди фото стандартні. Не знаю що тут порадити. Якщо хочеться використати шестикутне фото – то вперед! ніхто ж не забороняє, головне щоб вам подобалося.

    7. Я не думаю що тут є правильно і не правильно. Я скетчі малюю у фотошопі, хтось малює на папері і потім сканує. Хтось напевно на планшеті малює. Варіантів безліч. Але питання напевно не про це 🙂 Стосовно композиції елементів – щоб попрактикуватися раджу взяти декілька популярних сторінок (їх можна знайти на різних скрап галереях) і спробувати намалювати по них скетчі. Ось. Якщо я не зрозуміла запитання, будь ласка, перефразуйте.

    8. Ммм, ще б мене хтось готувати навчив 🙂 . Можна подумати.

    9. Для корисних лінків зроблю сотрінку окрему.

    Ідеї краще писати сюди – тут вони будуть в одному місці і не загубляться. На пошту в мене багато листів приходить, можу загубити.

    1. Яно, дякую за таку розгорнуту відповідь, уточню деякі пункти:

     3. Дырокол:

     пристрій:

     і ті на які ти дала посилання також входять в цю категорію.

     Чомусь мало трапляється сторінок з використанням подібних інструментів –
     якщо зможеш зробити цікаву сторінку з їх використанням була б дуже вдячна.
     Чесно кажучи, придбала давно дирокол від Марти Стюарт не використала його жодного разу – відсутні ідеї. Тому і SewRibbon Punch & Stencil – Scallop, WeRMemory Keepers виглядає чимось надзвичайним:))) Але цікавим!

     4. Дуже дякую за посилання на статтю про клеєві матеріали і за відповідь. Dovecraft – це золота середина! Без двосторонніх квадратиків Dovecraft у мене не обходиться жодна робота. Але люблю клей у диспенсері – хоч і дуже багато його у мене йде на мої гігантські проекти, ті самі які важко завершити:))) Особливо коли почнеш склеювати сторінки з картоном і все це між собою!
     Можливо у тебе є ще стаття про клей пістолет? Чомусь ніяк не наважувалася на його застосування… певно що даремно!

     5. Буду дуже вдячна якщо ти зможеш підготувати відео по використаню швейної машинки у скрапі, тому що окрім окантовок карток чи сторінок не уявляю як її ще можна використати:)))

     7. Чесно кажучи для мене скетчі із різних галерей, так само як і чужі роботи – джерело натхнення:) я навряд зможу навчитися їх використовувати:) Тому цікаво спостерігати за рубрикою Картка за скетчем! Різноманіття карток за однією схемою просто вражає!:)))

     Знов таки була б дуже вдячна якби ти поділилася досвідом як створювати скетчі у фотошопі?

     1. Nura – як працювати зі подібними інструментами можна пошукати у гуглі, на тому ж сайті Making Memories повинні бути приклади та пояснення. А з дироколами Martha Stewart теж завжди є безліч прикладів. Навіть надані посилання містять приклади. Сторінок мало, тому що стрічки на сторінках (особливо сучаних) у такому варіанті, мені здається, ніхто не використовує. Це інструменти більше для виготовлення листівок. Хоча деякі приклади сторінок є на сайті We R Memory Keepers як рекламні матеріали. Я нажаль зробити сторінку з цими інструментами не зможу, оскільки їх у мене немає, та й під спільний проект таке не зовсім підпадає.

      Про клей пістолет у мене нажаль статті немає. Думаю, таку інформацію знову ж таки можна пошукати у гуглі. Пістолети в основному різняться температурою та швидкістю нагрівання. Суто для скраперів є класні рожеві пістолети без кабеля на батарейках від Imaginisce (маємо на складі, якщо цікавить). Більше про них нічого не знаю, бо як я казала використовую їх вкрай рідко.

      Стосовно шевейної машинки – я чесно не знаю про що у відео розповідати. Та й знову ж таки – це не спільний проект 🙂 Швейна машинка має одне застосування – шити. Або пришивати елемент до основи (наприклад фото), або ж робити декоративний шов. Я теж їй інших застосувань не знаю. Ще можна нею вишивати лінії для журналінгу (ось таке в голову прийшло). Особисто я вважаю що не треба “перемудрювати” із призначеннями інструментів і вигадувати для них нові застосування 🙂 Ну але не у всіх повинні бути такі думки як у мене 🙂 До чого я веду – коротеньку статтю про швейну машинку у скрапбукінгу я думаю можна випустити. Щоправда її писати буду не я, а моя знайома (якщо вона звісно ж погодиться), в неї більше досвіду.

      Щоб малювати скетчі у фотошопі треба перш за все вміти малювати у фотошопі. Для цього є безліч безкоштовних уроків в інтернеті (я сама по таких вчилася). А щоб малювати скетчі – це просто треба мати фантазію, такого я нажаль навчити не можу.

      1. Для мене тема клею теж дуже актуальна, я помітила що в мене листівки/альбоми створені довший час тому, наприклад рік тому, то місцями почали відклеюватись (клеїла на двосторонній скотч, тільки непригадую чий він). А з клеєвими квадратиками від давкрафт то ситуація не краща, той елемент який я клеїна на клеєвий квадратик починає крутитись – на квадратиках так і тримається на відстані 2-3 міліметри від основи, а де нема квадратиків то вихиляється і притискається ніби до основи. тобто виглядає той елемент такий покручений. чи то в мене тільки такі проблеми чи то в нормі?

       1. xdusia – просто треба декілька квадратиків по всій площі елементу клеїти, я показую на відео як я в своїх роботах пробую чи достатньо квадратиків наклеєно. Ну і все залежить від того що клеїти і якої воно товщини. Звісно картон буде нагинатися, якщо на нього тисне файл і прогинатися якщо під ним немає опори (тобто об’ємного квадратика) і крутитися. Наклеюйте більше квадратиків і проблеми не буде.

        1. я мабуть пропустила, а в котрому саме відео? мушу переглянути 🙂

  1. Поддерживаю саму идею совместных проектов! Это очень здорово! Во-первых, это обмен опытом, во-вторых, это стимул постоянно скрапить (для меня лично это очень актуально), в-третьих – это общение и знакомства.
   По поводу какие темы СП меня интересуют:
   – создание странички по скетчам
   – тематические мини-альбомы (еще раз повторюсь, журнал про мини-альбомы убедил меня насколько это разнообразная и богатая для идей тема)
   – кулинарная книга
   – создание и декор блокнота
   – серия тегов и открыток к праздникам
   – создание скрап-объекта
   – создание фигурного альбома
   ну пока всё…))

   а еще как вариант долгоиграющего СП – это project life!

   1. miel – записала! дякую. по ходу одразу відповім на деякі пункти:
    создание и декор блокнота – малоімовірно. але можливо, буду мати на увазі.
    создание скрап-объекта – якого? 🙂
    создание фигурного альбома – одразу скажу, що фігурний альбом краще робити на фігурній основі. особисто у мене інші варіанти виходять на вигляд дешеві не гарні. Я фігурну заготовку маю (від Maya Road), тому теоретично зробити альбом можу, але у СП я не знаю як це організувати, оскільки на продаж у нас таких альбомів немає.

    1. Пример скрап-объекта:
     – рамочки для фото
     – календарь
     – коробочки
     – те же доски для записей, хотя да..нужна краска Marta Stewart
     Кстати, задала в поиске слово “scrap object”..выпали железки какие-то)) ржавые коровы и все такое прочее)))

     1. miel – так, без Марти Стюарт тут ніяк 🙂 я от недавно експериментувала із її системою розпилення фарби, фарбувала пластиковий контейнер, “переселила” свій паперовий скотч.

      А слово “scrap” саме по собі означає “відходи, обрізки, залишки, не використані і викинуті речі. Вікіпедія позиціонує scrap як: “матеріал, що може зазнати вторинної переробки, що залишився від промислового виробництва та споживання, наприклад автозапчастини, будівельні матеріали, надлишкові матеріали. На відміну від сміття, scrap може мати суттєву грошову цінність”.
      В даному випадку про наш скрапбукінг мова зовсім не йде 🙂 тому і такі результати. Краще шукати altered objects і дописати scrapbooking щоб отримати наближені до нашої розмови результати 🙂

      1. А как составляется рейтинг наиболее популярных пожеланий по СП?

       1. Miel – на основі кількості бажаючих (в основному) і на основу мого бажання проводити такий проект

        1. Ага!) Тогда может начнем с Travel Book?:) Лето самое время для путешествий!

         1. miel – так! розпочнемо з нього. думаю, я на цьому тижні займуся ним, щоб ми могли розпочати робити його з наступної середи (або раніше)

  1. ого дискуссия… вот что значит день без интернета )))
   мне все интересно, Яна, у тебя море идей и всегда можно найти вдохновение и чему научится!
   – я не против мини альбома, еще одного ))) я правда, в первом не сделала обложку, что-то нет мыслей по ее оформлению, а так он готов. Я выбрала уже и начала редактировать фото дочки за 2009 год, выбирала два дня и все равно 36 штук, вот думаю от каких отказаться или просто их в конвертики спрятать, фото ведь замечательные… хочу сделать с минимум деталей и украшений, по типу второго с файлами, только без фалов, как-то так.
   – вот, пока писала, мысль пришла, я уже насобирала пару бутылок и банок, понравилась форма, вот как их можно украсить, что бы украшали интерьер, иногда попадается информация, но как-то ничего не впечатлило, может у тебя есть идеи? Я одну уже бутылку оформила так слегка – обмотала шнуром, покрыла немного акриловой краской и ленту завязала – такой минимализм, стоит на подоконнике, но ей там одной сиротливо ))))
   – со штампами тоже интересно, как, куда, что? у меня есть штампы, которые давно лежат и применение им не нахожу )))

   1. Viktoriya – у мене є відео як фарбувати банку з середини 🙂 весною експериментувала і фарбувала банку від кави, так і стоїть досі. Нічого більше з нею не зробила. Думаю на пінтересті буде безліч ідей на цю тему, треба буде і собі пошукати.
    А от стосовно штампів – це цікаво, навіть дуже. Тим більше у мене зараз на них справжній “пунктік” (я в диз. компанду одного виробника штампів потрапила зовсім випадково, якщо все буде добре, тобто якщо мені пришлють штампи то я буду генерувати нові ідеї з серпня).
    Але повертаємося до питання штампів – так! в мене теж багато старих, які лежать і які я вже давно хотіла віддати. Думаю однозначно такий СП піде на користь багатьом.

  1. Доброї ночі, перечитала всю дискусію, в захваті від ідей. Я теж хотіла б робити дитячий альбом, хоча я вже один зробила, з кишеньками внучці на 5 років. 1.Напевне більше всього б хотіла навчитися робити вінтажні листівки.
   2.- навчитися тонувати папір фарбами,
   3.по максиму використовувати штампи.
   4. робити правильну підбірку паперу- по текстурі, по кольору.
   5. підписи- змістовні, в тему, красиво написані.
   6.навчитися робити різнопланові обкладинки до альбомів-м”які, з вирізом, обтягнуті тканиною.
   Дякую.

   1. frau58 – ох, вінтаж це для мене темний ліс 🙂 але маю на думці одну людину, яка у цьому стилі тямить, може вмовлю її написати МК для ЗС.
    2. якими саме фарбами? може у Зроби Сам(А) вже є відео чи статта на цю тему.
    3. про штампи записала, дякую.
    4. по кольору я зрозуміла, а от що ви маєте на увазі по текстурі? Особисто я намагаюся підбирати папір в межах одного виробника, відповідно в більшості випадків папір буде однієї текстури і проблеми не буде. Поясніть, будь ласка, детальніше, може я не вірно зрозуміла.
    5. Підписи чого? Листівок? Тобто привітання листівок? Чи я не так зрозуміла?
    6. Це нажаль не до мене, я і сама такого не вмію робити. Теоретично знаю як це робиться, але ніколи не пробувала. Тканину маю, синтепон теж десь є, а от практика відсутня.

    1. Добрий день, Яночко, яка ж ти моторна!
     2.вінтажне тонування, від темнішого до світлішого, в мене однотонно не виходить, виходить плямами.
     4. так, все ти вірно зрозуміла, і я тепер зрозуміла, а то щільність паперу різна і виникали запитання, як його поєднати. Дякую.
     5. так, підписи листівок, побажання. В мене не має таких штампів, тому я, так як навчила ти, пишу їх фотошопі, потім вирізаю ножем. Бачила останнє відео там просто приклали штампи і клас.

     1. frau58 – Ви пишете: “навчитися тонувати папір фарбами” – якими саме фарбами? може Ви просто не підходящі чорнила використовуєте і тому у вас не виходить тонувати (не залежно від того яке тонування ви намагаєтеся зробити).

      5. Підписами я нажаль не займаюся, я надаю перевагу штампам – з ними набагато цікавіше працювати. Хоча доволі рідко теж друкую написи. Підписи можу порадити пошукати в інтернеті, або ж самостійно набрати у Word і друкувати. Більше на думку нічого не приходить. Досвіду у мене в цьому мало.

  1. Чесно кажучи дуже багато ідей:
   -зшити альбом(але буде дуже багато клопотів з пошиттям блоку)
   – travel book..такий собі зручний записничок(міні альбом)
   – december daily(і наприклад протягом грудня говорити кожного дня якусь тему фотографії)
   – мене зацікавло питання про кулінарну книгу, проте ще більше зацікавило як? 🙂
   – хотілося б такого спільного марафону листівок до нового року (і одразу створити тематичну коробочку для їх зберігання)
   – не знаю чи стосується спільних проектів, але я також подумала а що як зробити таку спільну скрап підготовку (декор чи на якусь вечірку) до якогось свята
   – хочеться ще міні альбомів (настільки красиві вони в тебе)
   – є ідея щоб ми створили листівку за відео мк, а потім обмінялися ними ))
   Ось такі безглузді ідейки в моїй голові 😀

   1. (: Настя 🙂 – так!
    відповідаю по порядку:
    1. Ні! не вмію такого робити, і як я писала вище – великі альбоми я визнаю тільки в готових альбомах з файлами. Зшити можна хіба міні альбом, але він тоді буде дуже пухким (як ось тут http://www.zrobysama.com.ua/?p=27163 і тут http://www.zrobysama.com.ua/?p=31354).
    2. travel book – ок
    3. december daily – ок, буде в кінці листопаду та протягом грудня.
    4. тобто як?
    5. новорічні листівки – ок.
    6. ТАК! до якого? Я тільки за, я дуже сильно люблю такі штуки і раніше постіно намагалася робити такий декор.
    7. так! дякую 🙂
    8. ну це більше питання до читачів – чи схочуть вони обмінюватися 🙂 можна до нового року таке зробити.

    1. 4. Ой тут я трохи наблудила, бо думала що щось треба буде шити(зшивати), але побачила дуже гарні кулінарні книги на кільця і ще дуже гарні напружину))
     6. Хотілося б до Новорічних свят, але апевно розклад Зроби Сам(а) і так буде занятий, тому можливо на Паску, чи Хелловін, чи на якусь тему (але в цьому не дуже впевнена)дуже люблю робити такий декор, особливо з товарів для скрапу(гарно виходить))

  1. Я поддержу любой проект))) Мне всё интересно!!! Главное чтобы было желание, а материалы найдутся)))
   Меня интересует тревел бук, десембер дейли, пусть будет детский и теория про материалы и техники))))

  1. Яна, я бы серию открыток сделала. Новогодние месяца с сентядря актуально будет думаю многим.
   А можно просто серию – типа цветочной или “штамповой”… Или с раскрашеными картинками.
   Можно оригинальные формы сделать – платьишка там, комбинезончик детский и т.п. (как твои костюмчики)

   1. Risya – добре, я записала. Про фігурні та інші обов’язково подумаю. дякую!

  1. підсумувала та винесла всі ідеї в пост. якщо у вас є інші чи що додати, будь ласка, пишіть.

  1. Я підтримую всі проекти, з задоволенням прийматиму участь. Ніяк не виходить зробити свій блог, треба в дітей попросити допомоги. Дякую.

  1. 3. Дитячий альбом (у форматі 13х19 із товарів від Echo Park)

   4. Travel Book (робимо таке найближчим часом?)

  1. о, наконец-то и у меня есть время написать )) серия открыток (например 10 открыток к НГ, и детский мини альбом, мне нужно 2 и девочке, и мальчику (!!!!! для крестника).

  1. +свадебная книга пожелания, не очень сложная, но безумно красиво-нежная.

  1. А мені цікаві зараз різні записнички “з нруля” з прошивним капталом у різноманітних обкладинках – текстильні, чи паперові, чи шкіряні із якимось фантастичними застібками… можливо с секретиками )))

  1. Если можно выбирать, то мне очень интересно
   №1 Серія листівок до Хеловіну
   №2 Весільний альбом
   №8 Листівки до Дня Вчителя
   №9 Теги. Як їх створювати, якими вони можуть бути, якісь оригінальні ідеї.
   №11 Кулінарна книга
   №12 Створення і декор блокноту 🙂
   Так же интересны Новогодние открыточки и мини альбомы разной тематики)

  1. ага і ще для мене цікаво акварельні маркери, трохи більше по них теорії і практики, бо я скільки вже Яно твої відео не дивилась і все роблю так само а виходить зле, може це ще справа в папері? я купила акварельний альбом дитячий, може його якість погана чи що?

   1. xdusia – у мене теж самий звичайний папір (купила в кантоварах, який дали мені такий і взяла бо я в них не розбираюся). Я маю статтю про ці маркери, продовження першої, вийде в середу через тиждень, там є приклади-порівняння різних варіантів розмальовування, сподіваюся, вона допоможе

  1. Ого-го, сколько подняли тем интересных!)) Мне они все по душе, правда хотелось бы научиться подбирать бумагу под фото (или фото под бумагу)))) да и с композицией не очень-то))) Это на первом месте, а потом…
   А потом еще бы попробовала себя в блокнотах от и до, и в кулинарной книге…Одним словом везде)))

  1. О, ще для меня цікава тема – створення зручного декору на обкладинках блокнотів. Я полюбила останнім часом блокнотики, але мені важко підібрати декор. Щоб і практично і зручно… але і гарно…

   1. Risya – мені теж важко, об’ємний буде заважати, навіть відірватися може. будемо думати 🙂

  1. люблю теги і міні-альбоми, а ще сторінки на одне-два фото, бажано за скетчем (люблю твої скетчі), ну і ще останнім часом зацікавив проект Project Life, хоча я його ще не роблю але вже збираю інформацію по всій мережі про нього. До речі, чи будуть в магазині набори від Бекі Хігінс? Взагалі була б рада почитати з чого варто почати цей проект, стільки різної інформації вже знайшла, що аж розгубилась. Дякую!

   1. Natali Shpak – у нас в магазині є такі набори від Echo Park. Це всього лише менш розрекламований аналог. Чи буде власне Project Life чи ні поки що не можу сказати, ми ще не вирішили чи привозити його у магазин.
    Наприклад:
    http://shop.zrobysama.com.ua/?page=goods&action=show&uid=9668&parr_uid=156
    http://shop.zrobysama.com.ua/?page=goods&action=show&uid=9433&parr_uid=156
    http://shop.zrobysama.com.ua/?page=goods&action=show&uid=9432&parr_uid=156
    Є файли окремо, є папір окремо і наклейки.

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.