Шукаю помічників для Зроби Сам(А) на 2014 рік

This post is also available in Українською мовою

Із наближенням нового року я вирішила розширити кількість помічників у блозі Зроби Сам(А). Я планувала це зробити вже доволі давно, проте не могла визначитися із тим, що саме я хочу та хто саме мені для цього потрібен. Тепер, маю надію, визначилася.

Більшість з вас напевно не знає, але існує невеличка група людей, що допомагає мені займатися такими аспектами блогу як щосуботнє цікаве за тиждень та щомісячні конкурси. Вікторія допомагає мені писати “Цікаве за тиждень“, останні декілька тижнів вона пише його практично самостійно, я тільки швиденько “кидаю оком” і ставлю в чергу на публікацію. Ще декілька дівчат (їхні імена навмисне не називаю, щоб не було “дружніх голосів” допомагають обирати кращі роботи в конкурсах).

На 2014 рік я вирішила додатково знайти таких помічників:

3-4 людини для обирання кращих робіт у конкурсах Зроби Сам(А)

Обов’язки | 2 рази на місяць по закінченню конкурсу у Зроби Сам(А) (сигналом про закінчення є старт нового) потрібно зайти у спеціальний файлик та проставити одиничку навпроти тих робіт, що вам сподобалися найбільше. Зазвичай це займає орієнтовно 10-30 хвилин в залежності від кількості учасників. Отже на це завдання потрібно витратити не більше 1 години на місяць (два конкурси х 10-30 хвилин).

Не потрібно | коментувати роботи не потрібно, за бажанням ви можете це робити, але це абсолютно не обов’язково.

Вимоги | пунктуальність та відповідальність. Я не надсилаю нагадувань, я не чекаю поки хтось хто забув чи не встиг проголосує. Голоси повинні бути проставлені протягом суботи-неділі після закінчення конкурсу (усі конкурси закінчуються в п’ятницю). В понеділок я займаюся підведенням підсумків.

Зацікавилися? | пишіть на submit.zrobysama@gmail.com із темою “Обирання кращих у ЗС”. В листі коротко напишіть про себе.

7-10 людей для виготовлення листівок за скетчами

Обов’язки | потрібно зробити одну листівку згідно наданого скетчу щомісяця. Тобто 12 листівок загалом. Скетчі я даю заздалегідь, щонайменше за 2 тижні наперед. Фото листівки розміром 600х800 або 600х900 (інші розміри я не приймаю) потрібно завантажити у спеціальний блог, вказати свій нік та посилання на свій блог.

Не потрібно | коментувати роботи не потрібно, за бажанням ви можете це робити, але це абсолютно не обов’язково. Публікувати листівку у своєму блозі теж не обов’язково, звісно ви можете це робити, але я цього не вимагаю.

Вимоги | особливих вимог немає, якщо вам подобаються мої скетчі – будь ласка робіть по них листівки, якщо ви бачите що вони вам не “йдуть” і ви не можете вчасно надсилати роботи, будь ласка, напишіть мені щоб я виключила вас зі списку помічників і ніхто нікого не силував нічого робити. Головне вчасно надсилайте роботу розміром 600х800 або 600х900 пікселів. Чекати на когось у мене немає часу. По закінченню дедлайну (кінцевої дати здачі роботи) я готую пост із тими роботами, що є. Якщо хтось щось завантажує пізніше – ця робота в пост не потрапляє.

Зацікавилися? | пишіть на submit.zrobysama@gmail.com із темою “Помічник – скетчі”. В листі коротко напишіть про себе, покажіть щонайменше 2-3 листівки за моїми скетчами. Дайте посилання на свій блог. Якщо у вас є скрап резюме – дайте на нього посилання.

7-10 людей для виготовлення листівок для тематичних завдань

Обов’язки | потрібно зробити одну листівку згідно наданих тем щомісяця. Тобто 12 листівок загалом. Теми я даю заздалегідь, щонайменше за 2 тижні наперед. Фото листівки розміром 600х800 або 600х900 (інші розміри я не приймаю) потрібно завантажити у спеціальний блог, вказати свій нік та посилання на свій блог.

Не потрібно | коментувати роботи не потрібно, за бажанням ви можете це робити, але це абсолютно не обов’язково. Публікувати листівку у своєму блозі теж не обов’язково, звісно ви можете це робити, але я цього не вимагаю.

Вимоги | особливих вимог немає, якщо вам подобаються мої “тематичні” завдання – будь ласка робіть по них листівки, якщо ви бачите що вони вам не “йдуть” і ви не можете вчасно надсилати роботи, будь ласка, напишіть мені щоб я виключила вас зі списку помічників і ніхто нікого не силував нічого робити. Головне вчасно надсилайте роботу розміром 600х800 або 600х900 пікселів. Чекати на когось у мене немає часу. По закінченню дедлайну (кінцевої дати здачі роботи) я готую пост із тими роботами, що є. Якщо хтось щось завантажує пізніше – ця робота в пост не потрапляє.

Зацікавилися? | пишіть на submit.zrobysama@gmail.com із темою “Помічник – тематичні”. В листі коротко напишіть про себе, покажіть щонайменше 2-3 листівки за моїми тематичними завдання. Дайте посилання на свій блог. Якщо у вас є скрап резюме – дайте на нього посилання.

____________________________________________________

Компенсація за будь яку із позицій помічників відсутня. Ви отримаєте посилання на свій блог в кожному пості, де буде опублікована ваша робота (лише для тих, хто буде робити листівки згідно завдань).

Якщо у вас є запитання, будь ласка, пишіть.

Якщо ви хочете допомогти вести блог іншим чином (маєте на думці цікаву серію статей чи рубрику), будь ласка, напишіть мені. Я завжди рада новим ідеям.

Заявочки буду приймати орієнтовно до кінця грудня. В перших числах січня відпишу вам і повідомлю вам своє рішення. Дякую!

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

8 Comments

  1. Хотіла б прикласти маленьку допомогу до цікавого за тиждень(якщо мене підтримають ще дівчата то можна було б поділитися по групах) а то знахожу багато цікавих ідей, може комусь буде цікаво 🙂

   1. (: Настя 🙂 – напиши мені будь ласка на пошту, я думаю це питання ми будемо з Вікторією узгоджувати 🙂

  1. Я бы тоже хотела присоединиться к группе помощников. Но у меня до этого не было такого опыта… Эх..(

  1. здравствуйте. я бы тоже хотела к вам присоединится.
   -для виготовлення листівок за скетчами
   -для обирання кращих робіт у конкурсах Зроби Сам(А)
   спасибо. 🙂

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.