Челлендж від блогу AEI♥U – Штампуємо скрап папір

This post is also available in Українською мовою

Сьогодні у челлендж блозі AEI♥U розпочинається нове завдання. Тема цього тижня – відштампувати папір (дизайн) і використати його для виготовлення листівки.

Нагадую, щоб взяти участь у конкурсі від блогу Avery Elle (і мати можливість виграти приз) необхідно виготовити листівку із використанням хоча б одного штампу від цього виробника. Якщо прозорих акрилових штампів від Avery Elle у вас немає, ви можете скористатися безкоштовними цифровими штампами, що знаходяться ось тут.

Avery Elle Challenge - DIY Stamped Pattern Paper

У другому челленджі від цього блогу я вже використовувала такий прийом – тоді я зробила листівку із відштампованим квітковим фоном. Цього разу спершу хотіла зробити щось схоже, але вирішила поекспериментувати і виготовити щось кардинально інше. Натомість відштампувала дизайн на чорному картоні використовуючи срібну пудру для гарячого ембоссінгу.

До речі, англомовна версія цього запису (посилання у верхній частині запису під заголовком) містить коротці відео інструкції англійською мовою.

Yana Smakula | Avery Elle's DIY Stamped Design Paper Card

Я також доповнила листівку написом, що виготовлений аналогічним чином. Розташувала його на квадраті із заокругленими кутами, що був вирізаний за допомогою ножів Spellbinders.

Yana Smakula | Avery Elle's DIY Stamped Design Paper Card

Доповнила листівку декількома кольоровими стразами – обрала блактині та срібні для того, або додати трішки кольору до своєї роботи.

Yana Smakula | Avery Elle's DIY Stamped Design Paper Card

В середині листівки я також відштампувала напис – I Love You та додала пташок.

Yana Smakula | Avery Elle's DIY Stamped Design Paper Card


SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

4 Comments

    1. Дуже красива листівка!) Пір’їнки надають їй диаміки , дуже цікавий ефект, я спочатку подумала, що будра перламутрова, на свытлы складаэться таке враження. Чудова листывка!)

    1. Ух ты какая красивая открытка!!! Вся такая МАГИЧЕСКАЯ ;))!!! Супер!!!

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.